ردیاب شخصی مدل GM100 (جی پی اس سالمندان و کودکان)

ردیاب شخصی

ردیاب سالمندان یا ردیاب کودکان GM100 یک ردیاب قدرتمند است که برای یافتن یا مشخص‌کردن مکان افراد و گاه وسایل مانند خودرو به کار گرفته می‌شود. این ردیاب حساسیت فوق‌العاده‌ای داشته و این امکان را دارد تا با اندازه‌گیری زمان مورد نیاز برای پیوستن به سیگنال‌های ماهواره‌ای و داده‌های ناوبری، امکان قطع شدن سیگنال GPS […]

3,900,000 تومان

ردیاب سالمندان یا ردیاب کودکان GM100 یک ردیاب قدرتمند است که برای یافتن یا مشخص‌کردن مکان افراد و گاه وسایل مانند خودرو به کار گرفته می‌شود. این ردیاب حساسیت فوق‌العاده‌ای داشته و این امکان را دارد تا با اندازه‌گیری زمان مورد نیاز برای پیوستن به سیگنال‌های ماهواره‌ای و داده‌های ناوبری، امکان قطع شدن سیگنال GPS را به صفر برساند.

برای یک ردیاب شخصی استاندارد، امکان مانیتورینگ لحظه‌ای وجود دارد. در ردیاب کودک GM100 امکان مانیتورینگ لحظه‌ای توسط والدین فراهم شده است و اگر والدین زمانی برای مانیتورینگ ندارند اطلاعات روی سرور پشتیبانی کننده ذخیره می‌شود تا والدین در فرصت مناسب رفت و آمد کودک خود را رصد کنند. کوچک بودن ردیاب موجب می‌شود تا دستگاه به‌راحتی به کیف کودک دوخته شده یا به‌عنوان ساعت ردیاب سالمندان استفاده شود.

ردیاب شخصی چیست؟

ردیاب شخصی وسیله ای بسیار کوچک و سیم کارت خور می باشد که با کمک از ماهواره موقعیت خود را نمایان می کند و تاریخچه خود را ضبط می کند تا در صورت نبود وقت چک دستگاه مالک آن بتواند موقعیت گذشته دستگاه را ببیند.

ردیاب شخصی چیست

دستگاه ردیاب شخصی بعد از هر بار شارژ شدن می تواند اطلاعات را به صورت پیوسته و مداوم مخابره کند، اطلاعات مخابره شده به مدت هشت ساعت به گوشی تلفن همراه، لپتاپ، تبلت یا هر دستگاه دیگری که به اینترنت متصل باشد مخابره می شود. همچنین بسیاری از دستگاه های ردیاب شخصی اپلیکیشن موبایلی اختصاصی خود را دارند تا فرآیند ارسال اطلاعات و بررسی آن ها ساده تر و سریع تر باشد.

ویژگی‌های ردیاب شخصی GM100

 • ردیاب شخصی لحظه ای با موبایل و کامپیوتر پنل سرور فارسی ایمن رهیاب
 • باتری داخلی پر قدرت، استفاده تا ۲۴الی ۴۸ساعت شارژ
 • دارای آهن ربای پر قدرت و وزن کم به راحتی زیر خودرو می چسبد.
 • امکان استفاده و نصب بصورت دستی و شخصی و همچنین قابلیت نصب دائم توسط شارژر به برق خودرو
 • قابلیت شنود بسیار پرقدرت محیط اطراف و داخل خودرو
 • دارای حافظه ثبت گزارش مسیر حرکت تا ۱ الی۳ سال گذشته
 • بدون هیچ گونه آنتن و چراغ و صدا و سیم کشی و جلب توجه!
 • امکان ارسال آدرس پستی به موبایل کاربر همراه با نام شهر، خیابان و کوچه
 • قیمت بسیار رقابتی(قیمت فروش عمده)، نصب در کمتر از یک دقیقه،
 • کوچکترین ردیاب دنیا،اندازه ۳ سانتی متر در ۳ سانتی متر(۳*۳*۱)
 •  ردیاب شخصی GM100 همه جای ایران و بدون هیچ محدودیت بردی کار میکند.(قابلیت نصب سیم کارت) شما از گیلان خودروی خود در زاهدان را ردیابی می کنید.
 • اعلام هشدار ضربه و اعلام حرکت خودرو به موبایل کاربر
 •  قابلیت تعریف حداکثر سرعت خودرو (اعلام هشدار سریع به موبایل شما که سرعت خودرو از سرعت تعریف شده بیشتر شده است.)
 •  تعریف محدوده جغرافیایی و محدوده های حرکت غیر مجاز (اگر خودرو از محدوده تعیین شده خارج شود سریع به گوشی شما اعلام میکند)
 •  پشتیبانی از  SMS,GPRS,GSM و ۶۵ ماهواره مخابراتی جی پی اس و گلوناس روسیه و گالیله اروپا

