منتشر شده در

کاهش تصادفات به کمک ردیاب خودرو (زمان مطالعه : ۱۰ دقیقه)

کاهش تصادفات به کمک ردیاب خودرو

کاهش تصادفات به کمک ردیاب خودرو

شرکت های تجاری در کشور های پیشرفته و جهان اول، با استفاده از ردیاب خودرو امنیت دارایی های با ارزش خود را تضمین میکنند. استفاده از ردیاب خودرو به جز حفظ امنیت وسیله ی نقلیه ما فواید دیگری دارد برای مثال می تواند با زیر نظر گرفتن رانندگان، باعث بهبود بخشیدن و بهتر شدن عادات رانندگی آن ها شود و این بهتر شدن سبب کاهش تصادفات و حوادث می گردد. جلوگیری از آسیب دیدن رانندگان، کم شدن هزینه های ناشی از وقوع تصادفات و همچنین بالا رفتن راندمان کلی شرکت از نتیجه های کم شدن تصادفات می باشد. هم شرکت های تجاری و هم صاحبان خودرو های شخصی می توانند از ردیاب خودرو برای امنیت وسایل نقلیه و جلوگیری از سرقت آن ها و همچنین کمتر شدن تصادفات استفاده کنند.

متاسفانه کشور ما با آمار بالایی که در تصادفات و مرگ و میر ناشی از آن دارد، جزو ۱۰ کشور اول جهان می باشد و همین برای ثابت کردن اینکه خطر های جانی و مالی ناشی از تصادفات در کمین است کافی می باشد و وقتی شما مسئول کنترل و نظارت تعداد بیشتری وسیله نقلیه در کسب و کار خود باشید این موضوع بسیار مهم تر می شود. به طور میانگین سالانه حدود ۶ میلیون تصادف در آمریکا رخ می دهد که باعث مجروح شدن ۳ میلیون نفر از آن ها می شود و حدود یک سوم از این تصادفات به دلیل بی احتیاطی حین رانندگی و یک سوم آن به دلیل سرعت بالا بوده است که عمده ترین دلایل تصادفات می باشند. نتیجه میگیریم تصادفات جاده ای تنها مربوط به کشور ما نمی شود و حتی در کشور پیشرفته ای مانند آمریکا هم این مشکل وجود دارد و یکی از کارهای اساسی برای رفع و کاهش این حوادث در کشور آمریکا، مجهز کردن وسایل نقلیه به دستگاه ردیاب بوده است.

دستگاه ردیاب چگونه تصادفات جاده ای را کاهش می دهد؟

دستگاه ردیاب چگونه تصادفات جاده ای را کاهش می دهد؟

با استفاده از سیستم های ردیاب خودرو ، شما می توانید روی سرعت راننده کنترل داشته باشید. به این صورت که اگر سرعت ماشین از حد تعیین شده بیشتر شود، به صورت خودکار یک پیامک برای مدیر شرکت تجاری یا فرد صاحب ماشین برای خانواده ها ارسال می گردد. با کمک این اطلاعات شما می توانید کنترل بیشتری روی سرعت وسیله های نقلیه خود داشته باشید و یا در صورت خواستن با فرد خاطی برخورد کنید یا از او توضیح بخواهید.
دستگاه ردیاب خودرو هم چنین باعث کاهش حواس پرتی هنگام رانندگی می شود. به این گونه که به جای استفاده از گوگل مپ (نقشه های گوگل) در تلفن همراه، می توانید با یک ارتباط دو طرفه و با کمترین حواس پرتی در هنگام رانندگی مسیر خود را پیدا کنید. همچنین مدیر شرکت های تجاری می توانند روی ماشین نظارت داشته باشند و در صورت رانندگی خطرناک و بی پروای راننده از آن اطلاع یابند.
استفاده از ردیاب خودرو به راه های مختلف دیگری مانند هشدار کمربند ایمنی، هشدار های ترمز شدید، محاسبه و نشان دادن سرعت خودرو در هر زمان، بررسی ورود و خروج به یک محدوده ی خاص جغرافیایی، اطلاعیه های تعمیر و نگهداری، امکان استعلام خودرو با استفاده از پیام کوتاه، هشدار در صورت به وجود آمدن نقص فنی و امکان نصب میکروفن برای بررسی وضعیت راننده و . . . می تواند باعث کاهش تصادفات شود. با بررسی این موضوع نتیجه میگیریم که با کمی سرمایه گذاری روی دستگاه ردیاب، چه صاحبان وسایل نقلیه و چه شرکت های تجاری می توانند منافع جانی و مالی زیادی را در طولانی مدت برای خود به وجود آورند. یک حادثه کوچک ممکن است باعث ایجاد رنج های زیادی گردد، شما را از برنامه ی زندگی خود عقب بیاندازد و یا حتی صدمه های غیر قابل ترمیم و ناگواری که با استفاده از دستگاه ردیاب می توان آن ها را به حداقل کاهش داد و این حداقل کاری است که هرکس می تواند برای سلامتی خود و خانواده ی خود انجام دهد.

یک مورد دیگر که به دلیل وجود دستگاه های ردیاب باعث کاهش تصادفات می شود این است که بر روی رفتار رانندگان نظارت می شود و طبق تحقیقات صورت گرفته هنگامی که رانندگانی که بر روی رفتار آن ها نظارت می شود و آن ها از زیر نظر بودن خود اطلاع دارند، مسئولیت بیشتری از خود نشان می دهند و رفتار های پر خطر را انجام نمی دهند. شرکت های تجاری می توانند با استفاده از آن بر روی رانندگان نظارت داشته باشند و هم چنین پیشینه ی رانندگان را برای تحلیل هر یک از عادات آن ها بررسی کنند و با کمتر شدن تصادفات امتیازات مثبتی را برای شرکت خود به ارمغان بیاورندو شرکت های بیمه می دانند که سیستم های ردیابی وسایل نقلیه کمک می کند تا تصادفات به مقدار کمتری کاهش پیدا کنند، به همین دلیل آنها اغلب به شرکت هایی که از سیستم های ردیاب استفاده می کنند، حق بیمه کمتری ارائه می دهند.

فواید ردیاب فقط برای شرکت های تجاری نمی باشد و برای صاحبان وسیله نقلیه شخصی نیز فایده هایی دارد. همانطور که شرکت های تجاری می توانند روی رفتار رانندگان نظارت داشته باشند، صاحبان وسایل نقلیه شخصی نیز می توانند روی عادات و رفتار خود و خانواده ی خود نظارت داشته باشند و آن ها را بهبود بخشند. این موضوع در مواقعی که افراد جوان در حال یادگیری و افرادی با پیشینه رفتار های پر خطر وجود دارد، اهمیت بیشتری پیدا میکند. ردیاب خودرو می تواند به ما کمک کند تا با زیر نظر داشتن هر لحظه راننده ، از وقوع خسارات جبران ناپذیر مالی و جانی جلوگیری کرد و آن ها را به حداقل رساند.

برای خرید ردیاب خودرو (جی پی اس ماشین) و ردیاب شخصی  با شماره ۴۴۴۲۰۰۰۱ – ۰۲۱ شرکت ایمن ردیاب تماس حاصل فرمایید.

منتشر شده در

چرا از ردیاب شخصی در تور های مسافرتی استفاده کنیم (۶ دلیل مهم)

چرا از ردیاب شخصی در تور های مسافرتی استفاده کنیم

چرا از ردیاب شخصی در تور های مسافرتی استفاده کنیم

در این مقاله به این سوال پاسخ خواهیم داد که چرا از ردیاب شخصی در تور های مسافرتی باید استفاده کنیم؟  از آن جایی که در این زمان انواع تور های مسافرتی و جهانگردی خارج و داخل از کشور وجود دارد و هر رده سنی می توانند از آن ها استفاده کنند، به همین دلیل به جواب دادن به این سوال در موارد و دسته بندی های زیر قابل بیان است :
۱_استفاده از تور های مسافرتی خارج از کشور مانند تور های مسافرتی دور اروپا که به علت نا آشنا بودن افراد به مسیر ها و نقشه شهری هر منطقه آن و خواسته افراد مبنی بر گشت و گذار به دلخواه و بازدید فردی مشکلاتی برای تور مسافرتی و هم خود فرد ممکن است ایجاد کند، از جمله بیشترین خطر که قابل اهمیت است خطر گم شدن است که در برخی تور های مسافرتی برای جلوگیری از گم شدن افراد و اطلاع از آن ها به هر فرد ردیاب شخصی وصل کرده تا اگر فرد گم شد به راحتی قابل بازگشت به سمت گروه باشد و به این صورت خود افراد هم با خیال راحت به تفریح خود می پردازند.
۲_در دومین مورد می خواهیم به افرادی اشاره کنیم که به تنهایی به سفر می روند، در سالهای اخیر گزارش های متعددی مبنی بر گم و مفقود شدن افرادی که به مکان های مختلف سفر کرده اند هستیم، برای جلوگیری از به وجود آمدن این مشکل که فردی که به تنهایی سفر کرده یا همراه تور مسافرتی اما بدون هیچ همراهی به سفر رفته با استفاده از ردیاب شخصی می تواند امنیت جانی و مالی خود را افزایش دهد زیرا اگر فردی که تنها به مسافرت می رود در مکانی نامعلوم و نا آشنا گیر کند و راه بازگشتی نداشته باشد با وجود ردیاب شخصی به سرعت قابل یافت است که نیاز به نگرانی و دلهره چه برای فرد و چه آشنایان او نیست.

ردیاب شخصی برای سالمندان در تورهای مسافرتی

۳_از دیگر مزایای ردیاب شخصی برای تور های مسافرتی میشه توان به افراد مسنی اشاره کرد که در مسافرت دچار سردرگمی میشوند، از جمله این سفر های مهم سفر به خانه خدا است که در این بین نیاز به همراهی فرد سالمند است اما اگر فرد بدون ردیاب باشد مشکلاتی از قبیل گم شدن در انتظار دارد در این موارد به علت شلوغی و غریب بود افراد تور های مسافرتی به مسافران و مخصوصا سالمندان ردیاب وصل میکنند، اما در صورتی تور مسافرتی شما چنین کاری را عهده دار نشد شما خود می توانید با خریداری ردیاب شخصی و نصب آن از گم شدن والدین سالمند خود جلوگیری کنید.

ردیاب شخصی برای کودکان در سفرهای علمی مدرسه

ردیاب شخصی برای کودکان در سفرهای علمی مدرسه
۴_از دیگر موارد کاربردی داشتن ردیاب شخصی در مسافرت می توان به فرزندان شما اشاره کرد که به همراه همکلاسی های خود به اردوهای تفریحاتی یا سفرهایی برای بازدید علمی میروند،  با همراه داشتن ردیاب شخصی دیگر احتمال گم شدن و هر اتفاق دیگری از قبیل جا ماندن از گروه، دزدیده شدن احتمال را به صفر می رساند و برگشت مطمئن فرزند شما را تضمین می‌کند که البته نصب ردیاب اگر از طرف مدرسه یا موسسه باشد برای تمامی دانش آموزان بسیار عالی است اما در صورت نبود خود به تنهایی می توانید از ردیاب شخصی برای امنیت فرزند خود استفاده کنید.

ردیاب شخصی در سفرهای کویری و کوهنوردی

ردیاب شخصی در سفرهای کویری و کوهنوردی
۵_از دیگر مزایای ردیاب شخصی برای تور های مسافرتی می توان به سفر افراد به مکان های ناشناخته، کویر، کوهنوردی و رفتن به دره های نا آشنا اشاره که نیاز به افراد با تجربه برای راهنمایی گروه است ولی با نصب ردیاب شخصی من توان از گم شدن، احتمال گیر کردن در مکانی و همچنین زخمی شدنی که امکان بازگشت به کنار بقیه افراد را می گیرد جلوگیری کرد و سفری ایمن را تجربه کرد.

ردیاب شخصی در تور های جام جهانی

۶_در آخرین مورد این مقاله به سفرهایی از قبیل دیدن بازی های جام جهانی و….. اشاره کرد که در این بین انواع تور های مسافرتی برای انتخاب را مشاهده میکنید، ما در این بین به تور های مسافرتی اشاره داریم که برای امنیت و راحتی مسافران آن ها را به ردیاب شخصی مجهز کرده و پشتیبانی میکنند تا در کشور دیگر ایجاد مشکلاتی از قبیل گم شدن و…… به کمترین حد خود رسیده و افراد با خیال راحت از این سفر لذت ببرند.

برای خرید ردیاب خودرو (جی پی اس ماشین) و ردیاب شخصی  با شماره ۴۴۴۲۰۰۰۱ – ۰۲۱ شرکت ایمن ردیاب تماس حاصل فرمایید.

منتشر شده در

ردیاب های دانش آموزشی (جلوگیری از ناهنجاری های اجتماعی در مدارس)

ردیاب های دانش آموزشی (جلوگیری از ناهنجاری های اجتماعی در مدارس)

اهمیت ردیاب های دانش آموزشی (جی پی اس شخصی) در مدارس

اینکه بخوایم در مورد مشکلات و رفتار های نا پسندیده که در مورد دانش آموزان دختر و پسر رخ میدهد صحبت کنیم باید لیستی بلند بالا در مورد این معضلات بنویسیم که در اینجا جای مناسبی برای اینکار نیست. ولی سوالی که هست چطور میتونیم از اتفاقاتی که برای عزیزی مثل آتنا اصلانی رخ داد جلوگیری کنیم ؟

 ردیاب دانش آموزشی (جی پی اس شخصی) برای والدینی هست که رفت و آمد فرزندانشان برایشان مهم هست، برای اینکه بتوینم رفت و آمد دختر یا پسر خودمون رو کامل دقیق مشاهده کنیم و هر لحظه بتونیم رصد کنیم نیاز به ردیاب ها داریم (البته قابل توجه هست بدونید که ردیاب های دانش آموزی به دلیل نداشتن صفحه نمایشگر امکان بردن به مدرسه برای دانش آموزان را دارد)

پس به کمک این ردیاب های شخصی علاوه بر اینکه میتونیم چالش های رفت و آمد بچه هایمان را رصد کنیم و از احتمالاتی مثل دزدیده شدن فرزندان کاملا جلوگیری کنیم، میتوانیم از دلشوره های اینکه بچه ها آیا در کجا هستن هم به راحتی خلاص بشیم، در بعضی موارد شاید مدرسه های بچه ها تعطیل نشده (معلم دانش آموزان را نگه داشته یا جشنی تدارک دیده شده بود که شما مطلع نبودین) و به راحتی میتونید به مدرسه تماس بگیرید و دلیل تاخیر فرزند رو جویا بشید .

ردیاب دانش آموزی برای فرزندان بازیگوش

ردیاب دانش آموزی برای فرزندان بازیگوش 

یکی از دغدغه های فرزندان هم شیطنت بچه ها و فرار کردن از مدرسه هست . اینطور که گفته شده در صورت فرار از مدرسه و وقوع اتفاق ناگوار مقصر فرزند شما بوده.یکی از راه های جلوگیری از فرار فرزندان استفاده کردن مخفیانه از ردیاب ها هست که در خارج بیشتر مرسوم هست تا ایران.

اما نکته ی مهم دیگه در مورد بچه های بازیگوش احتمال گم شدن آنها در مسیر رفت و آمد هست، که شاید فرزند شما سرگرم بازی با دوستان و هم مدرسه ای های خودش شود و در مسیر مدرسه گم شود.

مزایای ردیاب دانش آموزی بصورت خلاصه

  • امکان رصد کردن مداوم و دقیق فرزندان
  • جلوگیری از دزدیده شدن کودکان
  • جلوگیری از گم شدن دانش آموزان
  • جلوگیری از فرار دانش آموزان

 

برای خرید ردیاب خودرو (جی پی اس ماشین) و ردیاب شخصی  با شماره ۴۴۴۲۰۰۰۱ – ۰۲۱ شرکت ایمن ردیاب تماس حاصل فرمایید.

منتشر شده در

امنیت سگ ها حیوانات خانگی با ردیاب شخصی (۱۰۰% کاربردی)

امنیت حیوانات خانگی با ردیاب شخصی

امنیت حیوانات خانگی با ردیاب شخصی

عادیه که حیوانات نیاز به گردش و بازی کردن در طبیعت دارند چراکه اصل و اساس اونها از طبیعت نشئت گرفته، اما حتما باید امنیت اونهارو هم مورد توجه قرا بدیم، شاید افرادی که از حیوانات خانگی ندارند اهمیت و لذت یک حیوان خانگی رو به خوبی درک نکنند.

همونطور که گفتم یکی از نیاز های حیوانات خانگی گردش و بازی در فضای آزاد و حتی طبیعت هست اما ۲ مشکل پیش رو خواهیم داشت :

  • گم شدن حیوانات (به دلیل بازیگوشی های بی حد و وصفی که دارند)
  • رفتن به محیطی خطرناک (استخر)
  • دزدیده شدن این حیوانات

اما باید بگم که به کمک ردیاب شخصی به راحتی میتونید این مشکلات رو مدیریت کنید خیالتون راحت باشه، چراکه میتونید محیط های امنی رو اطراف خونه برای حیوانات خودتون تعیین کنید و رهاشون کنید تا به راحتی به خوشگذرونی بپردازند و زمانی که سگ یا خرگوش شما از اون محیط امن خارج شدن خیلی سریع از طریع گوشی به شما اطلاع رسانی بشود و از اونجایی که شما موقعیت حیوانات رو دقیق دارید سریع میتونید پیداشون کنید، شما میتونید به هر تعدادی که میخواید محیط های امن به همراه اسم برای جی پی اس حیوان خودتون طراحی کنید. حتی میتونید محیط های خطرناک (مثلا  استخر یا پرتگاه) رو تعریف کنید تا زمانی که حیوان خونگی شما وارد اون بخش شد سریع بهتون پیام ارسال شود تا بتونید اقدام کنید برای مشکلات احتمالی.

نکته ی مهم در مورد ردیاب های حیوانات

این ردیاب ها حتما باید ضد آب باشند چراکه احتمال داره حیوان شما وارد یک دریاچه یا استخر شود و در صورت ضد آب نبودن طبیعتا از کار میوفتند و اصلا کارایی نخواهند داشت !

جی پی اس های حیوانات بهتره که بدون پورت های خارجی باشند و باتری هایی قوی با طول عمر بالایی داشته باشند، به دلیل اینکه قرار نباشه در مدت های کوتاه مجبور باشید تا ردیاب رو از حیوان جدا کنید و به شارژر بزنید

شاید در بعضی مواقع حیوان ردیاب نداشت و از خانه خارج شد

یکی از کاربردهای عالی جی پی اس های شخصی بررسی گزارش های کامل و دقیقی هست که به شما الگوی مکانی حیوان شمارو تعیین میکند و حتی در بعضی موارد که حیوان بدون ردیاب از منزل خارج شد توسط اون گزارش ها بتونید به راحتی مکان های احتمالی رو حدس بزنید و سریع اقدام کنید .

برای خرید ردیاب خودرو (جی پی اس ماشین) و  با شماره ۴۴۴۲۰۰۰۱ – ۰۲۱ شرکت ایمن ردیاب تماس حاصل فرمایید.

منتشر شده در

استفاده از ردیاب ماشین (GPS) در صنعت بیمه خودرو

استفاده از ردیاب ماشین (GPS) در صنعت بیمه خودرو

استفاده از جی پی اس ماشین و تحولی در صنعت بیمه

طبیعتا شرکت های بیمه همیشه برای بهینه تر شدن هزینه ها و موفقیت در صنعت خودرو باید از ایده های جدید و نوین استفاده کنند، امروزه در بعضی از کشور ها شرکت های بیمه از ردیاب خودرو در ازای بیمه کردن ماشین ها استفاده میکنند.

سازمان های بیمه به کمک جی پی اس خودرو میتوانند ماشین هایی که بیمه بدنه و بیمه سرقت شده اند را در سریعتر ترین زمان ممکن پیدا کنند و در ازای پرداخت خسارت به صاحب اتومبیل ماشین را به صاحب ماشین برگردانند .

حقیقتا اینکار باعث میشه که هزینه های شرکت های بیمه به نسبت قابل توجهی صرفه جویی و مدیریت بشود (نسبت به آمار سرسام آور سرقت های خودرو در ایران!)

کاهش هزینه برای خرید ردیاب خودرو در شرکت های بیمه

خب حتما باید برای شرکت بیمه ای که تصمیم به این فعالیت داره در مورد کاهش هزینه های تهیه جی پی اس ماشین ایده هایی داشته باشیم . در مرحله اول با خرید عمده ردیاب شخصی حتما میتونید یک تخفیف دریافت کنید ولی اصلی ترین بخشی که میتونه باعث کاهش هزینه های شما بشوند این هست که میتونید بعد از اتمام مدت بیمه نامه، ردیاب هارو از صاحبان خورو پس بگیرید و در صورت تمدی کردن بیمه توسط مالک ماشین جی پی اس هارو مجدد فعال کنید .

استفاده ریاب ماشین توسط بیمه برای ماشین های توریست ها

یکی دیگه از استفاده هایی که شرکت های بیمه میتونند از جی پی اس خودرو داشته باشند برای ماشین هایی هست که تصمیم به خارج شدن از کشور رو دارند و به راحتی قبل از خروج از کشور ردیاب ها نصب میشوند و با نصب جی پی اس توانایی رصد کردن توریست هارو بصورت کامل دارند و میتونند خطرات و آسیب های احتمالی رو به خوبی مدیریت کنند .

برای خرید ردیاب خودرو (جی پی اس ماشین) و ردیاب شخصی  با شماره ۴۴۴۲۰۰۰۱ – ۰۲۱ شرکت ایمن ردیاب تماس حاصل فرمایید.

منتشر شده در

افزایش راندمان کاری ویزیتور ها و رانندگان با ردیاب شخصی و خودرو

افزایش راندمان کاری ویزیتور ها و رانندگان با ردیاب شخصی و خودرو

بهترین راهکار برای افزایش بازدهی ویزیتور ها و رانندگان

اگر کارفرما باشید و کارمندان زیادی داشته باشید بدون شک دغدغه ی این رو دارید که الان کارمندان شما به خوبی دارند فعالیت رو انجام میدهند یا نه ؟!

افزایش بازدهی فعالیت ویزیتور ها

افزایش راندمان کاری ویزیتور ها با ردیاب شخصی

آیا ویزیتور شما دقیقا در محدوده ی کاری که برایش تعیین شده در حال بازاریابی هست ؟! ساعت های کاری تعیین شده رو به خوبی در حالت فعالیت میباشد !؟ به خوبی تمام محدوده ی رو پوشش میدهد و مغازه هارو یکی به یکی طبق برنامه میگذراند !؟

خب اگر هم چندین ویزیتور داشته باشید که دیگر واویلا ! حتی فکر مدیریتش دیوانه کننده هست و اکثر کارفرماها باید رو بیاورند به وجدان کاری یا تعیین هدف برای بازاریابان .

خیلی واضحه اگر کارمند مد نظر بدونه که تحت رصد هست و بررسی میشه و آزاد و بیخیال نیست باید حرفه ای تر فعالیت کنه تا جلوی کارفرمای خودش سربلند باشه، و از طرفی هم کارما دیگه خیالش راحته .

میدونه که کارمندش دقیق و حرفه ای فعالیتش خودش انجام میده و مدیر هم تمرکز و فکرش رو میذاره روی کارهای مهمتر تا هم راندمان شرکت افزایش پیدا کنه و هم راندمان ویزیتور.

رصد دقیق رانندگان شرکت

افزایش راندمان کاری رانندگان با ردیاب خودرو

خیلی از شرکت ها هستند که بر اساس کسب و کارشون یکسری راننده برای کارهای خارج از شرکت دارند، ماشین های حمل موارد غذایی و کلا ماشین هایی برای حمل و نقل خارج از شرکت فعالیت میکنند.

از سمتی هم یکسری شرکت ها هم راننده هایی دارند برای سرویس های مدیران و سایر کارمندا. چیزی که خیلی واضح هست و برای اکثر مدیران دغدغه هست که راه حلی براش ندارند اینه که اصولا راننده ها وسط زمان های فعالیتشون کارهای شخصیشونم راحت انجام میدن و طبیعتا هم بازدهی کار کم میشه ، هم پول بنزین و . . . به عهده کارفرمای عزیز هست .

به همین دلیل یا باز تکیه میکنند به وجدان کاری و سعی میکنند کسی رو پیدا کنند که از این شیطنت ها وسط زمان کاریش انجام نده، اما هم این دغدغه هم دغدغه ی ویزیتور ها به وسیله ی یک دستگاه کوچیک به راحتی حل میشه و به راحتی باعث افزایش راندامان کاری میشه .

استفاده از ردیاب شخصی و ردیاب خودرو برای کارمندان جهت افزایش بازدهی

خب حالا تصور کنید اگر به وسیله ی ردیاب شخصب و ردیاب خودرو کامل و دقیق کارمندان خودتون رو مدیریت کنید چه اتفاقی میوفته ؟!

ویزیتور : دقیقا تمامی محدوده وجب به وجب دقیق و حرفه ای توسط بازاریاب بررسی میشه و کار به بهترین نحو احسنت انجام میشه + مدیر با خیال راحت به سایر فعالیت هاش میپردازه و میدونه که ویزیتورش داره برای افزایش فروش شرکت کامل و بی هیچ اشتتباهی از نظر محدوده ها و خیابون های تعیین شده کامل فعالیت میکنه .

رانندگان : دیگه نمیتونه وسط ماموریت هاش برای کارهای شخصیش از ماشین شرکت استفاده کنه و کارها دقیق طبق برنامه ی تعیین شده انجام میشه

نکته ی مهم برای استفاده از ردیاب ها برای کارمندان

حتما حواستون به این موضوع باشه که اگر بدون اطلاع برای کارمندان خودتون از ردیاب ها استفاده کنید در مرحله اول غیر اخلاقی هست و حتی غیرقانونی هست .

پس باید در زمان قرار داد خیلی دقیق و منطقی در مورد شرایط کاری صحبت کنید و یکی از بند های قرار داد استفاده از ردیاب ها و رصد کامل کارمندان در زمان کاری شرکت هست و حتما با هماهنگی و رضایت کامل کارمند مورد نظرتون از ردیاب شخصی یا ردیاب ماشین استفاده کنید .

جمع بندی

کارفرماهای عزیز به راحتی میتونن با استفاده از ردیاب های شخصی (برای ویزیتور ها) یا به کمک ردیاب ماشین (برای خودرو هایی که خارج از شرکت فعالیت میکنند) اینچنین فعالیت هایی رو به خوبی مدیرت کنند و از صحت انجامشون مطمئن باشند ، اما استفاده از این دستگاه ها حتما باید با هماهنگی کارمندان استفاده شود .

امیدواریم همیشه موفق و سلامت باشید

برای خرید ردیاب خودرو (جی پی اس ماشین) و ردیاب شخصی  با شماره ۴۴۴۲۰۰۰۱ – ۰۲۱ شرکت ایمن ردیاب تماس حاصل فرمایید.

 

منتشر شده در

روش های جلوگیری از گم شدن کودکان (۹ روش ساده و مهم)

روش های جلوگیری از گم شدن کودکان

راه های جلوگیری از گم شدن کودکان

لحظه ای که متوجه می شدیم فردی که به دنبالش می رویم مادر یا پدرمان نیست را به خاطر می آورید؟خالی شدن قلب و ریختن آسمان و زمین بر سرمان را همزمان در یک لحظه تجربه می کردیم,تمام خاطرات تلخ و شیرینی که از پدر و مادرمان داشتیم با سرعت یک میلیون فریم بر ثانیه از مقابل دیده گانمان می گذشت و با چشمان اشک آلود, فرو رفتنمان در باتلاق جمعیّت را نظاره گر می شدیم.

همان طور که هیچ کودکی گم شدن را دوست ندارد,پدر و مادرها هم همه ی سعی شان را برای جلوگیری از گم شدن کودکان شان به کار می برند,اما گاهی نیاز است اطلاعات بیشتری در رابطه با خطرات کسب کرد تا کنترل آن ها برایمان  راحت تر شود.

برای جلوگیری از گم شدن کودکمان چه کار کنیم؟

حال در ادامه ی این مقاله  به توضیح چند راهکار برای جلوگیری از گم شدن کودکان خواهیم پرداخت.با ما همراه باشید و اطلاعاتتان را در این زمینه افزایش دهید.

۱-مکانی را به عنوان محل دیدار انتخاب کنید.

همیشه به یاد داشته باشید قبل از وارد شدن به ازدحام جمعیت و در مکانی خلوت جایی را برای قرار گذاشتن با فرزندتان تعیین کنید تا در صورت گم شدن احتمالی او, در آن جا یکدیگر را پیدا کنید.این مکان می تواند در کنار کیوسک نگهبانی,نمازخانه و یا نیمکت  گوشه ی پارک باشد.باید توجه داشته باشید که انتخاب مکان های شلوغ ,هر چند شاخص,انتخاب خوبی برای منتظر ماندن کودکان نیست؛زیرا علاوه بر آنکه آن ها در مکان های شلوغ و پر ازدحام آشفته می شوند احتمال ربوده شدنشان در این مکان ها بیشتر است ,هر چند محل انتخاب شده نباید آن قدرها هم خلوت باشد که پرنده ای در آن  پر نزند.

 

۲-انتظاراتتان را برایش شرح دهید.

در دومین تکنیک این مقاله قرار است چیزی را یاد بگیرید که نه تنها برای جلوگیری از گم شدن کودکتان قابل استفاده خواهد بود بلکه برای بسیاری از مواقعی که احساس می کنید در تربیت او به بن بست خورده اید نیز کار ساز است.

قضیه از این قرار است که پدر و مادرها گاه توقع دارند کودکانشان از یک سری چیزها که خود بدیهیات می دانند آگاه باشند.مثلا زمانی که می بینند کودکشان بعد از بازی کردن با پازل هایش آن ها را جمع نمی کند عصبانی شده و با فریاد می گویند:((چرا انقدر ریخت و پاش می کنی؟با وجود بچه ای مثل تو این خانه همیشه ظاهر نامرتّبی دارد.))این کار نه تنها باعث جمع شدن پازل ها نمی شود بلکه تصویر کودک از خود فرد بی ارزشی خواهد شد.اقدام درست تر در این مواقع این است که قبل از شروع بازی کودکتان,ابتدا تا هم سطح او شدن خم شوید,در چشمانش نگاه کنید و با لحنی  نسبتا جدی به او بگویید که انتظار دارید بعد از اتمام پازل بازی اش,پازل ها مثل قبل ,مرتّب, در جعبه خود گذاشته شوند.با این کار علاوه بر آنکه کودک از انتظارات شما آگاه می شود با از بالا نگاه نکردن به او و هم سطح او شدن،مضطربش نمی کنید,با این وجود  او از لحن شما به جدی بودنتان پی می برد.

حال بعد از این توضیحات  به ارتباط این تکنیک با جلوگیری از گم شدن کودک بپردازیم.

قبل از بیرون رفتن و در منزل,نسبت به کودک در جایگاه یاد شده قرار بگیرید سپس به او بگویید توقع دارید در تمام مسیر او در نزدیکی شما راه برود و قبل رسیدن به مکان های شلوغ دست شما را محکم بگیرد.به این صورت احتمال پرت شدن حواس کودکتان از شما در حین پیاده روی کم تر شده و با گرفتن دستتان در مکان های شلوغ از شما فاصله نمی گیرد.

*نکته * در صورتی که کودکتان انتظارات شما را بی پاسخ گذاشت بگذارید  پیامد کارش  را تجربه کند.

برای مثال تصور کنید طبق مثال گفته شده,پیش از بیرون رفتن از منزل انتظاراتتان را برای او شرح دادید اما او به آن ها توجهی نکرد و دائما با غرولند دست شما را رها می کرد.دفعه ی بعد که در حال آماده شدن برای بیرون رفتن بودید و او خواست همراه شما بیاید به او بگویید که قرار نیست او را با خود بیرید.وقتی علّت را جویا شد از خودش بخواهید دلیلش را بگویید,وقتی رفتار آن روزش را به یاد آورد و به آن اشاره کرد بدون آن که لحنتان شبیه کسی باشد که می خواهد انتقام بگیرد به او بگویید که دفعه ی بعد می تواند همراه شما بیرون بیاید.

 

۳-وقتی کودک آمادگی لذّت بردن از گردش را دارد به گردش بروید.

راه های جلوگیری از گم شدن کودکان

زمانی که کودک تان پر انرژی بوده و خود پیشنهادِ به گردش رفتن را مطرح می کند زمان مناسب برای بیرون رفتن است اما به گردش بردن کودک خسته و یا خواب آلوده احتمال عقب افتادنش از شما را در پی دارد.همچنین پیش از خارج شدن از خانه تشنگی و گرسنگی او را چک کنید,زیرا حواس کودکان وقتی گرسنه یا تشنه باشند سریعا با دیدن ویترینِ رنگارنگِ خوراکیِ مغازه ها از شما پرت می شود.

 

۴-از کودک خود بخواهید از محلی که آخرین بار شما را آن جا دیده فاصله نگیرد.

راهکار جلوگیری از گم شدن کودکان

علاوه بر آن که باید از کودک خود بخواهید بعد ار آن که متوجه گم شدن خود شد برای یافتن شما از جایش تکان نخورَد این اطمینان را هم به او بدهید که شما هم پس از گم کردن او جایی نمی روید و تا وقتی او را پیدا نکنید به منزل بر نخواهید گشت.در این صورت حتی اگر فراموش کرده بودید مکانی را برای پیدا کردن کودکتان به همراه او انتخاب کنید(نکته ی ۱) به طور حدودی می دانید  که اکنون در چه محدوده ای منتظر شما مانده است.همچنین همواره به او یاد آوری کنید هر زمان که  تو مارا می بینی یعنی ما هم تورا می بینیم  و هر وقت مارا نمی بینی احتمالا ما هم تورا نمی بینیم.در این صورت کودک بیشتر سعی می کند که در هر لحظه آگاه باشد و فاصله اش را با شما ارزیابی کند.

۵-کارهای خوب کودکتان را تشویق کنید

هنگامی که می بینید چند دقیقه ی متمادی در کنار شما راه می رود ,از این کار او تعریف و تمجید کنید تا بفهمد به او توجه دارید و بیشتر به انجام کارهای خوب تشویق شود. از آن جایی که کودکان تحسین شدن از جانب دیگران و شنیدن تعریف و تمجیدشان را بسیار دوست  دارند,کار موثری  که می توانید انجام دهید تعریف از او در حضور دیگران است,برای مثال اگر شما مادر او هستید وقتی به خانه برگشتید به طوری که خودش هم بشنود به پدرش بگویید که امروز چه بچّه ی بی نظیری بود و تمام مدّت در کنار شما راه می رفت. شاید این کار کمی احساس ریاکاری و ظاهرسازی برای جلب توجه افراد را در او بیدار کند اما اگر تمجید از او به مقدار کم در جلوی دیگران  صورت بگیرد سبب ایجاد احساس افتخار و سر بلندی در کودکتان خواهد شد.

۶-استفاده از ردیاب شخصی (بهترین راهکار جلوگیری از گم شدن کودکان)

ردیاب شخصی : بهترین راهکار جلوگیری از گم شدن کودکان

هر چند استفاده از ردیاب شخصی هنوز در کشور ما رایج نیست اما با به بازار آمدن وسایلی همچون دستبندها ,کفش ها و سایر وسایل دارای ردیاب پیدا کردن کودکان بسیار آسان تر از گذشته شده است.گونه های پیشرفته تر و البته پرهزینه تر ردیاب ها,گونه ای است که قابلیت جاسازی آن داخل دندان و حتی زیر پوست کودک را دارا می باشد.

 

۷-کمک خواستن را به او آموزش دهید.

روش های جلوگیری از گم شدن کودک

اغلب پدر و مادرها به کودک خود توصیه می کنند به هنگام گم شدن نزد افسر پلیس برود اما پیدا کردن افسرپلیس در همه ی موقعیّت ها به نظر زیادی خوش بینانه می آید.

به جای آن از کودک خود بخواهید در این مواقع قانون حرف نزدن با غریبه هارا کنار گذاشته و به دنبال فرد مطمئنی بگردد.این فرد مطمئن می تواند مادری باشد که به همراه کودک خود به گردش آمده است.قابل اطمینان بودن یک مادر,بیشتر از هر چیزی به خاطر مادر بودن اوست و احتمال آنکه این فرد بخواهد به کودک آسیبی بزند بسیار کم است.علاوه بر این مادرها دلسوزی بیشتری نسبت به کودکان دارند و احتمالا تا پیدا شدن مادر کودک او را رها نمی کند.

۸-در صورت گم شدن کودک,خونسردی خود را حفظ کنید.

وقتی کودک خانواده ای گم می شود معمولا مادرها با حالتی گریان نام کودک خود را فریاد می زنند.در این مواقع هر چند پدرها کنترل بیشتری بر وضعیّت خود دارند اما گاها حال آن ها هم تعریف چندانی ندارد.اینکه بتوانید در این حال کنترل خود را از دست ندهید بسیار مهم است.شکّی در این نیست که گم کردن کودک اضطراب و غم بزرگی را در لحظه به پدر و مادر وارد می کند اما جرّ و بحث با عوامل پارک و بروز آشفتگی ,کمکی به پیدا شدن کودکتان نمی کند.پس سعی کنید تا جایی که می توانید خونسرد باشید.در ادامه می توانید عکس کودکتان را به عوامل پارک نشان دهید تا روند پیدا شدن او سریع تر شود.

 

۹-شماره ی موبایل تان را در جیب کودک بگذارید.

قرار دادن شماره ی موبایلتان در جیب کودک باعث می شود در صورت پیدا شدن او توسط فرد دیگری امکان دسترسی او به شما سریع تر صورت بگیرد. البته سعی کنید زمانی که کودکتان کمی بزرگ تر شد به او کمک کنید تا شماره ی همراه تان حفظ کند,در این صورت اگر گذاشتن شماره در جیبش را هم فراموش کردید خیالتان راحت است که شماره ی شما را حفظ است.

روش های پیشنهادی شما برای جلوگیری از گم شدن کودکان؟

روش های پیشنهادی شما برای جلوگیری از گم شدن کودکان

خیلی خوشحال میشیم اگر شما پیشنهادی و راهکاری برای جلوگیری از گم شدن کودکان دارید بهمون بگید.

در این مقاله نکاتی را برای جلوگیری از گم شدن کودکان خواندیم.به خاطر داشته باشید که بعد از آن که کودک گم شده یتان پیدا شد با او با مهربانی رفتار کرده و او را تنبیه نکنید چون هیچ کودکی  از عمد خود را گم نمی کند.بعد از آن که  به خانه برگشتید و اوضاع به حالت عادی برگشت می توانید در این باره حرف بزنید تا احتمال تکرار آن را به حداقل برسانید.امیدواریم با خواندن این مقاله,جلوگیری از گم شدن فرزندتان را به خوبی آموخته باشید.

به امید آن که هرگز دلهره ی ناشی از گم شدن کودکتان را تجربه نکنید.

 

ایمن ردیاب: بهترین شرکت برای خرید ردیاب خودرو و ردیاب شخصی

منتشر شده در

باز کردن درب ماشین با موبایل (۶ روش کاربردی برای بازکردن درب خودرو)

باز كردن درب ماشين با موبايل

باز کردن درب ماشین با موبایل

باز کردن درب ماشین با موبایل یکی از متداول ترین سوال هایی بود که کاربران و همراهان ایمن ردیاب ازمون میپرسیدن و سعی کردیم در این پست کامل براتون توضیح بدیم .
این روزها با زیاد شدن دغدغه های افراد، احتمال هر گونه سهل انگاری و مشکل برای این افراد پر مشغله ممکن است پیش بیاید از جمله در مورد خودرو با جا گذاشتن ریموت و نیاز به باز و بسته کردن قفل درب های خودرو می توان اشاره کرد، ما در این مقاله سعی بر این داریم چند راه باز کردن درب خودرو با استفاده از موبایل در صورت نبود ریموت را بیان کنیم.

اولین روش باز کردن درب خودرو با گوشی

۱_در اولین مورد می توان به نصب ردیاب خودرو (جی پی اس ماشین) بر روی خودرو شما اشاره کرد، زمانی که شما ردیاب را بر روی خودرو خود نصب کنید نیاز است تا برنامه نرم افزاری آن را نیز بر روی موبایل اندروید خود نصب کنید که باعث می شود چه در کنار خودرو خود، چه چندین کیلومتر دورتر از آن امکان باز و بسته کردن درب و حتی خاموش و روشن کردن موتور خودرو را نیز داشته باشید، بدین صورت حتی اگر ماشین شما مورد استفاده چند نفر از اعضاء خانواده قرار گیرد و یا در شرکت حمل و نقل نیاز چند نفر به استفاده از خودرو باشد می توان با استفاده از نصب برنامه آن هم زمان بر روی چند گوشی و دریافت موقعیت خودرو از آن استفاده کرد که برای باز و بسته کردن درب ها و خاموش و روشن کردن موتور ماشین و سایر خدمات ردیاب…. نیاز به ریموت نیست و فقط با گوشی موبایل قابل حل است.

دومین روش باز کردن درب خودرو با گوشی

۲_در دومین مورد از باز کردن درب خودرو با استفاده از موبایل به یک مورد آسان و رایج اشاره می کنیم،در صورتی که شما ریموت خود را فراموش کرده اید یا در کنار خودرو هستید و زودتر از سایر اعضاء خانواده به ماشین رسیده اید و ریموت را به همراه ندارید، می توانید به فردی که ریموت را به همراه دارد زنگ زده و بخواهید از آن طرف خط ریموت را برای باز کردن درب ها را بزند و شما با قرار دادن گوشی در حدود یک متری خودرو خود در آن را باز کنید.

سومین روش باز کردن درب ماشین با موبایل

۳_در سومین مورد از راه های باز کردن درب خودرو بدون ریموت و با استفاده از موبایل شخصی می توان به نصب نرم افزاری اشاره کرد که با پیشرفت علم و تکنولوژی وارد این عرصه شده و کمک زیادی در این خصوص می کند، برنامه viper smartstart بر روی موبایل اندروید که بایستی مدل موبایل اندروید شما ۳٫۰٫۱ و بالاتر باشد نصب و همچنین بخش سخت افزاری آن نیز بر روی خودرو نصب کرده تا با استفاده از برنامه آن بر روی موبایل بتوان درب های خودرو را باز و بسته کرد.

