منتشر شده در

راه های جلوگیری از گم شدن در بیابان گردی (۸ روش مهم )

راه های جلوگیری از گم شدن در بیابان گردی (8 روش مهم )

راه های جلوگیری از گم شدن در بیابان گردی

این روزها یکی از تفریحات مردم بیابان گردی شده است که هیچ گونه محدودیت برای لذت نبردن از کویر و شبهای ان به ظاهر به چشم نمی خورد و می توان با خیال راحت به بیابان گردی رفته اما گم شدن در بیابان بسیار خطرناک تر ان است که فکرش راهم بکنید تا جایی بحث سر مرگ و زندگی به میان می اید،  پس در اینجاست که لازم است یک سری نکات حتما مد نظر قرار گیرد تا از گم شدن در بیابان جلوگیری شود و سفری خاطره انگیز رقم بخورد، در این مقاله به چند مورد اشاره داریم :

 

 

۱_در اولین اقدام باید به این موضوع اشاره کرد  به تنهایی به بیابان گردی نرویم  زیرا خطرات بسیار زیادی ممکن است برای شما به وجود اید حتی اگر در این کار حرفه ای شده باشید اما اگر تا به حال تجربه بیابان گردی نداشته اید اصلا این سفر را تجربه نکنید و فقط در صورتی که موقعیت جغرافیایی خود را لحظه به لحظه از طریق  GPS  به فرد دیگری اطلاع میدهید خطر کم شدن شما بسیار کم میشود. 

 

 

۲_دومین مورد از موارد جلوگیری از گم شدن در بیابان گردی میتوان به انتخاب تور گردشگری مناسب اشاره کرد و اطمینان از اشنایی تورلیدر با منطقه بسیار  پر اهمیت است . همچنین در صورتی که همراه تور های گردشگری به این چنین مناطق سفر میکنید از گروه جدا نشوید و تنها به جستجو در بیابان نروید تا خطراتی از قبیل گم شدن را تجربه نکنید. 

 

۳_در سومین مورد از موارد جلوگیری از گم شدن در بیابان گردی میتوان به نصب ردیاب به صورت های مختلف در ساعت مچی، دکمه پیراهن، گوشی همراه و…..  اشاره کرد تا در صورت گم شدن یا گیر افتادن در حفره یا…  با کمک ردیاب دوستان شما یا مسئول تور گردشگری شما را بیابد تا از خطر گم شدن دور بمانید. (بهترین گزینه ردیاب شخصی هست )

 

۴_در چهارمین مورد از موارد جلوگیری از گم شدن در بیابان گردی می توان به برنامه ریزی قبلی اشاره کرد که در این مورد افراد از قبل مسیرها و منطقه جغرافیایی را کاملا در نظر گرفته و طبق برنامه ریزی صحیح سفر خود را اغاز میکنند و خطر گم شدن را به کمترین حد امکان میرسانند. 

 

۵_در پنجمین مورد از موارد جلوگیری از گم شدن در بیابان گردی می توان به این مورد اشاره کرد که بررسی تغییرات اب و هوایی را حتما قبل از سفر در فهرست برنامه های خود قرار دهید تا در شرایط بد اب و هوایی نظیر طوفان های شن که در کویر و بیابان رخ میدهد در انجا حضور نداشته باشید که در این موارد خطر جانی و گم شدن بسیار افزایش میابد. 

 

۶_ در ششمین مورد از موارد جلوگیری از گم شدن در بیابان گردی می توان به همراه داشتن وسایلی از قبیل GPS، یک قطعه الومینیوم و یک اینه اشاره کرد تا با کمک GPS از گم شدن جلوگیری کرد اما در صورت غیر فعال شدن  ان میتوان به کمک قطعه الومینیومی و اینه یا یک تکه چوب مسیر یابی کرده و از گم شدن جلوگیری کنید. 

 

۷_در هفتمین مورد از موارد جلوگیری از گم شدن در بیابان گردی می توان به این مورد اشاره کرد که  توجه به اطراف بسیار قابل اهمیت است و این مورد توصیه میشود که در هنگام بیابان گردی مواظب حفره ها و دره هایی که به صورتی در دید نبود باشید تا در ان ها سقوط نکنید و خطر مرگ، زخمی شدن و حتی گم شدن را نداشته باشید. 

 

۸_در هشتمین مورد از موارد جلوگیری از گم شدن در بیابان گردی می توان به این مورد اشاره کرد در بیابان ها هم احتمال وقوع باران شدید و طوفان است و این نکته قابل توجه بوده تا از خطرات گیر افتادن و گم شدن جلوگیری شده و قبل از سفر مورد بررسی قرار گیرد.

البته استفاده از ردیاب خودرو ( جی پی اس ماشین ) برای گروهی که با یکدیگر به سفر میروند هم گزینه خوبی هست 

منتشر شده در

جی پی اس های مچی (انواع و قابلیت های GPS های مچی)

جی پی اس های مچی

جی پی اس های مچی

جی پی اس های مچی دارای فواید بسیار زیاد و مختلفی می باشند اما مهمترین آن اطلاع پیدا کردن از مکان شخص می باشد. پدر و مادر های نگران می توانند با این دستگاه به راحتی در هر زمانی از مکان دقیق فرزند خود مطلع باشند. فقط کافیست این جی پی اس های مچی که شکلی مانند ساعت مچی و دارای ظاهری ساده ولی در عین حال قشنگ می باشند را روی مچ فرزند یا شخص مورد نظر قرار داشته باشند. داشتن جی پی اس مچی برای فرزند یا هر شخص مهمی برای ما می تواند باعث آسوده خاطری زیادی برای شما شود و از استرس روزمره ی شما بکاهد. فرزندان نیز با دانستن اینکه تحت نظر هستند خطای کمتری از آن ها سر می زند و مطمئناً رفتار های بهتری را از خود نشان می دهند. جی پی اس های مچی می تواند به بهبود عادات رفتاری فرزندان نیز کمک بزرگی بکند. با تکرار شدن این رفتار های خوب می تواند در این رفتار ها تبدیل به عادات خوب شود و در وجود فرزند شما نهادینه شود. هم چنین با استفاده از این امکان که توانایی اطلاع از مکان دقیق فرزند خود را دارید می توانید در صورت در صورت رخ دادن تخلفی از سوی او از آن اطلاع یابید و به او هشدار داده یا با او برخورد کنید. به صورت کلی فرزندان با دانستن این موضوع که والدین در صورت تخلف از آن اطلاع می یابند از انجام آن خودداری می کنند و به حداقل می رسد.
جی پی اس های مچی

نحوه ی عملکرد جی پی اس های مچی

جی پی اس های مچی می توانند با استفاده از موقعیت و مکان دقیق فردی را که از آن استفاده می کند را با استفاده از اینترنت و یا نقشه های گوگل نشان دهد. این گونه والدین می توانند موقعیت فرزندشان را نظارت کنند و آن را تحت کنترل داشته باشند.
از دیگر قابلیت های جی پی اس های مچی این است که دارای دکمه ی هشدار می باشد. به این صورت که در صورت وقوع مشکل یا حادثه ای، فردی که دارای این جی پی اس می باشد می تواند با فشار دادن دکمه ی هشدار به سرعت پیامکی را برای تلفن همراه والدین یا شخص خاصی ارسال کرده و به آن ها در مورد مشکل پیش آمده هشدار دهد و آن ها بتوانند به حل کردن این مشکل بشتابند.
هم چنین جی پی اس های مچی قابلیت دیگری شبیه به دکمه ی هشدار دارند. به این گونه که می توانند به تلفن همراه شخص حمل کننده ی جی پی اس متصل شود و در صورت بروز مشکل یا حادثه ای فرزند یا شخص حمل کننده با فشار دادن دکمه های مخصوصی که برای شماره های اضطراری می باشند، به ارگان هایی مانند : نیروی انتظامی، آتش نشانی، اورژانس دسترسی پیدا کند و آن ها را از حادثه و مشکل پیش آمده مطلع سازد.
این دستگاه می تواند برای کسانی با تفریحات جغرافیایی مختلف مانند : کوه نوردی، صحرا نوردی، پیاده روی، صخره نوردی، رفتن به مناطق جنگلی و کوهستانی و دیگر تفریحات مانند این ها علاقه دارند نیز بسیار مفید باشد. با استفاده از قابلیت مکان یابی جی پی اس های مچی، والدین یا اشخاص ناظر می توانند از موقعیت دقیق فرزند خود اطلاع داشته باشند و نگرانی هایی که ممکن است بابت این رفتن فرزندشان به این مکان ها پیش بیاید بسیار کاهش می یابد. این موضوع برای ورزشکارانی که ورزش هایی از این قبیل را انجام می دهند نیز به کار می آید.