بررسی مشخصات دستبند کودکان و سالمندان ارزان مدل GM100

 • تفاوت این مدل ردیاب با مدل GM110  فقط در  میزان شارژ باتری داخلی است.
 • میزان نگهداری شارژ این مدل ۲۴ الی ۴۸ ساعت است.
 • تمامی توضیحات همانند مدل GM110 است:
 • ردیاب و جی پی اس شخصی یا ردیاب پرسنلی GM100 برای ردیابی و نظارت افراد خانواده، کودکان، افراد ناتوان، کنترل بازاریاب‌ها، ردیابی تراکت پخش‌کن‌ها، ردیاب نگهبان‌ها، و کنترل و ردیاب حیوانات و هر وسیله و…. مورد استفاده دارد.

مزایای ردیاب شخصی برای سالمندان و کودکان

با وجود مشغله ها و دغدغه ها، افراد می‌توانند بدون نگرانی و اضطراب برای سایر افراد خانواده از جمله کودکان که در سنین پایین بسیار آسیب پذیرتر نسبت به سایر افراد هستند، امنیت آن‌ها را تا حد زیادی تامین کنند. در این بخش به مزایای استفاده از ردیاب شخصی برای کودکان، سالمندان و حیوانات می‌پردازیم.

ردیاب شخصی برای کودکان

ردیاب شخصی برای کودکان
 1. کودکانی که روزانه برای رسیدن به مدرسه مسافت قابل توجهی را بدون خانواده حتی همراه با سرویس مدرسه یا وسایل نقلیه عمومی طی میکنند باز هم باعث دلهره و نگرانی گاهی برای کودکان و خانواده می شود، داشتن ردیاب شخصی بهترین گزینه برای حل این موارد است زیرا با خروج کودک از خانه، خانواده می توانند با کمک ردیاب هر لحظه از مسیر و  اطمینان از رسیدن به مقصد اطلاع پیدا کنند، در این مورد ردیاب مناسب حمل برای کودکان که توجه بقیه را جلب نکرده می تواند به صورت تیغه کوچک قرار گرفته در گردنبند، ساعت مچی،به صورت سکه کوچک، دستبند و….که مواردی بسیار کوچک و قابل حمل هستند و توجه هیچ کس را متوجه خود نمی کنند، نحوه استفاده آن ها این گونه است که ردیاب در وسایل کودک و نرم افزار مخصوص بر روی گوشی نصب شده و فقط با خارج شدن کودک از مسیر تعیین شده، برای شما پیام ارسال شده و شما با ارسال پیام و به صدا در آوردن آژیر ردیاب می توانید به کودک بفهمانید تا متوجه خروج او از مسیر شده اید اما در صورت دزده شدن یا گم شدن فرزند شما هیچ نیازی به نگرانی نیست زیرا با همراه داشتن ردیاب به صورت مخفی در یکی از وسایل شخصی کودک شما می توان سریع از طریق نرم افزار نصب شده بر روی گوشی موقعیت مکانی کودک خود را پیدا کنید.
 2. از دیگر مزایای ردیاب شخصی برای کودکان می توان به کودکان بازیگوش اشاره کرد که برای تفریح مکان هایی خارج از خانه مانند پارک، کوچه، سالن های ورزشی، کلاس های تابستانی یا تفریحاتی و…. را انتخاب می‌کنند در این مورد با نصب ردیاب بر روی ساعت مچی، دستبند، پابند و…. می توان از موقعیت کودک مطلع شد اما این قابلیت هم وجود دارد که شما موقعیت جغرافیایی از لحاظ مکان یا کوچه و خیابان تعیین کنید که کودک یا نوجوان شما در صورتی که از مکانی مانند محوطه پارک یا کوچه مشخص شده خارج شود ردیاب به صورت خودکار شروع به آژیر زدن می کند که هم شما و هم کودک را متوجه می سازد.
 3. از دیگر مزایای ردیاب شخصی استفاده آن برای کودکان یا نواجونان دارای مشکل جسمانی، شنوایی یا بینایی و…. که به تنهایی امکان بروز حادثه یا گم کردن راه وجود دارد و نیاز به توجه شما در برخی موارد را می‌طلبد می توان گفت در صورتی که شما وقت کافی برای حضور دائمی در کنار فرزند خود که دارای بیماری خاصی است را ندارید می توانید از ردیاب شخصی برای اینگونه افراد استفاده کنید تا در صورت مفقود شدن یا خارج شدن ناآگاهانه فرزند شما از موقعیت مکانی متوجه شده و به موقع عکس العمل لازم را انجام داده یا آن مکان بروید.
