منتشر شده در

ارزانترین ردیاب خودرو و جی پی اس ماشین در ایران (بیش از ۱۰ ها نکته مهم)

ارزانترین ردیاب خودرو و جی پی اس ماشین در ایران
ارزانترین ردیاب خودرو و جی پی اس ماشین در ایران (بیش از ۱۰ ها نکته مهم)
به این مطلب امتیاز دهید!

شما هم به دنیال ارزانترین ردیاب خودرو در ایران هستید؟

در این مقاله تصمیم گرفتیم ارزان ترین ردیاب خودرو در ایران رو معرفی کنیم و تمامی جزییات رو توضیح بدیم براتون .

ردیاب خودرو بدون شک یکی از بهترین ابزار هایی است که در سال های اخیر برای کنترل خودرو ها و بالا بردن امنیت آن ها وارد بازار شده است. خرید ردیاب خودرو ارزان قیمت می تواند در عین حال که از خودروی شما در مقابل سارقین محافظت می کند، در هزینه های شما نیز صرفه جویی کند.

ردیاب خودرو که آن را احتمالا با نام GPS خودرو نیز می شناسید وسیله ای کوچک است که درون خودرو قرار می گیرد و به وسیله ی آن می توانید در هر لحظه از موقعیت مکانی خودروی خود مطلع باشید. ممکن است شنیده باشید که خودروی یکی از دوستان یا آشنایان شما دزدیده شده است. در چنین مواقعی معمولا اولین کار اطلاع دادن به پلیس است. اما فکر می کنید چند درصد احتمال دارد که ماشین خود را به صورت سالم و در زمان کوتاه بتوانید پیدا کنید. در اکثر شرایط ماشین شما هرگز پیدا نخواهد شد و یا بعد از ماه ها ماشینی که تمام قطعات آن توسط سارق جدا شده است پیدا می شود. شما می توانید با نصب ردیاب خودرو ارزان قیمت، در کوتاه ترین زمان ممکن اتومبیل خود را پیدا کنید. این ردیاب ها مکان دقیق اتومبیل شما را نشان خواهند داد.

ارزانترین جی پی اس خودرو همیشه آنهایی نیستند که پایین ترین کیفیت را دارند. گاها پیش می آید که با جستجوی بیشتر و خرید از فروشگاه های خاص، می توانید ارزانترین ردیاب ماشین را برای اتومبیل خود خریداری کنید.

جی پی اس ماشین و خودرو ارزان قیمت

ردیاب خودرو ارزان قیمت

مدل های متنوعی از ردیاب های خودرو در بازار موجود است و هر کدام از این دستگاه های ردیاب ویژگی های منحصر به فردی دارند که در موقعیت های خاص به کار شما می آیند. اینکه بتوانید ارزانترین ردیاب خودرو را خریداری کنید بستگی به شناخت کامل شما از این مدل های مختلف دارد. همچنین شما در ابتدا باید نیاز خود را شناسایی کنید و بر اساس آن اقدام به خرید کنید. ردیاب هایی که امکانات بسیار زیادی دارند می توانند بسیار گران قیمت باشند. اما اگر شما نیازی به امکانات پیشرفته ی آنها ندارید، دلیلی وجود ندارد که هزینه ی اضافی خرید آن را بپذیرید. نیاز خود را مشخص کنید تا قادر باشید ارزانترین ردیاب خودروی موجود که به کارتان می آید را خریداری کنید. ردیاب ها را به شیوه های مختلفی می توان به خودرو متصل کرد که بعضی از این روش ها شامل موارد زیر می باشد:

  • اتصال ردیاب به پورت OBD خودرو دیاگ
  • اتصال ردیاب به سیستم برقی خودرو
  • استفاده از ردیاب آهنربایی

ارزانترین جی پی اس خودرو

زمانی که صحبت از خرید ردیاب خودرو ارزان قیمت برای اتومبیل به میان می آید، باید مشخص کنید که به چه شیوه ای قصد دارید ردیاب را به اتومبیل خود متصل کنید. شما می توانید در مکان های مختلفی این دستگاه را نصب کنید. معمولا برای اینکه سارقان نتوانند به راحتی محل ردیاب را پیدا کنند، آن ها را در مکان های مختلفی در خودرو نصب می کنند. اتصال به پورت OBD یکی از شیوه های رایج نصب ردیاب ماشین ارزان قیمت است.