جی پی اس های مچی پیشرفته
جی پی اس های مچی پیشرفته

این قبیل جی پی اس ها علاوه بر مواردی که در بالا به آن ها اشاره شد دارای قابلیت های جالب دیگری نیز هستند. آن ها می توانند اطلاعات زیادی را راجع به فعالیت های مختلفتان به شما بدهند. برای مثال با استفاده از یک جی پی اس مچی پیشرفته شما می توانید اطلاعاتی را در مورد مسافت طی شده توسط خودتان به دست آورید. این موضوع بخصوص برای ورزشکاران اهمیت ویژه ای دارد. همه ی افراد بخصوص ورزشکاران می توانند با استفاده از این جی پی اس ها اطلاعاتی را راجع به مسافت طی شده، کالری سوزانده شده، سرعت، میزان خواب و اطلاعاتی از این قبیل را درباره ی خودتان به شما بدهد. شما می توانید با استفاده از این جی پی اس ها محدوده ای را برای خود تعیین کرده و در صورت خارج شدن از این محدوده برای شما هشدار ارسال شود. با بستن این جی پی اس های پیشرفته شما می توانید این اطلاعات را با استفاده از نرم افزار آن و یا داخل سامانه مشاهده کنید.
مزیت دیگر این جی پی اس ها دارا بودن دکمه SOS برای ارتباط دو طرفه می باشد.

جی پی اس در ساعت های مچی
جی پی اس در ساعت های مچی

امروزه با پیشرفت تکنولوژی، می توان در بخش قلاب بند ساعت های مچی معمولی نیز جی پی اس قرار داد. این گونه شما می توانید به سلیقه دلخواه خود ساعت مچی را انتخاب کرده و سپس قابلیت های جی پی اس های مچی را نیز با تعویض قلاب بند ساعت مچی خود به آن اضافه کنید. این گونه شما صاحب یک جی پی اس مچی به سلیقه ی دلخواهتان می شوید. شما می توانید اطلاعاتی را که با جی پی اس های مچی پیشرفته مشاهده می کنید را با استفاده از این جی پی اس بر روی تلفن همراه خود با سیستم عامل های  ios یا android مشاهده کنید. این جی پی اس با دارا بودن ژیروسکوپ و سنسور حرکت می تواند اطلاعاتی را مانند ضربان قلب، سرعت، مسافت طی شده و دیگر اطلاعاتی را که در بالا ذکر کردیم به شما ارائه دهد. جی پی اس های مچی علاوه بر اینکه می توانند با نشان دادن موقعیت مکانی کمک زیادی به شما بکنند، می توانند با این اطلاعت نقش بسزایی در بهبود سلامتی شما نیز داشته باشند.
جی پی اس در ساعت های مچی
برای 
خرید ردیاب خودرو (جی پی اس ماشین) و ردیاب شخصی با شماره ۴۴۴۲۰۰۰۱ – ۰۲۱ شرکت ایمن ردیاب تماس حاصل فرمایید.

امیدواریم که این نوشته در مورد جی پی اس های مچی به کار شما آمده باشد.

 

منتشر شده در

استفاده از جی پی اس شخصی در زندان (فواید داشتن GPS)

استفاده از جی پی اس در زندان

استفاده از جی پی اس در زندان

استفاده از جی پی اس در زندان ها هم فواید بسیار زیادی را به همراه خود دارد. در صورت نصب جی پی اس روی زندانیان به خصوص بر روی پای آن ها، کار نگهداری از آن ها بسیار ساده تر می شود. هنگامی که آن ها بدانند روی آن ها نظارت می شود و زیر نظر هستند، تا حد بسیار زیادی مشکلات ایجاد شده توسط آن ها کاهش پیدا کرده و از پیش آمدن این گونه مسائل جلوگیری می شود. مشکلاتی مانند اقدام به فرار از زندان یا درگیری هایی که ممکن است توسط آن ها ایجاد شود که کار زندان بانان را سخت می کند. استفاده از جی پی اس در زندان کار زندان بانان را بسیار راحت کرده و در صورت پیش آمدن هرگونه مشکلی توسط زندانیان پیگیری آن بسیار راحت تر می باشد، به این صورت که می توان موقعیت زندانی را در هر لحظه توسط تلفن همراه و یا رایانه مشاهده کنند و اینگونه به حل کردن آن مشکل سرعت بخشید و رفع آن را بسیار راحت تر کرد.

استفاده از جی پی اس در زندان
همین طور دستگاه جی پی اس می تواند در صورت وقوع مشکل یا حادثه، برای زندان بان و کسانی که ناظر می باشند هشداری را ارسال کند و چون از دستگاه جی پی اس استفاده می کنیم می توان فهمید این اتفاق توسط چه شخصی و در چه مکانی افتاده است. پس زندان بان و افراد ناظر هر چه سریع تر از مشکل پیش آمده اطلاع پیدا می کنند و حل کردن آن راحت تر خواهد بود. همان طور که می دانید ممکن است فشار روانی زیادی روی زندانی ها باشد و سرانجام دست به کار هایی مانند خودکشی بزنند. با استفاده از جی پی اس در زندان می توان در صورت وقوع این موضوع از آن اطلاع یافت و تا حد زیادی آن را کاهش داد.
دستگاه جی پی اس می تواند تا حد زیادی آمار مربوط به درگیری ها، کشتار و خودکشی را کاهش دهد و به بهتر شدن زندان ها و راحت تر شدن کار زندان بان ها نیز کمک فراوانی می کند و آمار بهتری را برای سازمان شما به ارمغان آورد.

استفاده از جی پی اس در خارج از زندان
استفاده از جی پی اس شخصی در خارج از زندان

از جی پی اس می توان برای زندانیانی که به مرخصی می روند نیز استفاده کرد. این موضوع هم مشکلات مرخصی رفتن را برای زندانی کمتر می کند و هم مرخصی دادن به زندانیان با آسودگی خاطر همراه خواهد بود. با بستن دستبند ها و یا پا بند های الکترونیکی می توان در همه ی فضا ها حتی فضاهای سر بسته و مترو ها از مکان زندانیان اطلاع داشته باشیم. در صورت اقدام به خارج شدن از شهر نیز با استفاده از قابلیت مکان یابی جی پی اس می توان از آن اطلاع یافت و اقدام به رفع و جلوگیری از به وجود آمدن مشکلات کرد. زندانیان ممکن است اقدام به جدا کردن دست بند و یا پا بند های الکترونیکی از خود کنند که در صورت وقوع این اتفاق نیز دستگاه جی پی اس هشداری را برای ناظران ارسال کرده و به آن ها اطلاع می دهد و هر چه سریع تر می توان اقدامات لازم را جهت حل این موضوع انجام داد. ممکن است بخواهیم یک یا چند زندانی را از زندان به زندانی دیگر، دادگاه و یا جایی دیگر انتقال دهیم. همیشه خطراتی در هنگام این انتقال ها وجود دارد که با استفاده از جی پی اس می توان خطرات پیش آمده را تا حد زیادی کاهش داد و در صورت وقوع حادثه ای به سرعت از آن اطلاع یافت که باعث راحت تر شدن رفع آن می شود