 4. ردیاب شخصی به والدین این امکان را می‌دهد که در مواقع سخت و بحرانی فرزندان خود را زودتر پیدا کنند. احتمال این‌که در کشور ما بلایای طبیعی مثل زلزله رخ دهد، همیشه وجود داشته است، لذا در صورت هرگونه خطری حتی یک زمین‌لرزه کوچک، اضطراب و هرج‌ومرج شهری یکی از عوامل تأثیرگذار در گم‌شدن کودکان است، با وجود یک دستبند جی‌پی‌اس برای کودکان، خانواده می‌تواند در سریع‌ترین زمان فرزند خود را پیدا کرده و او را از خطرات احتمالی نجات دهد.
 5. مزیت دیگر ردیاب کودکان آگاهی از تمرکز کودکان در مکان‌هایی است که حضورشان الزامی است. امروزه بسیاری از نوجوانان و حتی کودکان به دلیل حضور در کلاس‌های فوق‌برنامه از خانه خارج می‌شوند،اما بسیار اتفاق می‌افتد که کودکان از کلاس غیبت کرده و در مکان‌های دیگری حاضر می‌شوند. کارگذاشتن یک ردیاب شخصی ارزان در وسایل کودک بدون که خود او متوجه شود می‌تواند فرزند خطاکار را متوجه این موضوع کرده که والدین مراقب او هستند و دچار خطای کمتری شود.
 6. از دیگر مزایای ردیاب شخصی که این مورد در خارج از کشور مورد استفاده قرار می گیرد می توان به تنبیه دانش آموزانی که مرتکب موارد انضباطی شده اند که نیاز به تنبیه از قبل حبس خانگی کوتاه مدت دارند، به این صورت که ردیابی به صورت دستبند یا پابند به دانش آموز وصل شده و وی از موقعیت مکانی خانه خود نمی تواند دور شود تا این دوران تمام شده و دستبند و پابند از وی جدا کنند.

ردیاب شخصی برای سالمندان

ردیاب شخصی برای سالمندان

 1. از مزایای استفاده ردیاب شخصی برای سالمندان می توان به سالمندان مبتلا به آلزایمر اشاره کرد هنگامی که سالمندان مبتلا به به تنهایی قصد خارج شدن از خانه را داشته باشند اگر ردیاب شخصی که به صورت های سکه، ساعت مچی یا به صورت جا زده شده در دکمه که در سایز بسیار کوچک است را به همراه داشته باشند با استفاده از نرم افزار ردیاب که بر روی گوشی نصب می شود می توان موقعیت مکانی سالمند را مشاهده و در صورت احساس نیاز یا خطر با سالمند تماس برقرار کرد و دیگر نگران گم شدن یا خارج شدن سالمند مبتلا به آلزایمر از مسیر اصلی خود را دیگر نداشته باشیم. در مواردی هم با از یاد بردن سالمند مبتلا به آلزایمر می توان با استفاده از ردیاب و تماس او را راهنمایی کرد  و تا رسیدن به مقصد تحت کنترل داشته باشید.
 2. از دیگر مزایای ردیاب شخصی برای سالمندان می توان به این مورد اشاره کرد که با بزرگ شدن و شلوغی شهرها کم و بیش این دغدغه پیدا کردن مسیرهای درست و مکان های مورد نظر برای سالمندان سخت تر شده است و همچنین این شلوغی و مشغله ها باعث کم رنگ تر شدن حضور فیزیکی فرزندان در کنار والدین خود شده است، در این مقاله سعی بر این داریم بگویم که با استفاده از ردیاب شخصی برای سالمندان می توان در صورت نیاز آن ها به رفتن مکان های ناشناخته یا نیاز به آدرس و موقعیت مکانی فوری با دیدن موقعیت مکانی آن ها از طریق نرم افزار GPS ردیاب آن ها را راهنمایی و کمک بسیاری برای مسیر یابی کرد.