ردیاب OBD خودرو دیاگی

ارزانترین جی پی اس خودرو :ردیاب OBD خودرو دیاگی

دستگاه ردیاب دیاگی نیاز به دسترسی به منبع برق مستقیم دارد. مطمئن ترین منبع پاوری که در خودروی شما وجود دارد، پورت OBD خودرو است. از آنجایی که اغلب از این قسمت خودرو هیچ استفاده ای نمی شود، می توانید از آن به عنوان منبع برق دستگاه ردیاب خود بهره ببرید. با این شیوه نیاز شما به شارژ ردیاب از بین می رود. می توانید ردیاب را به پورت OBD دوم که معمولا در داشبورد قرار دارد متصل کنید.که از دید سارق و راننده مخفی باشد.

این ردیاب قیمت مناسبی دارد و می توانید آن را به راحتی به خودرو متصل کرده و به راحتی از آن جدا کنید. این مدل را معمولا پشت داشبورد نصب می کنند که پیدا کردن آن کار راحتی نباشد. اگر به دنبال ردیاب خودرو ارزان قیمت هستید که کارایی خوبی هم داشته باشد، برخی از مدل های این ردیاب ها ارزانترین جی پی اس خودروی موجود در بازار هستند.

ردیاب ماشین ارزان قیمت

ردیاب هایی که به سیم کشی خودرو متصل می شوند.

دسته ای دیگر از ردیاب خودرو در بازار موجود است که به سیم کشی برق خودرو متصل می شود و منبع تغذیه ی آن در واقع از این راه تامین می شود. انواع ردیاب ماشین ارزان قیمت را می توانید در این مدل پیدا کنید. اگر از فروشگاه مناسبی خرید کنید هر چیزی امکان پذیر خواهد بود و ردیاب ارزان قیمت ، دست نیافتنی نیست .

همانطور که از نام این محصول پیداست ، ردیاب هایی که نیاز به سیم کشی  دارند نیاز است که به صورت دستی به سیستم الکترونیکی خودرو متصل شوند تا راه اندازی شوند. مزیت اصلی این روش نصب این است که می توانید یک ورودی برق قابل اطمینان و دایمی برای ردیاب ،پیدا کنید. همچنین ردیاب خودروی شما از دید سارقان خودرو دور می ماند.

شاید این مدل ارزانترین جی پی اس خودرو نباشد، اما جزو  ردیاب های  محبوب به حساب می آید و افراد به دلیل اتصال برق مطمئن و اینکه به سادگی قابل پنهان شدن است، آن را خریداری می کنند.

ارزان ترین ردیاب خودرو آهنربایی

ارزان ترین ردیاب خودرو آهنربایی

ردیاب آهنربایی یکی از مناسب ترین دستگاه ها جهت ردیابی خودرو و وسایلی است که قسمتی از آن ها از فلز ساخته شده است . اگر به دنبال یک ردیاب خودرو ارزان قیمت با ویژگی ها و قابلیت های بالا جهت نصب آسان و پنهان کردن ردیاب هستید، مدل آهنربایی انتخاب مناسبی برای شماست. این جی پی اس  ها در واقع عملکردی مشابه با سایر محصولات دارند و مکان خودرو یا وسیله ی شما را که ردیاب به آن وصل شده است را پیدا کرده و روی اپلیکیشن موبایل به کاربر نشان می دهد. نکته ی قابل توجه این است که ردیاب آهنربایی بسیار منعطف است و می توان به واسطه ی آن از بسیاری دارایی ها محافظت کرد. می توانید این ردیاب را به سادگی به زیر خودروی خود متصل کنید و مطمئن باشید که کسی متوجه آن نخواهد شد. شاید بتوانید ارزانترین ردیاب آهنربایی موجود در بازار را از فروشگاه های اینترنتی تهیه کنید. این فروشگاه ها به دلیل مزایایی که در فروش دارند می توانند اقدام به فروش ردیاب خودرو ارزان قیمت کنند.