موضوع دیگری که می توان در آن از کمک جی پی اس بهره برد، استفاده از جی پی اس برای کسانی که جرم آن ها سنگین بوده و قرار است که به جامعه بازگردند و یا آزاد شوند. می توان به این افراد پا بند الکترونیکی نصب کرد و طبق صلاح دید کارشناسان مدت زمان قرار داشتن پا بند الکترونیکی روی افراد تعیین گردد. مطمئناً این موضوع می تواند احتمال پیش آمدن اتفاق ناگوار دیگری توسط این افراد را بسیار کاهش داده و از آن جلوگیری کند.
می توان از جی پی اس برای کسانی که در زندان رفتار خوبی را از خود نشان داده و مشکلی را به وجود نیاورده اند نیز استفاده کرد. ممکن است برای این افراد در زمان زندانی بودنشان تخفیف داده شود و می توان با استفاده از یک پا بند الکترونیکی به آن ها آزادی مشروط داد که کمک شایانی به آن ها برای بازگشت به جامعه، پیدا کردن کار و بسیاری از موارد دیگر می کند. با این کار می توان زندگی آن ها را جلو انداخت و چه بسا با پیدا کردن کار مناسب و عضوی از جامعه شدن رفتار و عملکرد آن ها نیز بهتر شود و خانواده ای را نجات داد.
تحقیقات نشان داده افراد با دانستن این موضوع که زیر نظر هستند و ناظرانی آن ها را مشاهده می کنند، رفتار بهتری از خود نشان داده و از انجام دادن رفتار های پر خطر پرهیز می کنند. با نصب جی پی اس بر روی اعضای بدن زندانیان به خصوص پا، می توان باعث بهبود رفتار آن ها شد و رفتار های پر خطر و حادثه آفرین آن ها را بسیار کاهش داد.
استفاده از جی پی اس در زندان و یا خارج زندان می تواند تا حد زیادی کیفیت زندان ها و زندانیان را بهبود بخشد، رفتار های پر خطر افرادی که دارای دست بند و یا پا بند الکترونیک هستند را کاهش داد،  امنیت جامعه را بیشتر کرد و باعث به وجود آمدن نظرات مثبت زیادی نسبت به عملکرد سازمان شما شود.
استفاده از جی پی اس در خارج از زندان

برای خرید ردیاب خودرو (جی پی اس ماشین) و ردیاب شخصی با شماره ۴۴۴۲۰۰۰۱ – ۰۲۱ شرکت ایمن ردیاب تماس حاصل فرمایید.

لطفا نظرات خود را در مورد استفاده از جی پی اس در زندان را با ما در میان بگذارید.

 

منتشر شده در

استفاده از جی پی اس برای رانندگان تازه کار (۳ مزیت استفاده از GPS)

استفاده از جی پی اس برای رانندگان تازه کار

استفاده از جی پی اس برای رانندگان تازه کار

استفاده از جی پی اس برای رانندگان تازه کار و کسانی که تازه گواهی نامه ی خود را دریافت کرده اند می تواند بسیار مفید واقع شود. این رانندگان می توانند فرزند شما و یا رانندگانی که تازه در شرکت شما استخدام شده و دارای تجربه ی زیادی نیستند باشند. فرزندان ممکن است واکنش خوبی نسبت به استفاده از جی پی اس به دلیل قابلیت مکان یابی آن نشان دهند و فرض کنند که نیت والدین حفظ امنیت آن ها نیست و دلیل دیگری برای استفاده از جی پی اس دارند که این موضوع با گذشت زمان خود به خود حل می شود و کم کم متوجه دلیل نگرانی های والدین شده و آن ها را درک می کنند. رانندگان تازه کاری که قرار است در یک شرکت بزرگ کار کنند، استفاده از جی پی اس می تواند کمک بسیاری برای آن ها باشد. کمک به مسیر یابی بهتر تا زمان آشنایی آن ها با بهترین مسیر های موجود، کمک به رانندگی ایمن، دوری از رفتار های پر خطر و نهادینه شدن عادات خوب رانندگی در آن ها چند نمونه از ویژگی هایی می باشد که با کمک جی پی اس می توان به راحتی به آن ها دست یافت. هم چنین برای پسر یا دختر شما که به تازگی گواهینامه خود را دریافت کرده است، می تواند در همین ابتدا به کسب عادت های خوب منجر شود که این موضوع برای پدر و مادر ها اهمیت ویژه ای دارد. رفتار های مخاطره آمیز رانندگی بخصوص از طرف رانندگان تازه کار ممکن است به خسارات غیر قابل جبران مالی و جانی منجر شوند. حتی می توان از مسیر هایی عبور کرد که در آن ها ترافیک نباشد زیرا برای رانندگان تازه کار موضوع ترافیک ممکن است بسیار آزار دهنده و خسته کننده باشد. استفاده از جی پی اس برای رانندگان تازه کار می تواند باعث جلوگیری و به حداقل رسیدن خسارات چه برای شرکت ها و والدین، آرامش خاطر و کاهش استرس خانواده ها و با رانندگی ایمن رانندگان شما باعث شهرت شرکت شما در این زمینه شود.

استفاده از جی پی اس برای رانندگان تازه کار
استفاده از جی پی اس برای آسوده خاطر بودن

فرض کنید بتوانید موقعیت فعلی وسیله نقلیه خود را در هر لحظه مشاهده کنید و هم چنین بتوانید محدوده ای را برای آن تعیین کنید که در صورت خارج شدن وسیله ی نقلیه از آن منطقه به صورت خودکار برای شما هشداری به صورت پیامک ارسال شود حتی اگر در حال مشاهده ی وسیله ی نقلیه خود نباشید، بتوانید در هر لحظه ی خواستید از سرعت وسیله ی نقلیه ی خود مطلع شوید و نیز بتوانید حد سرعتی را برای وسیله ی نقلیه ی خود معیّن کنید و در صورت عبور سرعت وسیله ی نقلیه شما از حد تعیین شده توسط یک پیامک به شما هشدار داده و از آن مطلع شوید، این موارد به آسوده خاطر بودن شما از رانندگی ایمن و امنیت فرزند و یا رانندگان خود کمک شایانی می کند.
با خبر ها و صحنه های ناگواری که هر روزه در اخبار و شبکه های اجتماعی با آن ها مواجه می شویم و خساراتی که این تصادفات به وجود آورده اند، این آرامش خاطر بسیار با ارزش تر می شود.
فرزند و رانندگان تازه کار نیز با انجام ندادن رفتار های پر خطر و رانندگی ایمن، این فرصت را دارند تا خودشان را به شما ثابت کنند و باعث جلب اعتماد شما شوند.

کمک در موقعیت های اضطراری
کمک در موقعیت های اضطراری

استفاده از جی پی اس برای رانندگاه تازه کار می تواند در موارد اضطراری به کمک رانندگان بیاید. این موضوع که رانندگان تازه کار دارای تجربه کمتری نسبت به این مشکلات می باشند به اهمیت این موضوع می افزاید. رانندگان جدید ممکن است با مسیر ها آشنا نباشند و منطقه ها را به خوبی نشناسند. دستگاه جی پی اس می تواند در صورت گم شدن راننده و یا بروز حادثه یا تصادف به رانندگان کمک زیادی بکنند. با استفاده از این دستگاه شخص می تواند از مکان دقیق خود اطلاع یابد و بتواند به مسیر درست بازگشته و یا در صورت بروز حادثه مکان خود را به افراد در شرکت و یا اورژانس اطلاع دهد. اشخاص در شرکت نیز می توانند با استفاده از قابلیت مکان یابی جی پی اس به کمک راننده بشتابند و رفع کردن مشکل او کمک کنند.
کمک در موقعیت های اضطراری

مزایای بیمه ای

یکی از مزایای بسیار مهم استفاده از جی پی اس برای رانندگان تازه کار این است که می تواند باعث کاهش هزینه های مربوط به بیمه شود. شرکت های بیمه با استفاده از دستگاه جی پی اس میتوانند میانگین سرعت وسیله نقلیه، مسافت طی شده توسط آن و نحوه ی رانندگی نظارت داشته باشند و آن ها را بررسی کنند. حال اگر وسیله ی نقلیه شما رفتار مخاطره آمیز رانندگی نداشته باشد و نحوه ی رانندگی و میانگین سرعت وسیله ی نقلیه شما خوب باشد، با ثابت شدن این موضوع که راننده ی شما به صورت ایمن رانندگی می کند بیمه شما را در مواردی شامل تخفیف می کند. هم چنین به دلیل داشتن دستگاه جی پی اس که می تواند باعث کاهش به سرقت رفتن وسیله ی نقلیه شده و در صورت بروز این اتفاق جلوگیری از آن راحت تر می باشد نیز تخفیفاتی ممکن است شامل حال شما شود.