معمولاً سالمندان زمانی که فرزندانشان آنها را ترک می‌کنند به‌نوعی اضطراب و ترس از تنهایی دچار می‌شوند، این ترس با افزایش سن بیشتر می‌شود. ردیاب سالمندان می‌تواند حس امنیت برای والدین سالمند را به ارمغان بیاورد. هرچند بسیاری از سالمندان مغرور هستند و اگر متوجه شوند که برای آنها یک دستبند سالمندان خریده‌اید، ناراحتی کرده یا دلخور شوند. برای حل این مشکل شما می‌توانید از ساعت ردیاب سالمندان استفاده کنید، هرچند بهتر است با آنها صحبت کرده و برای‌شان توضیح دهید که هدف از جی‌پی‌اس همراه سالمندان، اطمینان خاطر خودتان از سلامت آنها است.

ردیاب شخصی برای حیوانات

ردیاب شخصی برای حیوانات 
 1. مزایای استفاده از ردیاب شخصی برای حیوانات می توان به حیوانات خانگی از قبیل سگ و گربه اشاره کرد که برای صاحبان خود با اهمیت هستند در این خصوص ردیاب هایی به صورت متصل به قلاده، متصل به گوش حیوان و حتی زیر پوستی وجود دارند که در صورت گم شدن یا دزدیده شدن حیوان می توان آن ها را ردیابی کرد البته لازم به ذکر هست که گربه ها معمولاً در یک محدوده مکانی رفت و آمد می کنند و احتمال گم شدن آن ها خیلی کمتر است و فقط در صورتی که دزدیده شوند ردیاب کاربرد دارد اما برای سگ در هر دو مورد گم شدن و دزدیده شدن کارایی دارد.
 2. از دیگر مزایای ردیاب شخصی برای حیوانات می توان به ردیاب سگ های ژرمن که برای پلیس در خصوص پیدا کردن مواد و…. استفاده می شوند اشاره کرد که برای انجام عملیات به آن ها ردیاب وصل می شود و همچنین برای سگ هایی که به هنگام وقوع زلزله مورد استفاده قرار می گیرند  ردیاب کاربرد دارد تا خود آن ها در آن شلوغی و خرابی ها قابل یافت باشند و گم یا دزدیده نشوند.
از دیگر مزایای ردیاب شخصی استفاده ردیاب به صورت حرفه ای و خیلی کاربردی برای پلیس است به این صورت که ردیاب ها به صورت جداسازی شده درون وسایل از قبیل گوشواره، گردنبند، ساعت،دکمه لباس و….. البته در مواردی خیلی خاص و عملیات های مهم به صورت زیر پوستی و همچنین  داخل دندان را خالی کرده و ردیاب را درون آن کار گذاشته و سپس پر می کنند تا به این صورت فردی که عملیات انجام میدهد قابل ردیابی و همچنین گفت و شنود های آن قابل دسترسی باشد.

قیمت دستگاه ردیاب سالمندان و کودکان

خرید یک ردیاب شخصی هزینه زیادی را برای خانواده ایجاد نخواهد کرد، البته این مورد باید با هزینه فایده دستگاه سنجیده شود. این‌که مطمئن شوید فرزندتان یا والدین سالمند شما در مکانی که باید حضور دارند و در صحت و سلامت مشغول فعالیت خود هستند، یک دنیا ارزش دارد و می‌تواند شما را از دغدغه‌های روزانه و وسواس فکری نجات دهد.