آهنربای این ردیاب ها بسیار قوی است. باید ضربه ی فوق العاده سنگینی به آن ها وارد شود که کنده شوند (احتمال کنده شدن این ردیاب ها بسیار ضعیف است). همچنین اتومبیل تنها وسیله ای نیست که می تواند به وسیله ردیاب آهنربایی ردیابی شود. شما می توانید تمام دارایی ها و وسایل ارزشمند خود که امکان اتصال به ردیاب آهنربایی دارند را مجهز به این نوع ردیاب کنید. به علاوه تشخیص این ردیاب ها و اینکه در کجا جاساز شده اند برای دزدان و سارقان نیز امری بسیار مشکل و گاها نشدنی خواهد بود.

قیمت ردیاب آهنربایی خودرو

انواع ردیاب آهنربایی در بازار وجود دارند که توسط برند های مختلف تولید و عرضه می شوند. اینکه شما کدام برند را خریداری کنید، بستگی به ویژگی های مد نظر شما و بودجه ای است که در اختیار دارید. یکی از راه های خرید ردیاب خودرو ارزان قیمت ، خرید ردیاب آهنربایی است. با این ردیاب ها به طور کامل آشنا شدید و در اینجا قصد داریم تا بیشتر با نحوه ی عملکرد این مدل از ردیاب های خودرو آشنا شویم :

به طور کلی این ردیاب ها به واسطه ی یک نرم افزار کار می کنند. این نرم افزار بر روی گوشی هوشمند شما یا روی سیستم کامپیوتر شما نصب می شود. به طور معمول نحوه عملکرد ردیاب آهنربایی به این گونه است که با استفاده از یک سیم کارت راه اندازی می شود . پس از آن لازم است با نام کاربری و پسورد خود وارد نرم افزار شده و مکان یابی را شروع کنید. البته قبل از همه ی این ها حتما ردیاب آهنربایی را کامل توسط شارژر مخصوص ، شارژ کرده و سپس در موقعیت مناسب و خارج از دید نصب کرده اید .

گفته شد که ردیاب های آهنربایی قدرت چسبندگی بالایی دارند. ممکن است شما این ویژگی را در یک ردیاب خودرو ارزان قیمت هم بتوانید پیدا کنید. بنابراین می توانید آن را حتی زیر خودرو نیز نصب کنید. توجه داشته باشید که ردیاب را زیر مخزن خودرو یا قسمت هایی که آهن ضعیفی دارند نصب نکنید. بعلاوه برای اینکه ردیاب بر اثر تماس با آب و دیگر مایعات خراب نشود ، با وجود اینکه این محصول ضد آب می باشد ولی بهتر است یک کاور روی آن بکشید تا آب باران اسیدی ، به مرور زمان به ردیاب نفوذ نکند. با رعایت این نکات مشکلی برای استفاده از ردیاب نخواهید داشت.

خرید ردیاب خودرو ارزان قیمت

خرید ردیاب خودرو ارزان قیمت

بر اساس نیازی که دارید:

با ردیاب های خودرو، ویژگی های مختلف و نحوه ی نصب آنها آشنا شدید. بار ها در طول این متن به نحوه خرید ردیاب خودرو ارزان قیمت اشاره کردیم و گفتیم که شما می توانید ارزانترین جی پی اس خودرو را برای اتومبیل خود خریداری کنید. اما واقعا چگونه ممکن است؟ آیا قیمت پایین به معنای کیفیت پایین تر محصولات نیست؟ در پاسخ باید گفت که قیمت پایین همیشه برابر با خرید محصول بی کیفیت نیست ، همانطور که قیمت بالا نیز همیشه نمی تواند به معنای درست ترین خرید ممکن باشد.