در اینجا با مزایای استفاده از جی پی اس برای رانندگان تازه کار آشنا شدیم، این دستگاه کوچک می تواند باعث جلوگیری از زیان های مالی و جانی بزرگی شود و کمک بسیاری در موارد متنوعی به ما بکند که مهم ترین آن امنیت فرزند شما می باشد. این دستگاه در طولانی مدت می تواند منافع زیادی را بخصوص برای شرکت های بزرگ به ارمغان بیاورد.
مزایای بیمه ای
برای 
خرید ردیاب خودرو (جی پی اس ماشین) و ردیاب شخصی  با شماره ۴۴۴۲۰۰۰۱ – ۰۲۱ شرکت ایمن ردیاب تماس حاصل فرمایید.

نظر شما در مورد استفاده از جی پی اس برای رانندگان تازه کار چیست؟

مطالب مرتبط :

روش های خاموش کردن خودرو در هنگام سرقت (immobilizer system and tracker with relay)

استفاده از ردیاب خودرو در تاکسی ها و آژانس ها ( ۱۰ ها نکته مهم )

کاهش تصادفات به کمک ردیاب خودرو (زمان مطالعه : ۱۰ دقیقه)

مزیت استفاده دستگاه ردیاب در اتوبوس های عمومی (۷ دلیل مهم)

 

 

 

منتشر شده در

روش های خاموش کردن خودرو در هنگام سرقت (immobilizer system and tracker with relay)

روش های خاموش کردن خودرو در هنگام سرقت

روش های خاموش کردن خودرو در هنگام سرقت

جلوگیری از سرقت وسیله ی نقلیه و افزایش امنیت آن، امری بسیار ضروری می باشد و یکی از این روش ها خاموش کردن خودرو در هنگام سرقت می باشد. با افزایش تعداد سرقت ها بخصوص خودرو در چند سال اخیر، حفظ دارایی دارای اهمیت دو چندانی شده است. در صورت به سرقت رفتن خودرو علاوه بر ضرر های مالی و درآمدی، ضرر هایی از قبیل کاهش اعتماد به نفس و نگرانی های بیشتر در مورد دیگر دارایی ها را نیز به همراه دارد که بسیار باعث پریشانی و اذیت شدن آن فرد می گردد. بنابراین حفظ امنیت وسیله ی نقلیه باید در اولویت ما باشد. یکی از مواردی که با استفاده از آن می توانیم از سرقت وسیله ی نقلیه خود جلوگیری کرد و آن را به حداقل رساند، سیستم ایموبلایزر می باشد.

سیستم ایموبلایزر چیست؟

سیستم ایموبلایزر پیشرفته ترین سیستم ضد سرقت است و از یک کلید و یک کد دیجیتالی ذخیره شده استفاده می کند. به این صورت که یک مدار الکترونیکی را در قسمت پلاستیکی سوئیچ وسیله ی نقلیه نصب می کنند و این مدار الکترونیکی دارای یک کد امنیتی مخصوص به خود می باشد و وسیله ی نقلیه شما تنها با استفاده از این سوئیچ قابل روشن شدن می باشد و هیچ سوئیچ دیگری نمی تواند وسیله ی نقلیه شما را روشن کند.
حال شاید با خود فکر کنید که اگر بخاطر حواس پرتی کلید را بر روی ماشین  جا گذاشتیم چه می شود؟ در این صورت اگر خودرو به سرقت برود، سارق بسیار راحت می تواند وسیله ی نقلیه ی شما را روشن کرده و فرار کند. اما شرکت های خودرو سازی برای این موضوع هم چاره ای اندیشیده اند به این صورت که سخت افزار هایی را روی خودروی شما قرار می دهند و به شما این امکان را می دهند که با استفاده از گوشی موبایل و از راه دور، وسیله ی نقلیه را خاموش کرده و حتی با سوئیچ مخصوص به خود هم قادر به روشن شدن نباید تا زمانی شما با استفاده از تلفن همراه خود این اجازه را برای خودرو صادر کرده که بتواند روشن بشود.
سیستم ایموبلایزر چیست

سیستم ایموبلایزر چگونه کار می کند؟

بورد الکترونیکی و حافظه ی موجود در سوئیچ خودرو، بورد الکترونیکی ایموبلایزردر خودرو و قفل نرم افزاری موجود در کامپیوتر خودرو یا همان ECU از مهمترین قسمت های سیستم ایموبلایزر می باشند. کارخانه ها هنگام تولید کردن خودرو سوئیچ را کد گذاری می کنند و این کد در حافظه ی موجود در سوئیچ خودرو ذخیره می گردد. سپس کد مربوط به سیستم ایموبلایزر خودرو که مشمول آنتن ترانسپوندر می باشد نیز داده می شود و همان کد در کامپیوتر خودرو تعریف می شود.
هنگام استارت زدن، آنتن ترانسپوندر شروع به خواندن اطلاعات کلید خودرو می کند و در صورتی که این اطلاعات دارای کد دسترسی یا access code  درست باشد، ماشین روشن خواهد شد در غیر این صورت به هیچ صورتی با آن کلید روشن نخواهد شد.

ردیاب دارای رله

این فناوری علاوه بر خودرو های گران قیمت، برای خودرو های معمولی نیس امکان پذیر است. به این صورت که سخت افزاری را روی وسیله ی نقلیه شما چه خودروی ایرانی، خارجی و حتی موتور سیکلت نصب می کنند و با قرار دادن یک سیمکارت داخل آن و وصل کردن آن به سیم کشی وسیله ی نقلیه شما، قابلیت این را دارد که از هر مکانی وسیله ی نقلیه خود را با استفاده از تلفن همراه ردوشن یا خاموش کنید. این دستگاه مانند دستگاه ردیاب نیز عمل میکند و می تواند علاوه بر خاموش کردن خودرو در هنگام سرقت، منافع زیادی را نیز عاید شما بکند.
ردیاب دارای رله

 

برای خرید ردیاب خودرو (جی پی اس ماشین) و ردیاب شخصی  با شماره ۴۴۴۲۰۰۰۱ – ۰۲۱ شرکت ایمن ردیاب تماس حاصل فرمایید.

منتشر شده در

استفاده از ردیاب خودرو در تاکسی ها و آژانس ها ( ۱۰ ها نکته مهم )

استفاده از ردیاب خودرو در تاکسی ها و آژانس ها

استفاده از ردیاب خودرو در تاکسی ها و آژانس ها

استفاده از ردیاب خودرو در تاکسی ها و آژانس ها نکته ایست که با دقت به ان می توان رضایت کاربر را بدست اورد و همچنین کیفیت کار را ارتقاء داد.

یکی از مزایای استفاده از ردیاب خودرو در تاکسی ها و آژانس ها این است که می توان در هر مکانی، نزدیک ترین تاکسی را به خودتان پیدا کنید و از خدمات انها استفاده کنید.

 

ردیاب چیست:

ردیاب سخت افزاری است که با دارا بودن طرح مدل جی پی اس موقعیت مکانی هر وسیله و یا شخصی را به صاحبان جی پی اس اطلاع می دهد. ردیاب با توجه به کاربرد آنها در موقعیت های مختلف، نوع های متفاوتی دارد که شامل موارد زیر می شود:

ردیاب خودرو، ردیاب تاکسی، ردیاب برای سالمندان و کسانی که دچار الزایمر هستند، ردیاب خودرو های ترانزیتی، ردیاب شخصی، ردیاب موتور سیکلت، ردیاب حیوان خانگی، ردیاب کودکان، ردیاب خودرو های ویزیتوری، ردیاب کیف پول و همچنین ردیاب کیف اسناد و مدارک مهم و با ارزش.