چهارمین روش باز کردن درب خودرو با موبایل

۴_در چهارمین مورد راجب شرکت های پیشرفته خارجی که با بروز ترین برنامه ها امکان باز و بسته کردن درب خودرو را بدون ریموت و حتی روشن و خاموش کردن موتور خودرو و تنظیم دمای داخل کابین قبل از رسیدن به خودرو و عجله زیاد را دارا هستند، این سرویس ها شامل سرویس هایی هم چون Mbrace, آئودی کانکت، eservice،blue link، onstar و BMW  آنلاین اشاره کرد که صاحبان این خودرو ها برخی تنظیمات خودرو خود را با موبایل و قبل از رسیدن به خودرو انجام دهند.

پنجمین روش باز کردن درب خودرو با گوشی موبایل

۵_در پنجمین مورد میتوان به استفاده از فناوری بلوتوث اشاره کرد که در با نصب جعبه smart key box بر روی داشبورد ماشین و کدی را که از طریق برنامه نصب شده بر روی موبایل شما تولید می کند دریافت کنید و این قابلیت را داشته باشید که با بلوتوث کد را شناسایی و درب خودرو خود را باز یا بسته و موتور ماشین را خاموش یا روشن کنید.

آخرین روش بازکردن درب ماشین با موبایل

۶_در ششمین مورد از راه های باز و بسته کردن درب خودرو با استفاده از موبایل بدون داشتن ریموت به سیستم های ارتباطی بین خودرو و موبایل اشاره می کنیم که موبایل نقش فرستنده و خودرو گیرنده است شامل وای فای wi_fi، بلوتوث و شبکه مخابرات می باشد که به دلیل محدودیت مسافتی می توان گفت شبکه مخابرات از دو مورد دیگر بهتر عمل می کند و دارای برد نامحدود می باشد و شما با نصب دستگاه  سخت افزاری بر روی خودرو خود و قرار دادن سیم کارت بر روی گوشی می توانید از طریق پیامک از فاصله های بسیار زیاد دستور باز و بسته کردن درب ها و یا روشن و خاموش کردن موتور ماشین را بدون حضور خود داشته باشید.
برای خرید ردیاب خودرو (جی پی اس ماشین) و ردیاب شخصی  با شماره ۴۴۴۲۰۰۰۱ – ۰۲۱ شرکت ایمن ردیاب تماس حاصل فرمایید.
منتشر شده در

ردیاب خودرو بهتر است یا دزدگیر (بیش از ۲۰ دلیل )

ردیاب خودرو بهتر است یا دزدگیر؟

برای جواب به این سوال تا حدی نیاز به بررسی برخی تفاوت های ردیاب خودرو و دزدگیر ماشین را داریم.
در ابتدا چند نکته قابل ذکر در مورد سرقت خودرو،  در بین گزارش های صورت گرفته زمان سرقت خودرو ها توسط سارقین بین ۱۰ تا ۶۰ ثانیه است که زمان بسیار کوتاهی برای عکس العمل است و می توان گفت فرد مالباخته اگر به این نکته که محل پارک خودرو قابل اهمیت است توجه نکند در صورت نبودن سیستم امنیتی بر روی خودرو خود ماشین خود را مسروقه باید در نظر بگیرد.

از معایب و مزایای دزدگیر

معایب و مزایای دزدگیر

بعد از خرید خودرو برای افرادی که سعی بر ایمن کردن و جلوگیری از سرقت خودرو خود را دارند این دوراهی انتخاب دزدگیر و ردیاب به وجود می آید
در ابتدا برای حل این دوراهی انتخابی از مزایای خودرو دارای دزدگیر چند مورد را ذکر می کنیم.
۱_دزدگیر خودرو در مرحله اول قصد سارق برای به سرقت بردن خودرو را به عنوان بازدارنده عمل می کند، به این صورت که اگر شما خودرو خود را در محلی عمومی پارک کرده باشید، سارق با دیدن دزدگیر از تصمیم خود منصرف شده و به فرض اینکه هنگام از کار انداختن دزدگیر و باز کردن درب ها فعال شود کلا منصرف گشته و دست به سرقت نمی زند.
۲_از دومین مزایای نصب دزدگیر می توان به صرفه جویی در هزینه بیمه اشاره کرد، زیرا شرکت های بیمه در صورت اینکه شما دزدگیر نصب کرده باشید هزینه کمتری را بابت بیمه از شما دریافت میکنند زیرا شما یک پله خودرو خود را ایمن تر نسبت به سرقت خودرو کرده اید.
.
۳_در سومین مورد از مزایای نصب دزدگیر می توان به  دزدگیر های تصویری اشاره کرد که به محض مشاهده درب ها، مشاهده پرتاب جسم سنگینی به سمت خودرو و باز کردن درب موتور خودرو به صدا در می آید.
۴_از چهارمین مزایای دزدگیر خودرو می توان به کم هزینه تر بودن آن نسبت به ردیاب اشاره کرد.
در این بخش به معایب دزدگیر می پردازیم
۱_در اولین نکته راجب معایب دزدگیر می توان به این مورد اشاره که سارق آن را می تواند ببیند زیرا دزدگیر بر خلاف ردیاب قابل مشاهده است و فرد سارق خیلی سریع می تواند آن را غیر فعال کند، از
آن جایی که قبلاً هم ذکر کردیم، زمان سرقت خودرو بین ۱۰ تا ۶۰ ثانیه است که سارق با سرعت و کمی مهارت می تواند آن را غیر فعال کند و اگر هم فعال شود با فاصله گیری سریع از محل سرقت می تواند در محلی پارک و با زمان کافی ان را غیر فعال کند.
۲_دومین مورد از معایب دزدگیر می توان به برد کوتاه آن اشاره کرد، اگر شما خودرو خود را در محلی دور از چشم پارک کنید و از ان محل دور شوید، در صورت فعال سازی دزدگیر شما هیچ کس متوجه نشده و سارق با خیال راحت آن را غیر فعال و به سرقت می برد.
۳_ سومین مورد از معایب دزدگیر می توان به ایجاد سر و صدا در مواقع غیر ضروری برای همسایه ها اشاره کرد. که در بیشتر مواقع مورد اعتراض و انتقاد قرار گرفته می شود
۴_چهارمین مورد از معایب دزدگیر می توان به این مورد اشاره کرد که اگه دزدگیر درست نصب نشود باعث اختلال در سیم برق خودرو و اشکالات فنی آن می شود.
۵_پنجمین مورد از معایب نصب دزدگیر می توان به این مورد مهم اشاره کرد که هنگام سرقت خودرو تنها ۵ درصد با سرو صدای خود از سرقت خودرو جلوگیری کرده است،که درصد خیلی پایینی در نظر گرفته می شود.
۶_در ششمین مورد از معایب نصب دزدگیر می توان به عدم توجه به صدای آژیر آن بعد از گذشت مدتهاست، به علت حساس بودن سیستم دزدگیر در صورتی که یک گربه کوچک روی ماشین بپرد به صدا در می آید و بعد از گذشت مدتی به صدا در آمدن آن به امری طبیعی تبدیل می شود.
۷_هفتمین مورد از معایب نصب دزدگیر خودرو می توان به در دسترس بودن آن و قابل غیر فعال سازی راحت دزدگیر خودرو اشاره کرد.
در این قسمت به مزایا و معایب نصب ردیاب برای خودرو می پردازیم

از مزایای نصب ردیاب خودرو  :

از مزایای نصب ردیاب خودرو :