یکی از راه های خرید ردیاب خودرو ارزان قیمت این است که دقیقا بر اساس نیازمان خریداری کنیم. در بازار مدل های بسیار متنوع از این محصول موجود است که هر کدام از برند های گوناگونی هستند. این ردیاب ها گاها ویژگی های بسیار پیشرفته و منحصر به فردی را چه بر روی دستگاه ردیاب و چه بر روی نرم افزار مخصوص  آن دارا می باشند . اما واقعیت این است که شما احتمالا تنها می خواهید از مکان اتومبیل خود مطلع باشید و نیازی به ویژگی های اضافی و پیشرفته ی آن ندارید. بنابراین خرید ردیاب خودرو ارزان قیمت را با انتخاب ردیابی مناسب با نیاز خود می توانید تجربه کنید . نیازی نیست با تهیه یک مدل پیشرفته که از بسیاری از امکانات آن استفاده نمی کنید، پول خود را دور بریزید.

خرید اینترنتی ردیاب خودرو آهنربایی

یکی از راه هایی که می توانید خرید ردیاب خودرو ارزان قیمت را تجربه کنید، خرید اینترنتی است. به طور معمول ردیاب ماشین ارزان قیمت در فروشگاه های آنلاین یافت می شود و دلایلی برای این قیمت ارزان وجود دارد.

  1. این فروشگاه های آنلاین بسیاری از هزینه های سربار نظیر اجاره ی مغازه، پول آب، برق و گاز، هزینه ی دکور و تجهیزات، هزینه ی کارمند و… را ندارند. حذف این هزینه ها به خودی خود می تواند قیمت تمام شده ی محصول را کاهش دهد و خرید ردیاب خودرو ارزان قیمت را ممکن سازد.
  2. فروشگاه های اینترنتی باعث می شوند که دستگاه های ردیاب با کمترین واسطه به دست مصرف کننده برسد و افراد کمتری در این بین ذی نفع باشند. همین عرضه ی نسبتا مستقیم و گاها تماما مستقیم محصولات یکی دیگر از دلایل کاهش قیمت ها و ارائه ی ردیاب خودرو ارزان قیمت است.

در کنار دو دلیلی که در بالا مطرح شد، علاوه بر اینکه می توانید ارزانترین ردیاب ماشین را از فروشگاه های اینترنتی تهیه کنید، این فروشگاه های آنلاین عموما رنج وسیع تری از محصولات را ارائه می کنند و مشتری قادر است بر اساس بودجه و نیازی که دارد، مناسب ترین و ارزانترین ردیاب ماشین را خریداری کند.

ارزانترین ردیاب ماشین و امکانات آن

دیگر مزایای ردیاب خودرو

حال که با شیوه های خرید ردیاب خودرو ارزان قیمت آشنا شدید، باید بدانید که این ردیاب ها فقط به منظور جلوگیری از سرقت وسیله ی نقلیه در خودرو نصب نمی شود و در برخی موقعیت های دیگر نیز کارایی دارند. بعضی از شرکت ها به دلیل کنترل وضعیت تردد اتومبیل های خود نیاز به خرید و استفاده از ردیاب خودرو دارند.

شرکت های اجاره و حمل و نقل اتومبیل یکی از این شرکت ها هستند. اتومبیل پس از اینکه به فردی تحویل داده می شود باید تا محدوده ی خاصی برده شود و تردد خارج از محدوده غیر مجاز است. همچنین این شرکت ها نیاز دارند تا به خاطر محاسبه ی هزینه ی اجاره، رفت و آمد ها را کنترل کنند.

شرکت های بیمه و ناوگان های حمل و نقل درون و برون شهری نیز از دیگر شرکت هایی هستند که به خرید ردیاب خودرو ارزان قیمت برای تمام وسایل نقلیه ی خود نیاز دارند. این شرکت ها به ترتیب وظیفه ی حفظ جان و مال مردم را بر عهده دارند و با کمک ردیاب اتومبیل این مهم به بهترین نحو ممکن انجام خواهد شد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *