همه چیز در مورد جاسازی دستگاه شنود در ماشین

جاسازی دستگاه شنود در ماشین با سایت ایمن ردیاب

آمارهای سرقت ماشین به شکل عجیبی زیاد است. هر سال در ایران چندین هزار خودرو به سرقت می‌روند و دیگر هرگز پیدا نمی‌شوند. بنابراین پلیس مردم را به تهیه هر وسیله‌ای که امنیت خودرو را بیش از پیش تامین کند، تشویق می‌کند. یکی از این ابزارها برای بالا بردن امنیت اتومبیل، دستگاه ردیاب شنوددار است.

خیلی‌ها تصور می‌کنند جاسازی دستگاه شنود در ماشین قانونی نیست و این کار جرم محسوب می‌شود. آیا چنین تصوری به واقعیت نزدیک است؟ به طور کلی مزایای نصب دستگاه شنود در ماشین چیست؟ در این مطلب به طور مفصل در مورد جاسازی دستگاه شنود در ماشین توضیح می‌دهیم.

دستگاه شنود چیست؟ نصب دستگاه شنود در منزل و ماشین

دستگاه‌های شنود به طور کلی برای گوش دادن مخفیانه به مکالمه‌ها به کار برده می‌شوند. اما هدف استفاده از دستگاه شنود همیشه جاسوسی و شنیدن مخفیانه مکالمه بقیه نیست. در بسیاری از مواقع برای هشدار دادن یا بالا بردن امنیت از این دستگاه استفاده می‌شود. به کار بردن انواع ردیاب شنوددار دقیقا به همین منظور است.

با استفاده از ردیاب شنوددار امنیت خودرو و سرنشین‌ها تامین می‌شود. از طرفی در صورت سرقت خودرو می‌توانید به مکالمه‌های سارقان گوش دهید و برای پس گرفتن ماشین خود اقدام کنید؛ بنابراین ردیاب شنوددار با سایر دستگاه‌های شنود مخفیانه و جاسوسی فرق دارد و به منظورهای متفاوتی هم به کار گرفته می‌شود.

 آیا نصب ردیاب شنوددار غیرقانونی است؟

اگر کسی از دستگاه شنود برای استراق سمع و جاسوسی استفاده کند، مرتکب جرم و عملی خلاف شده است. این فرد به حریم خصوصی دیگران تجاوز کرده و می‌تواند تحت پیگرد قانونی قرار گیرد. اما قرار نیست دستگاه‌های شنود همیشه برای جاسوسی استفاده شوند. در خیلی از موارد افراد برای تامین امنیت و دارایی‌های خود ردیاب ماشین مخفی به کار می‌برند. این کار کاملا جنبه قانونی دارد و با هدف حفظ خودرو در برابر سرقت صورت گرفته است.

بهتر است بدانید معاون اجتماعی و پیشگیری از وقوع جرم قوه قضائیه در سال 1395 دقیقا روی این موضوع تاکید کرده است. ایشان توضیح داده‌اند که این کار نه تنها غیرقانونی نیست بلکه توسط مراجع قضایی برای جلوگیری از سرقت خودرو، توصیه می‌شود. بنابراین شما می‌توانید بدون نگرانی دنبال جاسازی دستگاه شنود در ماشین خود باشید و امنیت خودرو را به بهترین شکل حفظ کنید.

اگر از دستگاه شنود برای استراق سمع و جاسوسی استفاده کنید، مرتکب جرم و عملی خلاف شده‌اید

مزایای استفاده از دستگاه شنود سیم کارتی در خودرو؛ قیمت دستگاه شنود داخل ماشین

شاید تصور کنید قیمت دستگاه شنود داخل ماشین زیاد است و از خرید آن منصرف شوید. اما این دستگاه‌ها در برابر کارایی بالایی که دارند از قیمت منصفانه‌ای برخوردار هستند. به‌علاوه دقیقا مثل انواع ردیاب شخصی امنیت شما و اتومبیل را تامین می‌کنند. با جاسازی دستگاه شنود در ماشین مزایای دیگری هم به دست می‌آورید:

  • اگر خودرو شما به سرقت رود با استفاده از ردیاب شنوددار، مکالمه سارقان را می‌شنوید و از مقصود آن‌ها خبردار می‌شوید. در چنین شرایطی با کمک پلیس خیلی زود به خودرو خود می‌رسید.
  • فرض کنید در مسیری طولانی در حرکت هستید. یک لحظه خواب‌آلودگی شما در این شرایط باعث اتفاق‌های جبران‌ناپذیری می‌شود. جاسازی دستگاه شنود در ماشین و چک کردن شما توسط فردی مطمئن، جلوی خواب‌آلودگی و وقوع تصادف را خواهد گرفت. این دستگاه به خصوص برای رانندگان ماشین‌های سنگین، خودروهای حمل سوخت و محموله‌های حساس بسیار ضروری است.
  • با جاسازی دستگاه شنود در ماشین می‌توان از دور، راننده‌های شرکت‌های مختلف را کنترل کرد. سرعت حرکت و تعداد توقف‌های خودرو با ردیاب قابل پیگیری است. به‌علاوه می‌توان از ردیاب شنوددار برای برقراری ارتباط با رانندگان این خودروها استفاده کرد.
  • جاسازی دستگاه شنود در ماشین های حمل و نقل عمومی هم کاربرد دارد. با استفاده از این دستگاه می‌توان مکالمه‌های درون خودرو را شنود کرد تا جلوی اذیت و آزار مسافران توسط راننده یا مسافران دیگر گرفته شود.

خلاصه کلام این‌که این دستگاه کوچک به ظاهر ساده مزایای متعددی در اختیار شما قرار خواهد داد.

قیمت دستگاه شنود داخل ماشین زیاد است

 جاسازی دستگاه شنود در ماشین بهتر است یا کار گذاشتن میکروفن مخفی؟

خیلی‌ها بعد از خرید خودرو برای نصب ردیاب عجله‌ای ندارند. اما بهتر است بعد از معامله خودرو و انجام مراحل نوبت دهی تعویض پلاک دنبال نصب ردیاب مناسب باشید. ردیاب‌ها از هر نظر از میکروفن مخفی بهتر هستند و امکانات بیشتری دارند. شما با استفاده از میکروفن فقط می‌توانید صداهای داخل کابین را بشنوید. اما ردیاب امکانات بیشتری مثل کنترل مسیر حرکت خودرو و قابلیت خاموش کردن ماشین از راه دور را در اختیار شما قرار می‌دهد.

نصب دستگاه ردیاب شنوددار؛ عکس دستگاه شنود

انواع جی پی اس موتور یا ماشین به‌راحتی قابل نصب و استفاده هستند. ردیاب‌های آهنربایی باید قبل از نصب و استفاده، شارژ شوند. ردیاب‌های سیمی هم به طور مستقیم قابلیت اتصال به برق خودرو را دارند. شما با توجه به سلیقه و نیاز خود یکی از انواع ردیاب را تهیه می‌کنید.

در مرحله بعدی با استفاده از اپلیکیشن مخصوص و گزینه‌های آن به ردیاب دسترسی خواهید داشت. در این صورت هم موقعیت مکانی خودرو را می‌بینید و هم مکالمه‌های داخل کابین را می‌شنوید. ردیاب‌های فندکی هم در چنین مواردی گزینه‌های مناسبی محسوب می‌شوند. کافی است عکس دستگاه شنود فندکی را ببینید تا با ساختار ساده آن آشنا شوید. این دستگاه را در محل فندک خودرو نصب می‌کنید و بدون جلب‌توجه صداهای کابین و مسیر حرکت را زیر نظر می‌گیرید.

انواع جی پی اس موتور یا ماشین به‌راحتی قابل نصب و استفاده هستند

معایب جاسازی دستگاه شنود در ماشین؛ چگونه دستگاه شنود را پیدا کنیم؟

همیشه امکان پیدا شدن دستگاه‌های شنود وجود دارد. کافی است بپرسیم چگونه بفهمیم گوشی شنود میشود یا چطور می‌توان دستگاه شنود را در خودرو پیدا کرد؟ با کمی تحقیق و استفاده از ابزارهای خاص می‌توان دستگاه شنود داخل خودرو را کشف کنیم. در نتیجه می‌توان گفت این ابزارها به طور صددرصد جلوی سرقت خودرو را نمی‌گیرند و بهتر است به همراه ابزارهای امنیتی دیگر به کار روند.

به‌علاوه در برخی موارد و هنگام استفاده از ردیاب‌های بی‌کیفیت، صداهای ضبط شده توسط ردیاب واضح نیست و کمکی خاصی به شما نمی‌کند. برای رفع این اشکال‌ها باید ردیابی با کیفیت و به‌روز از یک برند معتبر خریداری کنید. در این‌صورت امنیت خودرو شما با احتمال خیلی بالاتری تامین خواهد شد.

کلام آخر جاسازی دستگاه شنود در ماشین

گوش دادن مخفیانه به مکالمه‌های دیگران عملی غیراخلاقی است. از طرفی ضبط مخفیانه صداها در محیط‌های مختلف هم جرم محسوب می‌شود و قابل پیگرد است. اما می‌توان از همه این تکنولوژی‌ها به شکلی اخلاقی و برای بالا بردن امنیت فردی هم استفاده کرد. جاسازی دستگاه شنود در ماشین دقیقا چنین حکمی دارد. این دستگاه مکالمه‌های داخل کابین را ضبط می‌کند و هنگام سرقت خودرو بسیار به کار می‌آید.

در این مطلب در مورد جاسازی دستگاه شنود در ماشین، ویژگی‌ها و مزایای آن به طور مفصل توضیح دادیم. فقط بهتر است ردیاب شنوددار را از سایت‌های معتبر مثل ایمن ردیاب تهیه کنید تا بابت کیفیت ضبط صدا و کارایی‌های دیگر دستگاه مطمئن باشید. برای دریافت اطلاعات بیشتر با شماره‌های 09010454585 و 02144420001 تماس بگیرید.

این محتوا برای شما چقدر ارزشمند بود؟
هرسوال یا نظری دارید برای ما بنویسید ، خوشحال میشیم صدای شمارو بشنویم و پاسخ بدیم.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

+ 41 = 50