۱_در اولین مورد از مزایای نصب ردیاب بر روی خودرو می توان به این مورد اشاره کرد که محل ۹۵ درصد از خودرو های به سرقت رفته دوباره پیدا شده و به مال باخته باز گردانده شده اند.
۲_دومین مورد از مزایای نصب ردیاب بر روی خودرو خود می توان به برد بدون محدودیت آن اشاره کرد، یعنی در این مورد هیچ حد و مرزی برای فعال سازی ردیاب شما نیست.
۳_سومین مورد از مزایای نصب ردیاب بر روی خودرو می توان به مخفی بودن آن اشاره کرد که یکی بهترین مزایای ردیاب به حساب می آید که در بیشتر موارد سارق اصلاً متوجه آن نمی شود.
۴_از چهارمین مزایای نصب ردیاب بر روی خودرو می توان به غیر قابل غیر فعال سازی آن اشاره کرد، در این مورد سارق بر خلاف دزدگیر نمی تواند آن را غیر فعال کند.
۵_پنجمین مورد از مزایای نصب ردیاب بر روی خودرو می توان به عدم ایجاد سر و صدا اشاره که که بر خلاف دزدگیر در این مورد یک حسن به حساب می آید، زیرا سارق متوجه آن نمی شود.
۶_ششمین مورد از مزایای نصب ردیاب بر روی خودرو می توان به توانایی خاموش کردن از راه دور آن اشاره کرد.
۷_هفتمین مورد از مزایای نصب ردیاب بر روی خودرو می توان به زمانی اشاره کرد که سارق درب خودرو را باز می کند و پیام باز شدن غیر مجاز درب خودرو برای شما ارسال میگردد.
۸_هشتمین مورد از مزایای نصب ردیاب بر روی خودرو خود می توان به دریافت پیام مبنی بر روشن شدن غیر مجاز موتور خودرو توسط فرد سارق باشد که به صورت پیامک است
۹_نهمین مورد از مزایای نصب ردیاب بر روی خودرو خود می توان به قابلیت ارسال پیام و قطع برق اصلی خودرو اشاره کرد که باعث توقف خودرو و ناموفق بودن سارق می شود
۱۰_ دهمین مورد از مزایای نصب ردیاب بر روی خودرو خود می توان گفت که ردیاب را می توان بر روی تمامی خودرو ها نصب کرد و مانند دزدگیر محدودیت ندارد.
۱۱_یازدهمین مورد از مزایای نصب ردیاب بر روی خودرو خود می توان به امکان شنود در داخل کابین ماشین اشاره کرد که فقط توسط صاحب ماشین می تواند صورت بگیرد.
۱۲_دوازدهمین مورد از مزایای نصب ردیاب بر روی خودرو می توان به امکان دریابی آن از چند طریق اشاره کرد که این موارد شامل دریابی از طریق سایت، از طریق گوشی اندروید یا آیفون و همچنین امکان ردیابی و گرفتن آدرس خودرو از طریق پیامک می باشد.
۱۳_سیزدهمین مورد از مزایای نصب ردیاب بر روی خودرو می توان به دارا بودن باطری داخلی برای زمان قطع برق و همچنین ردیاب قابلیت ارسال هشدار ضعیف بودن باطری داخلی است.
۱۴_چهاردهمین مورد از مزایای نصب ردیاب بر روی خودرو می توان به نصب نرم افزار کم حجم بر روی موبایل و همچنین نصب بر روی چند موبایل اشاره کرد و همچنین میتواند این امکان را ایجاد کرد که هم زمان چند وسیله نقلیه را به صورت آنلاین مشاهده کنیم.
۱۵_پانزدهمین مورد از مزایای نصب ردیاب بر روی خودرو می توان به امنیت بالا و ضد هک بودن سیستم ردیاب خودرو اشاره کرد.
۱۶_از مهم ترین نکاتی که در آخر مزایای نصب ردیاب بر روی خودرو به آن اشاره می کنیم و دارای اهمیت فراوانی است توجه به پشتیبانی پس از فروش توسط فروشنده ردیاب است، از آن جایی که ردیاب به دو صورت سخت افزار که بر روی خودرو نصب می شود و نرم افزاری که بر روی گوشی نصب می شود نیاز به راهنمایی و پشتیبانی پس از فروش دارد.

از معایب نصب ردیاب بر روی خودرو :

۱_در اولین مورد از معایب نصب ردیاب بر روی خودرو می توان به اگر مورد پشتیبانی از سمت فروشنده قرار نگیرد ایجاد مشکل و سر درگمی می شود.
۲_دومین مورد آن این است که هزینه بیشتری نسبت به دزدگیر باید برای آن در نظر گرفت.
در آخر به چند مورد از موارد قابل استفاده و مفید ردیاب برای شرکت های هم و نقل اشاره داریم:
۱_دارا بودن مانیتور دقیق تمام خودرو ها بر روی نقشه و صفحه نمایش
۲_گزارش ورود و خروج خودرو ها از شرکت
۳_صرفه جویی در مصرف سوخت، نصب سنسور
۴_امکان گزارش گیری از دمای یخچال در کانترهای یخچال دار
۵_هشدار تخلف از طریق سامانه یا پیامک
۶_گزارش از کیلومتر کارکرد خودرو
امید است شما عزیزان با مطالعه این مقاله درک کاملی از تفاوت ها و سود بر بودن این دو محافظ امنیتی خودرو خود اطلاعات کافی را دریافت کرده باشید.

به نظر شما ردیاب خودرو بهتر است یا دزدگیر ؟

با توجه به اینکه تمامی مزایا و معایت هر دو دستگاه رو متوجه شدین کدوم یک بهتر هستند ؟

برای خرید ردیاب خودرو (جی پی اس ماشین) و ردیاب شخصی  با شماره ۴۴۴۲۰۰۰۱ – ۰۲۱ شرکت ایمن ردیاب تماس حاصل فرمایید.

منتشر شده در

راه های جلوگیری سرقت خودرو (بیش از ۲۰ راهکار)

راه های جلوگیری سرقت خودرو

راه های جلوگیری از سرقت خودرو؟

این روز ها با اینکه خودرو های پیشرفته همراه با سیستم های امنیتی بالا روانه بازار شده اند، سارقان خودرو ها نیز از روش های جدیدی برای پیش بردن هدف خود استفاده می کنند، از این رو در این مقاله به چند مورد از مواردی که باعث جلوگیری از سرقت خودرو میشوند اشاره می کنیم :

 ۱۰ راه اول برای جلوگیری از سرقت خودرو 

 10 راه اول برای جلوگیری از سرقت خودرو 

۱_در اولین اقدام برای جلوگیری از سرقت خودرو لازم است به جای پارک خودرو خود توجه نماییم، همیشه سعی کنید تا جای ممکن خودرو خود را در مکان های عمومی و شلوغ پارک کرده و در شب خودرو خود را زیر چراغ برق و یا مکان های روشن پارک نمایید.

 

۲_در دومین مورد از راه های جلوگیری از سرقت خودرو باید به این نکته توجه کرد که در کنار پیشرفت تجهیزات الکترونیکی خودروها، سارقان نیز روش‌های جدیدی به‌کار می‌برند و حتی خودروهای مجهز به سیستم ورود بدون کلید (Keyless entry) نیز از دست افراد سودجو در امان نخواهند بود.برای سرقت خودروهای مجهز به این سیستم، سارقان چند فرستنده‌‌ی رادیویی ویژه در اطراف درها، پنجره‌ها و دیوارهای خانه‌ی مالک نصب می‌کنند. این فرستنده‌ها سیگنال‌های ارسالی از سوئیچ را شدیدتر می‌کنند. فرستنده‌های سارقان در هنگام فعال کردن سوئیچ، عملکرد اصلی سیستم حفاظتی خودرو را تقلید می‌کنند و به سیستم مرکزی پینگ می‌شوند. روش کار به‌این صورت است که یک سارق با فرستنده در نزدیک خودرو و دیگری در نزدیک سوئیچ (احتمالا در کنار در ورودی ساختمان) قرار می‌گیرند.

پس از فرستادن سیگنال از سوئیچ به خودرو، سیستم محافظتی خودرو به‌صورت خودکار به فرستنده پاسخ می‌دهد. در این هنگام سارقی که در نزدیک خودرو ایستاده است، فرستنده‌ی خود را فعال می‌کند. پس از پینگ شدن این فرستنده‌ و دور شدن مالک با سوئیچ، فرستنده‌های سارقان سیگنال رفت و برگشتی می‌فرستند (ارسال سیگنال سیستم دزدگیر خودرو به فرستنده‌ی نزدیک ساختمان) و سپس سارق و فرستنده‌ای که در نزدیکی ساختمان قرار دارد، به سوئیچ سیگنال می‌فرستد. سوئیچ پاسخ فرستنده‌ را می‌دهد که نتیجه‌ی آن  تقویت سیگنال و ارسال به فرستنده‌ی سارق نزدیک خودرو است. در این زمان فرستنده‌ی نزدیک خودرو به راحتی درهای خودرو را  باز می‌کند و دو سارق بدون مشکل به هدف خود می‌رسند.

 

۳_سومین مورد از موارد جلوگیری از سرقت این است که خودرو خود را در پارکینگ های تاریک و خلوت پارک نکنیم زیرا سارقان از موقعیت سو استفاده کرده و با به صدا در آوردن دزدگیر و حضور شما استفاده کرده و با تهدید و زورگیری خودرو شما را به سرقت می برند.

 

۴_در مورد بعدی نصب دزدگیر بر روی خودرو می باشد.در برخی موارد سارقین با مشاهده دزدگیر خودرو در مکان عمومی از تصمیم خود منصرف می شوند زیرا در صورتی که نتوانند آن را به موقع غیر فعال کنند باعث جلب توجه سایرین می شود و به عنوان عامل بازدارنده سرقت استفاده می شود و در برخی موارد هم با در صورت باز شدن صندق عقب و کاپوت به صدا در آمده و سارق ناکام مانده، به هدف خود نمی رسد.

 

۵_در پنجمین مورد از راه های جلوگیری سرقت خودرو باید به نصب ردیاب خودرو (جی پی اس ماشین) اشاره کرد، در این مورد به محض باز شدن غیر مجاز درب ها و روشن شدن موتور خودرو پیام به صاحب خودرو ارسال شده و فرد می‌تواند توانند با ارسال پیام دستور خاموش شدن موتور از راه دور را می دهد، اما اگر شما در حد صورت متوجه نشده و خودرو شما به سرقت رود می توانید با استفاده از GPS محل خودرو را ردیابی کرده و با کمک پلیس آن را باز پس گیرید. به همین صورت حدود ۹۵ درصد از خودرو های سرقتی به صاحبان خود باز گردانده شده اند.

۶_در ششمین مورد از راه های جلوگیری از سرقت خودرو می توان به تجهیزاتی که تا حدی احتمال سرقت را کاهش می دهد اشاره کرد :

قفل فرمان >>>باعث عدم حرکت فرمان خودرو می شود و در برخی موارد سارق با مشاهده قفل فرمان و دردسر زمان بر آن برای باز کردنش منصرف میشود.

قفل پدال>>>تا حد بسیار زیادی باعث منصرف شدن سارق میشود زیرا سارق باید سر خود را پایین برده و نمی تواند متوجه شود در بالا آیا فردی حاضر میشود یا نه پس از ریسک کردن خودداری می کند.

 

قفل چرخ>>> این وسیله نیز از وسایلی است که برای ایمنی خودرو موثر واقع می شود زیرا باعث می شود خودرو حرکت نکند.

 

۷_در هفتمین مورد از راه‌ های جلوگیری سرقت خودرو می توان این هشدار را به رانندگان عزیز داد که هر فردی را سوار نکرده و در صورت سوار کردن افراد به آنها زود اعتماد نکنند زیرا در برخی موارد زنان سارق با جلب اعتماد و در بعضی موارد دیگر با خوراندن مواد مسموم، بیهوش کننده یا خواب آور در خوراکی به هدف خود می رسند، گاهی نیز افراد با بردن به مسیر های دور افتاده و زورگیری با سلاح سرد و گرم دست به سرقت می زنند.

 

۸_در هشتمین مورد از راه های جلوگیری از سرقت خودرو باید به این نکته توجه کرد که در صورت خرید خودرو حتماً کلید یدک را از فروشنده تحویل بگیرید.

 

۹_در نهمین مورد از راه های جلوگیری از

سرقت خودرو میشود به این نکته اشاره کرد که اگر در مسیر های دور افتاده افرادی به عنوان مامور راه شما را سد کرده و خواستار گرفتن ماشین شما هستند اول از همه از مامور بودن فرد مطلع شده و بعد اقدام به انجام دستور مامور پلیس کنید.

 

۱۰_در دهمین مورد از راه های جلوگیری از سرقت خودرو به این نکته باید توجه شود که لوازم گرانبها، کیف و مدارک ماشین را در داخل خودرو در معرض دید قرار ندهید زیرا سارق در صورت مشاهده این لوازم برای انتخاب خودرو شما برای سرقت وسوسه می شود. 

 ۱۰ راه دوم برای جلوگیری از سرقت 

 ۱۰ راه دوم برای جلوگیری از سرقت 

۱۱_در یازدهمین مورد از راه های جلوگیری از سرقت خودرو می توان به رانندگانی اشاره کرد که با عجله از خودرو خود دور می شوند و بعد با استفاده از ریموت درب خودرو خود را می بندند،  در این مورد سارق با فاصله گرفتن فرد از خودرو سریع خود را به درب رسانده و در بین دستگیره‌ ی خودرو سکه قرار می دهد و باعث می شود در قفل نشده و سارق با خیال راحت بعد از دور شدن فرد خودرو را به سرقت ببرد.

 

۱۲_در این مورد به محل هایی اشاره می کنیم از قبیل کارواش، تعمیرگاه، یا نمایندگی فروش خودرو که در این موارد ممکن است سارق به طور موقت مشغول به کار شده و بعد تحویل دادن خودرو خود به این مکان ها که از اعتبار برخوردار نیستند مورد سرقت قرار گیرند، پس در هر صورت خودرو خود را به جاهای مجاز و معتبر ببرید.

 

۱۳_در سیزدهمین مورد از موارد راه های جلوگیری از سرقت خودرو باید توجه داشت که سارقان می توانند حتی از شلوغی هم به نفع خود استفاده کنند و خودرو شما را به سرقت ببرند، به این صورت که آن ها در هنگام جشن ها و مراسم های بزرگ خودرو مورد نظر خود را انتخاب کرده و با اعلام شماره پلاک و گفتن اینکه محل پارک خودرو شما مناسب نیست شما را به پارکینگ کشانده و سپس با کمک یکدیگر شما را تهدید و سوار کرده بعد از دور شدن به حد کافی از محل سرقت شما را پیاده و خودرو را به سرقت می برند،در چنین مواقعی لازم است خودرو خود را با اطمینان در محل مناسبی پارک کنید.

 

۱۴_در چهاردهمین مورد از موارد جلوگیری از سرقت خودرو می توان به ایجاد تصادف ساختگی توسط دو فرد اشاره کرد، به این صورت که فردی خود را جلو ماشین شما انداخته یا با ماشینی به آرامی به ماشین شما ضربه می زند و در هنگام پیاده شدن شما، با سرگرم کردن فرد دیگر سوار ماشین شما شده و خودرو را به سرقت می برد، در این مورد باید حواس خود را جمع کرده و به راحتی از خودرو خود فاصله نگیرید.

 

۱۵_ در پانزدهمین مورد از راه های جلوگیری سرقت خودرو می توان به این مورد اشاره کرد، در صورتی که شما خودرو کارکرده ای را از فرد غریبه و غیر قابل اعتماد خریده اید حتماً قفل درب ها و صندق عقب خودرو کارکرده را تعویض نمایید.

 

۱۶_در این مورد به سو استفاده سارقین از دزدگیر در ساعات بعد از نیم شب است اشاره میتواند کرد، به این صورت که سارق در ساعات ۳،۴ صبح دزدگیر را به صدا در می آورد، که در بیشتر مواقع فرد برای اذیت نشدن همسایه ها آن را از کار می اندازد اما حتماً توصیه می شود که حتماً بعد از متوجه شدن صدا به آن توجه کنید و با استفاده از فرمان‌ جداشونده، بازدید همراه با کمین برای بررسی و. استفاده از کیل سوئیچ (برق قطع ‌کن مخفی ) از سرقت خودرو خود جلوگیری کنید.

 

۱۷_در هفدهمین مورد به فروش خودرو اجاره ای مشابه خودرو سرقتی اشاره داریم، به این صورت که سارق خودرویی اجاره کرده و بعد خودرویی مشابه همان به سرقت می برد سپس با تعویض کد شناسایی و کد شناسایی اصلی، خودرو را به دفتر اجاره باز گردانده و دیگری را به فروش می رساند، در این مورد باید پلاک مخصوص vin که در بخش بدنه نصب شده را پوشانده و در اختیار هر فردی قرار ندهید.

 

۱۸_در این مورد به افرادی که در پارکینگ آن ها به صورتی است که باید فرد پیاده شده و درب پارکینگ را باز کرده و مجدداً به سمت خودرو باز گردد، حتماً درب خودرو را در این مورد قفل کند زیرا ممکن است سارق با دانستن این موضوع در کمین باشد. 

 

۱۹_در این مورد به امر بکسل کردن ماشین اشاره داریم، در این مورد نباید از هر فرد یا هر مکانی برای بکسل کردن درخواست بدهیم زیرا ممکن است فرد سارق باشد.

 

۲۰_ در بیستمین مورد باید توجه داشت که می توان خودرو خود را زیر دوربین مداربسته پارک کنید تا مانع سرقت خودرو خود شوید، ولی اگر باز هم خودرو شما به سرقت رود، در صورتی که دوربین چهره فرد سارق را گرفته باشد با در اختیار دادن آن به پلیس می توانید به عملیات باز پس گیری خودرو مسروقه خود کمک کنید زیرا در بیشتر مواقع سارقین سابقه دار بوده و در پلیس آگاهی شناخته شده باشند.

راه های جلوگیری سرقت خودرو از نظر شما ؟

بعد از ۲۰ راهکاری که ما گفتیم ، شما چه راهکارهایی را برای جلوگیری از سرقت خودرو پیشنهاد میدین ؟

برای خرید ردیاب خودرو (جی پی اس ماشین) و ردیاب شخصی  با شماره ۴۴۴۲۰۰۰۱ – ۰۲۱ شرکت ایمن ردیاب تماس حاصل فرمایید.