آشنایی با روش‌های پیدا کردن حیوانات گم شده

اشنایی با روش‌های پیدا کردن حیوانات گم شده

پیدا کردن حیوانات گمشده کابوس همه افرادی است که حیوان خانگی دارند. معمولا بازیگوشی، خارج شدن ناگهانی حیوانات از منزل و دور شدن آن‌ها هنگام تفریح و بیرون رفتن، می‌تواند دلایلی برای گم شدن‌شان باشد. اما نباید بترسید، چرا که می‌توانید به راحتی از گم شدن آن‌ها جلوگیری کنید یا حتی در صورت گم شدن‌شان به سرعت آن‌ها را پیدا کنید. ما در این مطلب درباره بهترین روش‌های پیدا کردن حیوانات گم شده صحبت کرده‌ایم.

جی پی اس؛ روشی کارآمد برای امنیت حیوانات

استفاده از جی پی اس شاید کمی پیچیده باشد اما از بهترین و سریع‌ترین روش‌های معمول برای پیدا کردن حیوانات گمشده و امنیت آن‌ها است. خرید جی پی اس مانع از سرقت حیوانات نیز می‌شود به ویژه اگر حیوانات گران‌قیمتی مثل اسب یا سگ‌هایی با نژادهای کمیاب داشته باشید می‌توانید محدوده‌ای را برای آن‌ها مشخص کنید، زمانی که حیوان از آن محدود خارج شود شما از طریق برنامه متوجه خواهید شد.

بررسی معایب جی پی اس همراه، برای پیدا کردن حیوانات گمشده

البته جی پی اس همراه با معایبی هم همراه است که در ادامه به آن‌ها اشاره می‌کنیم:

 1. اگر از جی پی اس‌های تقلبی و غیراستاندارد استفاده کنید ممکن است مکان‌یابی را به درستی انجام ندهد.
 2. این ردیاب مشکل شارژ شدن دارند. به عبارتی؛ اگر شارژ آن‌ها تمام شود، دیگر امکان ردیابی وجود ندارد پس در صورت استفاده از آن‌ها باید شارژش را چک کنید که در صورت گم شدن حیوان مشکلی پیش نیاید. 
 3. در صورت استفاده از جی پی اس، باید آن را روی قلاده یا لباس حیوان بگذارید که در صورت جدا کردن قلاده یا لباس از حیوان دیگر امکان ردیابی آن‌ها وجود نخواهد داشت.

جی پی اس؛ روشی کارآمد برای امنیت حیوانات

امکانات برنامه ردیاب حیوانات را بشناسید!

ردیاب‌ها خطر گم شدن حیوانات خانگی را تا حد بسیاری کاهش می‌دهد. این ردیاب‌های کوچک و قوی قابلیت نصب شدن به حیوانات و پیدا کردن حیوانات گمشده را دارد. شما می‌توانید از طریق برنامه‌های مرتبط با ردیابی که دارید موقعیت مکانی حیوان‌تان را ببینید، پس لزوما نیازی نیست همه جا همراهش باشید.

 1. امکان ذخیره کرد مسیر‌های طی شده روی نقشه
 2. تعیین محدوده خاص
 3. خاموش روشن کردن دستگاه ردیاب
 4. مسیریابی 

استفاد از ردیاب، کاهش خطر گم شدن حیوانات

ردیاب مگنتی برای حیوانات مناسب است؟

ردیاب مگنتی دارای آهن‌رباهای بسیار قوی است که به فلزات می‌چسبد و به سختی از آن‌ها جدا می‌شود. از آنجایی که هیچ فلزی در حیوانات وجود ندارد این نوع ردیاب برای آن‌ها قابل استفاده نیست. از ردیاب مگنتی برای اتومبیل و اماکنی که سطوح فلزی دارند استفاده می‌کنند.

پیدا کردن حیوانات خانگی با جی پی اس

دزدگیر سیم‌کارتی، انتخابی نامناسب برای پیدا کردن حیوانات

دزدگیر سیم‌کارتی یکی از سیستم‌های ضد سرقت جدید است که در مکان‌های مختلف مثل منزل، دفتر کار و … استفاده می‌شود. استفاده از این نوع دزدگیر به صاحب دزدگیر این امکان را می‌دهد که از طریق تماس تلفنی بتواند شرایط را بسنجد و حتی اگر دزدها سیم تلفن را قطع کنند ارتباط صاحب دزدگیر قطع نخواهد شد. از آنجایی که این نوع دزدگیرها از برق اماکن تغذیه می‌شوند مناسب برای استفاده و و پیدا کردن حیوانات گمشده نیست.

مهم‌ترین دلیل نامناسب بودن این دزدگیر، معایب و مزایای دزدگیر سیم‌کارتی است که در ادامه با آن‌ها آشنا می‌شوید:

 1. از آنجایی که این دزدگیر بر پایه شبکه موبایل است، شما با هر فاصله‌ای می‌توانید وضعیت را بسنجید.
 2. درصورت سرقت خودرو، به سرعت می‌توانید آن را پیدا کنید.
 3. این دزدگیر نسبت به دیگر دزدگیرها و ردیاب‌ها گران‌تر است.
 4. به دلیل وجود سیم‌کارت باید هزینه آن را به اپراتور مربوطه پرداخت کنید.
 5. ارتباطات رادیویی خارج از ماشین روی عملکرد آن موثر است. 

بهترین راه برای امنیت حیوانات گران‌قیمت؛ استفاده از جی پی اس

جی پی اس‌ها یا همان ردیاب‌ها بهترین راه برای حفظ امنیت حیوانات است، به ویژه حیواناتی که ارزش مالی بیشتری دارند یا نژاد خاص و کمیابی داشته یا مهم‌تر از هر چیزی، ارتباط عاطفی قوی با صاحب خود دارند. افراد از جی پی اس‌ها می‌توانند برای سگ، پرندگان، گربه، اسب و حیوانات مشابه استفاده کنند.

بهتر است ردیابی را انتخاب کنید که ضد آب و ضد ضربه باشد تا احتمال خرابی آن کمتر باشد. از طرفی؛ بهتر است اندازه‌اش کوچک باشد تا نصب راحت‌تری داشته باشد.

بهترین راه برای امنیت حیوانات گران‌قیمت؛ استفاده از جی پی اس

خرید بهترین جی پی اس از ایران رهیاب

افرادی که حیوان خانگی دارند آن را عضوی از خانه می‌دانند و حساسیت ویژه‌ای همچون اعضای خانواده خود روی آن دارند. از طرفی؛ نگهداری از حیوانات خانگی کار ساده‌ای نیست و نمی‌توان مانع بازیگوشی و شیطنت این حیوانات شد. ما در این مطلب درباره بهترین روش‌های پیدا کردن حیوانات گمشده توضیح دادیم. با استفاده از جی پی اس امنیت حیوانات خود را تضمین خواهید کرد و از ورود آن‌ها به محدوده‌های خطرناک جلوگیری می‌کنید.

ایمن ردیاب یکی از بهترین فروشگاه‌ها برای فروش انواع جی پی اس است. همین الان برای خرید جی پی اس و با مشورت مشاوران این شرکت بهترین ردیاب را برای حیوانات خود بخرید.

این محتوا برای شما چقدر ارزشمند بود؟
هرسوال یا نظری دارید برای ما بنویسید ، خوشحال میشیم صدای شمارو بشنویم و پاسخ بدیم.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

82 − 72 =