ردیاب شخصی GM 100 با قیمت 3,900,000 تومان با تمامی امکانات و سرور ده ساله رایگان و یکسال گارانتی طلایی تعویض بدون هزینه جانبی را می‌توانید از ایمن ردیاب تهیه کنید.

همچنین برای برای اطلاعات بیشتر می‌توانید با شماره ۱ ۲۰۰۰ ۴۴۴-۰۲۱ تماس حاصل فرمایید.

ردیاب شخصی ارزان

خرید یک ردیاب شخصی ارزان‌قیمت دغدغه بسیاری از خانواده‌ها است؛ اما نباید فراموش کرد که خرید ردیاب‌های بی‌کیفیت که گاه در بازار با قیمت‌های ناچیز فروخته می‌شود هیچ کمکی به حل مشکلات نخواهد کرد، خرید ردیاب ارزان، زمانی منطقی خواهد بود که شما قیمت واقعی یک ردیاب شخصی را بدانید. این که هزینه یک ردیاب چه مقدار است؟ می‌تواند به شما در خرید یک ردیاب کودک با قیمت منطقی کمک کند، مثلاً بعضی از خانواده‌ها برای یک دستبند gps کودک که 3 میلیون تومان است گاه پنج میلیون تومان هزینه پرداخت می‌کنند که قیمت بسیار گرانی است.

در حقیقت خرید یک ردیاب شخصی ارزان زمانی اتفاق می‌افتد که شما قیمت یک دستگاه ردیاب سالمندان یا کودکان آن‌هم یک ردیاب استاندارد را بدانید، آن زمان است که می‌توانید بگویید یک ردیاب شخصی ارزان خریده‌اید.

باید به این نکته توجه شود که افراد معمولا به دنبال ارزانترین ردیاب شخصی می گردند اما بدون توجه به امکانات آن، به شما پیشنهاد می کنم قبل از خرید ردیاب شخصی علاوه بر قیمت به امکانات آن نیز توجه کنید.

خرید ردیاب شخصی ارزان‌قیمت GM100 به چه کسانی توصیه می‌شود؟

در وهله اول خرید ردیاب شخصی در وضعیت کنونی که ناامنی به بیشترین حد خود رسیده است برای همه خانواده‌ها الزامی است؛ اما به بعضی از خانواده‌ها خرید ردیاب کودک یا ردیاب سالمندان توصیه می‌شود این خانواده‌ها عبارت‌اند از:

 • والدینی که بیشتر وقتشان در بیرون از خانه می‌گذرد: پزشکان، پرستاران، وکلا و مدیران پروژه‌های بزرگ
 • افرادی که محل کارشان با خانه فاصله زیادی دارد به طور مثال شاغلینی که در شهرهای دیگر مشغول به کار هستند مانند هنرمندان و بازیگران تلویزیون و سینما، متخصصین فنی، ورزشکاران و مأمورین نیروی انتظامی که برای مأموریت به بیرون از شهر می‌روند.
 • خانواده‌هایی که به هر دلیل امنیتشان در خطر است.
 • افرادی که در بیرون از خانه دشمن زیاد دارند و امکان دارد فرزند یا والدینشان که تنها زندگی می‌کنند دچار آسیب شده یا دزدیده شوند.
 • خانواده‌هایی که فرزند یا والدینشان هر روز مسیر طولانی خارج از خانه طی می‌کنند تا به مقصدی خاص (مدرسه، پارک) برسند.
 • خانواده‌هایی که فرزندان توان‌خواه داشته و نیاز است که مراقبت و آگاهی از کودکان خود را در همه حال رصد کنند.
 • خانواده‌هایی که سالمند بیمار قلبی یا فشار خونی داشته و این امکان وجود دارد که در زمان بیرون رفتن از خانه دچار حمله قلبی شده و به بیمارستان منتقل شوند.
 • کاروان‌های مسافرتی یا تورهای گردشگری که سالمندان را به مکان‌های زیارتی یا توریستی برده و هر لحظه امکان دارد یکی از آنها راه هتل یا مکان استقرار کاروان را گم کنند.

شاید برای شما سوال پیش بیاید که انتخاب یک ردیاب شخصی خوب چگونه است؟!

 • یک ردیاب شخصی مخفی یکی از ویژگی های اصلی آن باید سایز آن باشد.