ردیاب چیست

مزایای استفاده از ردیاب در تاکسی ها و آژانس ها:

آژانس هایی که خدمات تاکسی انلاین را ارئه می دهند می توانند به صورت لحظه به لحظه مکانی که تاکسی در ان قرار دارد را به صورت دقیق مشاهده و بررسی کنند. آژانس ها می توانند رفتار رانندگان تاکسی ها را تحت کنترل بگیرند و با استفاده از ردیاب خودرو بتوانند میزان سرعت خودروی تاکسی را مشاهده کنند. ردیاب های خودرو می توانند میزان ترافیک خیابان ها و جاده ها را به شما نشان بدهند؛ هر بار که مسافری سوار تاکسی شود اطلاعات مسافر در سیستم مرکزی آژانس ثبت می شود. این ردیاب ها امکان این را دارند که هر بار مسافر به مقصد می رسد برای شخص مورد نظر پیامک رسیدن به مقصد را ارسال کند. این پیامک ها برای مادر ها و خانواده هایی که میخواهند کودکان را با تاکسی به مکانی برسانند مفید واقع شده است. اینگونه پیامک ها برای خانواده های حساس که نگران این هستند که فرزندانشان سالم و سلامت به مقصد برسند مناسب است و باعث می شود اطمینان خاطر داشته باشند؛ و در صورتیکه آژانس ها از ردیاب ها در تاکسی هایشان استفاده کنند نقطه قوتی برای کسب و کارشان به حساب می آید.

اگر خودرو های تاکسی متعلق به آژانس باشد و رانندگان از خودرو های آژانس استفاده کنند در صورتیکه خودرو توسط رانندگان دزدیده شود، مسئولان آژانس میتوانند با استفاده از ردیاب خودرو موقعیت کامل و دقیق آن را پیدا کرده و مشکل را حل کنند؛ و همچنین ردیاب ها میزان سوخت مصرفی خودرو ها را به شما اعلام می کنند.

در آژانس ها، ردیاب ها رابطی برای تماس بین مسافران و اپراتور می باشد.

وجود ردیاب تاکسی در آژانس ها این امکان را به وجود می اورد که با استفاده از ردیاب، کاربران (مسافران) می توانند به رانندگان تاکسی پیام ارسال کنند که این مورد برای اکثر مسافران نکته ایی مهم به شمار می رود.

مزایای استفاده از ردیاب در تاکسی ها و آژانس ها

ردیاب ها چه مواردی را ذخیره می کنند:

ردیاب های تاکسی میزان مصرف سوخت را در اطلاعات خود ذخیره می کنند.

زمانی که خودرو ها بیکار و یا در حال انتقال مسافران باشند را ذخیره می کنند؛ که این گزینه برای احتساب میزان سود و پورسانت رانندگان و آژانس به کار می رود.

اگر سرعت خودروی تاکسی بیشتر از حداکثری که شخص صاحب ردیاب مشخص کرده است شود

در صورتیکه سرعت خودرو کاهش داده شود ردیاب این موضوع را ذخیره می کند وبه کاربر نظارتی آژانس اطلاع می دهد.

اگر خودرو تصادف کند

در صورت بسته نشدن کامل درب تاکسی

ردیاب های تاکسی بعد از اینکه هر مسافری را به مقصد می رساند صورت حساب مسافر را به مدیریت آژانس ارائه می دهد.

این ردیاب حرکات دقیق خودرو را به صورت جزء به جزء ثبت می کند.

بعضی از ردیاب ها این قابلیت را دارند که در طول حرکت، راننده تاکسی بتواند موسیقی پخش کند.

ردیاب های تاکسی با در نظر گرفتن میانگین میزان سرعت تاکسی و کیلومتر خودرو می تواند حداقل زمان رسیدن به مقصد را پیش بینی کنند.

 

مدل های اطلاع رسانی پیامکی واینترنتی:

در قسمت سخت افزاری ردیاب ها سیمکارتی قرار می گیرد که با استفاده از ان اطلاعات به صاحب ردیاب داده می شود.

اطلاعات ردیاب به دو روش ارسال می شود: پیامکی و اینترنتی

در روش ارسال اطلاعات به شکل پیامکی، اطلاعات با پیامک های سیمکارتی ارسال می شود و برای ارسال پیامک ها به شارژ سیمکارتی نیاز است.

در روش ارسال اطلاعات به شکل اینترنتی، با گرفتن بسته های اینترنتی اپراتور سیمکارت مورد نظر، اطلاعات از طریق بسته های اینترنتی به آژانس ارسال می شود.

 

داشتن جی پی اس باعث جذب بیشتر مسافر به آژانس می شود و این یک مزیت بزرگ است که یک امتیاز برای آژانس ها به حساب می اید و همچنین مسافران تشویق به استفاده از خدمات این آژانس می شوند؛  ضمن اینکه با داشتن خدمات جی پی اس مسافر احساس راحتی، امنیت و کنترل بیشتری می کند.

برای خرید ردیاب خودرو (جی پی اس ماشین) و ردیاب شخصی  با شماره ۴۴۴۲۰۰۰۱ – ۰۲۱ شرکت ایمن ردیاب تماس حاصل فرمایید.

منتشر شده در

روش های کاهش هزینه سوخت به کمک ردیاب خودرو ( ۶ متد ۱۰۰% کاربردی)

روش های کاهش هزینه سوخت به کمک ردیاب خودرو

روش های کاهش هزینه سوخت به کمک ردیاب خودرو


متاسفانه مصرف سوخت در کشور ما بسیار بیشتر از سایر کشور ها می باشد. این موضوع علاوه بر تحمیل هزینه های اضافه برای خود شخص و یا شرکت های تجاری، باعث هدر رفتن سرمایه های ملی کشور نیز می شود. کاهش هزینه های ناشی از مصرف سوخت در بلند مدت منافع زیادی را به خصوص برای شرکت های تجاری به همراه دارد. یکی از راه های اساسی کاهش هزینه های مربوط به مصرف سوخت، استفاده از دستگاه ردیاب می باشد. دستگاه ردیاب در میان شرکت های تجاری بسیار محبوب شده است و از جایگاه بالایی بخصوص برای صاحبان شرکت های تجاری برخوردار است. دستگاه ردیاب استفاده از تکنولوژی را برای وسیله های نقلیه آسان تر می کند و مزایای بسیاری نیز دارد. مزیتی که در اینجا می خواهیم درباره ی آن صحبت کنیم، کاهش مصرف سوخت می باشد. تعدادی از روش های کاهش هزینه سوخت به کمک ردیاب خودرو را در زیر توضیح خواهیم داد.

تمرین برای به دست آوردن عادت های خوب رانندگی :

عادت های بد رانندگی مانند سرعت بالا و شتاب ناگهانی وسیله نقلیه علاوه بر اینکه خطرناک می باشند ، باعث افزایش مصرف سوخت نیز می گردند. با استفاده از دستگاه ردیاب می توان راجع به رفتار ها و عادت های رانندگی رانندگاه اطلاعاتی را به دست آورد و رانندگانی را که عادت های رانندگی بدی را دارند شناسایی کرد. شما می توانید با اصتفاده از این موضوع، به رانندگان بد هشدار داده یا آن ها را جایگزین کنید.هم چنین می توانید رانندگان خود را تمرین داده و به داشتن رفتار های رانندگی خوب تشویق کنید. این موضوع می تواند کمک بسیاری را چه برای خانواده ها و چه برای شرکت های بزرگ تجاری به همراه داشته باشد.علاوه بر کاهش مصرف سوخت و هزینه های ناشی از آن می تواند به کاهش تصادف ها نیز کمک شایانی بکند.


کم کردن زمان ساکن ماندن وسیله نقلیه :

کاهش زمان بی حرکت ماندن خودرو یا بیکار ماندن موتور بسیار موثر است و می تواند سوخت زیادی را ذخیره کند.علاوه بر آن عمر وسیله و نقلیه را هم افزایش داده و از انتشار گاز های گلخانه ای نیز جلوگیری می کند.با استفاده از دستگاه ردیاب صاحبان و ناظران آن می توانند وسیله نقلیه را نظارت کنند، گزارش ها را دریافت کنند و در صورتی که موتور خودرو هنگامی که وسیله نقلیه در حال حرکت هست خاموش شود، از آن اطلاع یابند. بساری از شرکت ها از اثر های مضر بی حرکت ماندن خودرو آگاهند و تلاش می کنند تا به گونه آن را کاهش داده و از آن جلوگیری کنند. با استفاده از دستگاه جی پی اس شما می توانید در صورت وقوع این اتفاق از آن اطلاع یافته و هنگامی که رانندگان بدانند شما آن ها را نظارت می کنید، تلاش می کنند تا این اتفاق را به حداقل کاهش دهند. و به این ترتیب سوخت زیادی را می توانید در دراز مدت ذخیره کنید و باعث کاهش زیادی در هزینه های سوختی شرکت بشوید. همینطور ساکن ماندن خودرو گاز های گلخانه ای زیادی را تولید می کند باری مثال شهر یزرگی مانند نیویورک، قوانین خود را در مورد بی حرکت ماندن خودرو زمانی که موتور روشن است را وضع کرده است. بهتر است با استفاده از سیستم ردیاب هم برای شرکت های بزرگ و هم شرکت های کوچک، هزینه های مربوط به سوخت مصرفی را کاهش داد، به دوام موتور وسیله نقلیه کمک کرد، و از انتشار گاز های گلخانه ای جلوگیری کرد.

کم کردن زمان ساکن ماندن وسیله نقلیه
بررسی سرعت خودرو :

هر روزه سازمان هایی با اندازه های مختلف، کامیون های حمل و نقل، وسایل نقلیه خدماتی، وانت ها، خودرو های سواری و کامیون های بزرگ را به خیابان ها و جاده ها اعزام می کنند. رانندگان می روند که به کار خود بپردازند و ممکن است که با سرعت غیر مجاز رانندگی کنند. این موضوع دارای دو عارضه ی منفی می باشد، اول که خطرناک و حادثه ساز بودن سرعت بالا و غیر مجاز که در صورت وقوع تصادف ضرر های بسیار زیادی را برای شرکت به همراه دارد و دوم مصرف سوخت بیشتر وسیله نقلیه که باعث هزینه های بیشتری در مورد سوخت مصرفی برای شرکت های تجاری می گردد. حال دستگاه جی پی اس می تواند در صورت عبور رانندگان از سرعت تعیین شده، برای صاحبان و ناظران هشداری را ارسال کند و آن ها را مطلع کند. رانندگان هم وقتی اطلاع داشته باشند در صورت عبور سرعت وسیله نقلیه از حد تعیین شده صاحبان آن ها اطلاع میابند تمام سعی خود را می کنند که این اتفاق پیش نیاید. آژانس حفاظت از محیط زیست ایالات متحده بر این باور است که سرعت بالا می تواند مصرف سوخت وسیله ی نقلیه را تا ۲۰% افزایش داده، حال اگر یک شرکت با تعدادی وسیله ی نقلیه داشته باشید و بتوانید از مصرف سوخت آن ها را مقداری کاهش دهید، در دراز مدت منافع زیادی نصیب شما می گردد و هم چنین به از دست رفتن سرمایه ی ملی کشور کمک کرده اید. دستگاه ردیاب به شما در کاهش مصرف سوخت وسیله های نقلیه، کاهش تصادفات، بررسی راحت تر نقشه ها و ترافیک و بهبود عادت های رفتاری رانندگان کمک بزرگی می کند که این موضوع به شهرت شرکت شما هم کمک زیادی میکند.

بررسی سرعت خودرو
بهینه سازی مسیر یابی :

یکی از بهترین روش های کاهش سوخت به کمک ردیاب خودرو، بهینه سازی مسیر یابی می باشد. دستگاه جی پی اس می تواند به شما کمک کند که بهترین مسیر ها را برای عبور و مرور انتخاب کنید و برای آن ها برنامه ریزی کنید. این برنامه ریزی و مسیر یابی به شرکت ها در صرفه جوبی در مصرف سوخت و خدمات رسانی بهتر کمک بسیاری می کند. بهینه سازی مسیر ها به راننده کمک می کند که تا از مسیر های بهتر عبور کنند، از مسیر هایی که دارای ترافیک هستند عبور نکنند، زمان بیکاری موتور را به حداقل کاهش دهند و باعث کاهش مصرف سوخت شما نیز می گردند. با سیستم های ردیاب شما می توانید بهترین مسیر را برای سفر هایی که دارای توقف های چند گانه هستند را انتخاب کنید. شما می توانید بهترین مسیر را برای رفت و آمد رانندگان انتخاب کنید و در صورت عبور راننده از مسیر های دیگر، از این اتفاق اطلاع یابید.

بهینه سازی مسیر یابی


تعمیر و نگهداری پیشگیرانه ی وسایل :

موتور ها و وسایل با نگهداری مناسب، کارایی بسیار بیشتری نسبت به وسایلی که از آن ها به درستی نگهداری نمی شوند دارند. سیستم جی پی اس می تواند با گزارش های تعمیر و نگهداری وسیله های نقلیه و اطلاع رسانی های دیگر نقش بسزایی در نگهداری مناسب از موتور و وسایل وسیله های نقلیه ی ما داشته باشد.این گزارش ها می تواند بر اساس متغییر هایی مانند مسافت طی شده، زمان، مدت زمان و یا تاریخ مشخص برای ما ارسال گردند و یادآور زمان تعمیر یا تعویض وسایل برای ما باشند. تعمیرات معمولی مانند لاستیک مناسب، تعویض روغن، تعویض فیلتر ها و شمع ها می تواند باعث کاهش ۴ تا ۱۰ درصدی مصرف سوخت گردند. علاوه بر کاهش مصرف سوخت وسیله های نقلیه و کاهش هزینه های مربوط به آن، باعث دوام بیشتر وسیله های نقلیه وکارایی بهتر آن ها می گردد و این مورد باعث کاهش هزینه های مربوط به تعمیرات وسیله های نقلیه می گردد.

تعمیر و نگهداری پیشگیرانه ی وسایل


حفظ سوابق :

دستگاه های جی پی اس می توانند مصرف سوخت شما را به صورت تقریبی در اختیار شما قرار دهد. به این گونه شما می توانید با یررسی این اطلاعات به کاهش آن نیز کمک کنید.
هم چنین شما با دریافت اطلاعات درباره رانندگان و تحلیل عادت های رفتاری آن ها، بهتر آن ها را کنترل کرده و رانندگان نیز با دانستن این موضوع که زیر نظر می باشند، رفتار های بهتری از خود نشان دهند.

 

برای خرید ردیاب خودرو (جی پی اس ماشین) و ردیاب شخصی  با شماره ۴۴۴۲۰۰۰۱ – ۰۲۱ شرکت ایمن ردیاب تماس حاصل فرمایید.

 

منتشر شده در

دستگاه های جی پی اس در شرکت های کرایه خودرو (۷ مزیت)

دستگاه های جی پی اس در شرکت های کرایه خودرو

دستگاه های جی پی اس در شرکت های کرایه خودرو

در این مقاله قصد داریم به اهمیت نصب ردیاب بر روی خودرو های موجود در شرکت های کرایه خودرو بپردازیم، در سالیان اخیر شرکت هایی در شهر های پر جاذبه و گردش گری راه اندازی شده اند که کار اصلی آن ها کرایه‌ها دادن خودرو هاست،امروزه با بیشتر شدن سفر های هوایی که موجب میشود افراد در شهر یا کشور مقصد بدون خودرو باشد دلیل رونق بخشی به این سیستم کاری می باشد زیرا افراد با کرایه کردن خودرو در شهر به لذت بردن از تفریح خود ادامه می دهند و متقاضی های این شرکت ها بسیار زیاد میشوند و اما یکی دیگر از موارد که باعث افزایش کرایه کردن خوردو ها در این زمان می شود توانایی خرید ماشین که  برای برخی مردم غیر ممکن شده است و فرد برای مراسم و یا موارد قابل اهمیت شخصی خود قصد کرایه کردن خودرو میکند، در این میان ما به اهمیت نصب ردیاب بر روی این خودرو ها بیشتر میپردازیم.

 

۱_این شرکت ها با نصب ردیاب بر روی خودرو های خود از دزدیده شدن خوردو خودداری میکنند به این صورت که در هنگامی که ردیاب بر روی خودرو نصب است اگر فردی که ماشین را کرایه می کند در زمان تعیین شده خوردو را تحویل ندهد ردیاب نصب شده بر روی خودرو این توانایی را به شرکت کرایه خودرو می دهد که با gps مکان دقیق خودرو را ردیابی کند و برای باز پس گیری آن با از کار انداختن موتور ماشین اقدامات نماید.

 

۲_دومین مزیت نصب ردیاب برای شرکت های کرایه خودرو قابل کنترل بودن سرعت ماشین است، اگر فردی که خودروی را کرایه میکند بیشتر از سرعتی که حد مجاز می باشد رانندگی کند با آمدن پیام هشدار به شرکت، می توان از طریق نرم افزار ردیاب آن را کنترل کرده و فرد را در جریان مطلع بودن از وضیعتش قرار داد. 

 

۳_سومین مزیت نصب ردیاب بر روی خودرو هایی که کرایه داده می شوند می توان به تعیین محدوده جغرافیایی اشاره کرد به این صورت که اگر فردی که ماشین را برای داخل شهر به مدت دو روز کرایه کرده در هر ساعتی در این مدت زمان از محدوده جغرافیایی تعیین شده خارج شود با وجود ردیاب مطلع شده و با خاموش کردن موتور خودرو از طریق ارسال پیام به ردیاب از خارج شدن بیش از حد خودروی از محدوده تعیین شده جلوگیری کرد.

 

 

۴_در چهارمین مورد از مزایای نصب ردیاب بر روی خودرو های شرکت کرایه خودرو می توان به موقعیت مشاهده لحظه به لحظه خودرو اشاره کرد که باعث جلوگیری از هر گونه اتفاقی که به ضرر شرکت باشد جلوگیری کرد، از جمله ورود خودرو به مکان ها و جاده های پر خطر یا ممنوعه است.

 

۵_در پنجمین مورد از مزایای نصب ردیاب بر روی خودرو های کرایه ای شرکت کرایه خودرو می توان به بهبود سطح خدمات شرکت اشاره کرد به این صورت که شرکت با خیالی آسوده ماشین هایی با قیمت های بالا را در اختیار افراد متقاضی قرار داده و نگران محدوده جغرافیایی و دیگر مسائل مربوط به دزدیده شدن ماشین نباشد و با استفاده از ردیاب و اطلاعاتی که در اختیار شرکت قرار می دهد جایی برای نگرانی نباشد.

 

۶_در ششمین مورد از مزایای نصب ردیاب بر روی خودرو هایی که توسط شرکت های کرایه خودرو به مشتریان کرایه داده می شوند می توان به کاهش عوامل خطر اشاره کرد به این صورت که اگر با ماشین کرایه داده شده خلافی صورت گیرد با وجود شنود داخل کابین خودرو از طریق ردیاب می توان از انجام آن جلوگیری یا در حل و فصل بعد آن کمک بسیار زیادی کرد.

 

۷_در هفتمین مورد از مزایای نصب ردیاب بر روی خودرو های کرایه می توان به کمک به افراد مسافر که به شهر و خیابان های آن آشنایی ندارید اشاره کرد بدین صورت که هنگامی فرد مسافر ماشینی را کرایه می کند در صورتی که به خیابان ها و یا محل های پارک و… آشنایی نداشته باشد شرکت کرایه خودرو از تریق ردیاب و برقراری تماس می تواند به فرد در مسیر یابی صحیح خدمت رسانی کند.

 

برای خرید ردیاب خودرو (جی پی اس ماشین) و ردیاب شخصی  با شماره ۴۴۴۲۰۰۰۱ – ۰۲۱ شرکت ایمن ردیاب تماس حاصل فرمایید.

منتشر شده در

استفاده در شرکت های تحویل کالا ازدریاب خودرو

استفاده در شرکت های تحویل کالا ازدریاب خودرو

استفاده در شرکت های تحویل کالا ازدریاب خودرو

 

ردیاب می تواند موقعیت های یک شخص، خودرو، وسیله های مهم همچون کیف مدارک و یا برای پیدا کردن مشخصات مکانی یک حیوان خانگی از ان استفاده کرد. ردیاب با استفاده از مدل های جی پی اس موقعیت ها را شناسایی کرده و نوعی سخت افزار است.

استفاده از ردیاب در شرکت های تحویل کالا مثل ویزیتور های شرکت ها الزامی ست و دارای مزایای زیادی می باشد.

مدیریت کارمندان در قسمت پخش:

استفاده از ردیاب های خودرو در شرکت های مختلف برای خودرو هایی که کار ویزیتوری و حمل و نقل انجام می دهند، کار نظارت بر کارکنان را اسان تر می کند. ردیاب های خودرو این امکان را به تیم نظارت کارکنان شرکت ها می دهند که با استفاده از اپلیکیشن روی گوشی یا نرم افزار ردیاب خودرو روی لپ تاپ و سیستم های شرکت، ادرس هایی را انتخاب کنند که زمانیکه خودروی شرکت به این مکان ها نزدیک شد، تیم نظارت را با خبر کند. همچنین در برنامه ی ردیاب می توانید مقصد های مورد نظر را علامت گذاری کنید تا متوجه شوید که راننده خودرو در مسیر درستی حرکت می کند یا نه.

 

به سرقت رفتن خودرو های شرکت:

شرکت های بزرگ زیادی وجود دارد که دارای خودرو های پخش فراوانی هستند؛ کنترل تمامی خودرو های شرکت کار سختی بوده و نیازمند وجود کارمندان زیادی است تا هر کدام از کارکنان بر تعدادی از خودرو های شرکت نظارت داشته باشند. اما با وجود استفاده از ردیاب های خودرو، تیم نظارت شرکت ها می توانند به صورت کامل و دقیق از تمامی اطلاعات خودرو های شرکت با خبر شوند و از سرقت خودرو ها و موارد دیگر به راحتی جلوگیری کنند.

 

کنترل مسیر خودرو های شرکت ها:

کنترل مسیر خودرو های شرکت ها:

ردیاب ها دارای امکانات زیادی هستند. از جمله امکانات ردیاب های خودرو می توان به کنترل مسیر های خودرو ها، توقف خودرو ها، شروع حرکت و توقف در محل خودرو ها اشاره کرد. نرم افزار این ردیاب زمانی که خودرو شروع به حرکت کند یا توقف کند را به تیم نظارت شرکت اطلاع می دهد. این نرم افزار قادر است توقف های طولانی مدت را شناسایی و در اطلاعات نرم افزار ذخیره کند تا تیم نظارت کارکنان بخش حمل و نقل و پخش شرکت بهترین عملکرد را داشته باشند. این نرم افزار ردیاب می تواند تمامی مسیر های طی شده در طول روز را ذخیره کند و ساعت های حرکت و توقف را در فایل اکسل جمع اوری کند و در اختیار تیم نظارت بخش حمل و نقل و خودرو های پخش و ویزیتوری قرار دهد.

 

مصرف سوخت:

خودرو های پخش، ویزیتوری و حمل و نقل کالا های شرکت از مکانی به مکان دیگر نیازمند مصرف سوخت زیادی هستند. در اینجا ردیاب های خودرو به کمک شرکت ها آمده تا با استفاده از ردیاب های خودرو کمترین مقدار سوخت مصرف شود. استفاده از ردیاب های خودرو به دلیل مشخص بودن مسیر در کاهش میزان مصرف سوخت تاثیر بسزایی دارد که این گزینه برای شرکت های بزرگ که شامل تعداد زیادی خودروی پخش هستند بسیار مفید واقع شده است.

 

نرم افزار ردیاب خودرو:

نرم افزار ردیاب خودرو:

نرم افزار ردیاب خودرو ها امکانات بسیار خوبی را بر روی سخت افزار ردیاب قرار داده است تا با استفاده از انها تیم نظارت بتواند به تمامی اطلاعات مورد نیاز دسترسی داشته باشد.

این نرم افزار ردیاب زمان هایی که خودرو ها در شروع روز حرکت می کنند، مسیر هایی که طی می کنند، زمان و مکانی که توقف می کنند، تمامی مسیر ها، زمان های دقیق استفاده از خودروی شرکت و تمامی توقف در محل هایی که صورت گرفته را ثبت می کند و درون یک فایل اکسل برای برسی تیم نظارت شرکت اماده می کند. برخی از رانندگان خودرو های تحویل کالای شرکت ها، از خودرو های شرکت استفاده ی شخصی می کنند؛ از طریق ردیاب خودرو می توانید از این سوءاستفاده ها جلوگیری کنید و دلیل تاخیر خودرو ها به محل بارگیری و پخش محصولات شرکت را متوجه شوید. مدت زمان تحویل گرفتن کالا ها، تعیین کردن مقصد ها، جلوگیری از رفتن به مقصد های غیر ضروری، جلوگیری و عدم استفاده ی شخصی از خودرو های شرکت، مشخص کردن مسیر های الزامی- تمامی این موارد می تواند نقش بسیار موثری در کاهش دادن هزینه های سوخت و هزینه های اصطحلاک خودرو واقع شود؛ که در صورتیکه موارد گفته شده رعایت شوند باعث بالا رفتن میزان بهره وری رانندگان خودرو های شرکت می شود که به انجام رساندن قدم های کوچک مثبت در کار جابجایی و توزیع محصولات شرکت می تواند نقطه ی عطفی برای شرکت محسوب شود و بسیاری از هزینه ها را کاهش دهد.

 

یکی از مشکلات شرکت های بزرگ ویزیتوری و پخش، نداشتن اطلاع از خودرو های حمل و نقل خارج از شرکت می باشد که میتوان این مشکل را با استفاده از ردیاب های خودرو حل کرد.

 

 برای خرید ردیاب خودرو (جی پی اس ماشین) و ردیاب شخصی  با شماره ۴۴۴۲۰۰۰۱ – ۰۲۱ شرکت ایمن ردیاب تماس حاصل فرمایید.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

منتشر شده در

استفاده از جی پی اس برای شرکت های کشتی رانی در کاهش هزینه

استفاده از جی پی اس برای شرکت های کشتی رانی در کاهش هزینه

استفاده از جی پی اس برای شرکت های کشتی رانی در کاهش هزینه


سیستم جی پی اس تحول شگرفی را در کل جهان و بخصوص کشور های پیشرفته ایجاد کرده است، و شرکت های کشتی رانی هم تلاش می کنند تا از این تغییرات مثبت و کاربردی جا نمانند و با استفاده از این تکنولوژی مدرن پیش رفت کنند.
جی پی اس برای شرکت های کشتی رانی فواید به مراتب بیشتری نسبت به صاحبان قایق و دارندگان کشتی دارد و بهتر است که قبل از اضافه کردن دستگاه جی پی اس به کشتی ها و قایق های خود، اطلاعات کاملی را از کاربرد های آن برای کشتی ها و شرکت خود داشته باشید و با توجه به این اطلاعات تصمیم بگیرید. در اینجا به تعدادی از مزایای دستگاه جی پی اس برای شرکت های کشتی رانی اشاره می کنیم.

لینک مرتبط : ردیاب خودرو 

اطلاع داشتن از موقعیت لحظه ای کشتی

همان طور که می دانید کار اصلی دستگاه جی پی اس این است که از مکان دقیق وسیله ی نقلیه خود در هر زمانی که اراده می کنید مطلع باشید. دستگاه های ردیاب به شما این امکان را می دهند که بتوانید وسیله ی نقلیه ی خود را در هر زمانی به صورت آنلاین ردیابی کنید حتی اگر کشتی یا قایق در فاصله ی بسیار دوری از شما قرار داشته باشند.
دستگاه جی پی اس به کاپیتان کمک می کند تا مسیر ها را بهتر شناسایی کند و مسیر امن و درست را تشخیص دهد و این موضوع می تواند راهنمایی بزرگی برای کاپیتان کشتی یا قایق باشد و هزینه های سوخت و استهلاک وسیله های شرکت های کشتی رانی کاهش یابد. حال فرض کنید تعداد زیادی از قایق ها و کشتی های خود را به دستگاه جی پی اس مجهز کرده اید و از هر قایق و کشتی مقداری مقداری استهلاک کمتر می شود و مقداری در سوخت آن ها صرفه جویی می شود، با گذشت مدتی نه تنها دستگاه جی پی اس هزینه ی خرید خود را جبران می کند بلکه باعث مقدار قابل توجهی سود از صرفه جویی در این موارد گفته شده برای شما می گردد. با استفاده از ردیاب می توانید از ایمنی مشتریان خود مطمئن باشید، هم چنین دانستن این که کشتی یا قایق در وضعیت خوبی می باشد و اطمینان از امنیت مشتری بسیار برای شرکت های کشتی رانی و صاحبان اجاره قایق و کشتی اهمیت بالایی دارد. با استفاده از این امکان شما می توانید به مشتریان خود پاسخی بدهید که باعث اطمینان خاطر آن ها شده و بتوانید اعتماد آن ها را به دست آورید.

خطر سرقت کشتی یا قایق کم تر می شود

خطر سرقت کشتی یا قایق کم تر می شود به کمک ردیاب

استفاده از ردیاب روی کشتی ، قایق و یا هر وسیله و تجهیزات دریایی شما می تواند خطر سرقت آن را به حداقل رسانده و در صورت به سرقت رفتن به سرعت از آن اطلاع یابید و با اطلاع هرچه سریع تر از این موضوع، جلوگیری از آن راحت می باشد، این موضوع برای کشتی ها ، قایق ها و هر تجهیزات دیگری که دارای ارزش مالی زیادی می باشند بیشتر اهمیت دارد چرا که خطر به سرقت رفتن آن ها بسیار بیشتر از سایر وسایل می باشند و با استفاده از دستگاه جی پی اس می توان از ضرر مالی زیادی جلوگیری کرد و آن را به حداقل رساند. استفاده از جی پی اس برای این دستگاه های گرانقیمت بیشتر توصیه می گردد.

صرفه جویی در تعمیر و نگهداری وسیله نقلیه

همه ی وسیله های نقلیه به تعمیر نیاز دارند و نحوه ی نگهداری از آنها بسیار مهم است. قایق ها و کشتی ها نیز مانند بقیه وسایل نقلیه به این تعمیر و نگهداری نیاز دارند. یکی دیگر از مزایای دستگاه جی پی اس این است که مقدار مسافت طی شده و مسیر هایی را که از آن ها رفت و آمد شده است را در سرور دستگاه ذخیره می کند و شما می توانید با استفاده از این اطلاعات زمان تعمیر و یا تعویض وسایل و تجهیزات قایق یا کشتی خود را بفهمید. هم چنین شما می توانید طوری دستگاه جی پی اس وسیله نقلیه خود را تنظیم کنید که هنگامی که وقت تعمیر یا تعویض قطعات وسیله ی نقلیه ی شما است، با استفاده از پیامک به شما اطلاع دهد. فایده ی این قابلیت دستگاه های ردیاب این است که باعث می شود که از فراموش کردن زمان تعمیر و تعویض جلوگیری شود، از فرسوده شدن قطعات، خرابی آن ها و وارد شدن خسارات سنگین بابت خرابی آن ها پیشگیری شود و هم چنین شما از بهترین زمان های تعویض و تعمیر وسایل اطلاع داشته باشید که در بلند مدت باعث منافع زیادی برای شما می شود.
دستگاه جی پی اس به کاپیتان هم می تواند کمک کند که مسیر را رحت تر شناسایی کند

تعیین محدوده ی جغرافیایی عبور و مرور برای کشت

با نصب دستگاه ردیاب روی کشتی یا قایق خود، شما می توانید یک محدوده ی جغرافیایی برای وسیله نقلیه خود تعیین کنید و با استفاده از آن از خارج شدن وسیله ی نقلیه خود از محدوده ی تعیین شده جلوگیری کنید و یا در صورت این اتفاق از آن اطلاع یابید. این موضوع بخصوص برای شرکت های اجاره کشتی و قایق اهمیت بیشتری دارد. هنگامی که قایق یا کشتی از محدوده ی تعیین شده خارج شود، بلا فاصله ردیاب به شما به وسیله ی پیامک هشدار می دهد و شما را از این عمل انجام شده مطلع می سازد. با استفاده از این تکنولوژی بسیار راحت می توان در صورت وقوع سرقت از آن اطلاع یافت و قبل از اینکه دیر شود جلوی این اتفاق را گرفت. هم چنین شما می توانید در صورتی که کاپیتان قایق در حال استفاده ی شخصی از قایق می باشد از آن مطلع شوید و با او برخورد کنید.

 

برای خرید ردیاب خودرو (جی پی اس ماشین) و ردیاب شخصی  با شماره ۴۴۴۲۰۰۰۱ – ۰۲۱ شرکت ایمن ردیاب تماس حاصل فرمایید.