مطمئناً شما هم تا به حال در گوگل سرچ کرده اید که کوچکترین ردیاب شخصی چیست و چه اندازه ای دارد؟! خوب باید به شما بگوییم ردیاب های حرفه ای که نیروهای پلیس برای دستگیری تبهکاران به کار میروند سایز آنها گاهی به یک سانتیمتر هم نمیرسد و شاید بارها دیده باشید که تراشه هایی برای ردیابی ماموران استفاده می شود که در دندان یا بدن آنها قرار داده میشود اما حال وجود ردیاب های شخصی یا حتی کوچکترین ردیاب شخصی مجهز به میکروفن این امکان را به شما می دهد تا صدای افراد را بشنوید و یا از دستگاه ردیابی استفاده کنید که با آن قادر به انجام تماس دو طرفه باشید.

و اما امروزه شاهد ساخت بهترین نوع ردیاب های شخصی جهان هستیم، به عنوان مثال ردیاب شخصی به صورت تراشه جی پی اس در کپسول های کوچک که به صورت ردیاب زیر پوستی برای حیوانات و انسان استفاده می شود که کسی متوجه وجود ردیاب روی شخص نشود.

 • نکته دوم در مورد ردیاب شخصی، مسئله امنیت افراد است.

مسلما ردیابی اشخاصی مانند افراد خانواده و مهتر افراد مسن و دارایی آلزایمر و حتی کودکان در این زمان خیلی مهم می باشد،اگر فرزند شما به هر طریقی گم شود می تواند می تواندفرزند شما را روی دستگاه کلیک کند تا سریعا شماره شما گرفته شود تا بتوانید با او تماس بگیرید، حتی با وارد کردن تنظیمات دستگاه اگر فرزند شما از محدوده جغرافیایی که برای او تعیین کرده اید خارج شود سریعا با گوشی شما تماس گرفته می شود و اس ام اس فرستاده می شود که فرزند شما از محدوده تعیین شده خارج شده است. و البته می توان برای ردیابی کارمندان، بازاریابان، ردیابی شخصی ورزشکاران و حیوانات خانگی و….. در اشکال مختلف مانند ساعت مچی، گردنبند،سکه، کفش هوشمند و….استفاده کرد و البته نمونه دیگر از ردیاب بسیار کوچک وجود دارد که همزمان هم می تواند به عنوان ردیاب شخصی استفاده شود و هم ردیابی تمام وسایل شما، این دستگاه ردیاب که به صورت برچسب کاغذی می باشد روی هر وسیله ای چون اشیا، اشخاص، حیوانات، گذاشته می شود و سپس توسط دستگاه اصلی و گوشی هوشمند یا…..تمام مسیر های پیموده شده کنترل می شود و در صورتی که وسیله شما به سرقت رود سریعا متوجه می شوید.

 • نکته سوم توجه به باتری و مقاومت آن است. یک ردیاب شخصی باید دارایی مقاومت بالا در برابر گرد و غبار و آب باشد و طول عمر باتری آن بالای ۲۰ ساعت باشد.
 • نکته چهارم در انتخاب یک ردیاب شخصی پشتیبانی از نقشه های مختلف و دارا بودن دکمه sos که همان تماس اضطراری هست می باشد.

خرید ردیاب شخصی و جی‌پی‌اس همراه کودک و سالمندان از ایمن ردیاب

ایمن ردیاب متخصص در فروش انواع ردیاب شخصی و اتومبیل از اولین شرکت‌های ایرانی است که طراحی سیستم‌های پیامکی ردیابی را برای اولین‌بار در کشور انجام داده است. با پیشرفت تکنولوژی و جایگزین شدن ردیاب‌های جی‌پی‌اس، شرکت عاملیت فروش دستگاه‌های جی‌پی‌اس را برعهده گرفت که بسیار خرسند است اعلام کند که بهترین و به‌روزترین ردیاب‌های شخصی در این شرکت به فروش می‌رسد.

کارشناسان و متخصصین شاغل در شرکت خود را موظف می‌دانند پاسخگویی به همه مشتریان را در صدر امور کاری خود قرار دهند، لذا می‌توانید هرگونه سؤال در مورد اطلاعات فنی و امکانات ردیاب شخصی GM100 را از این دوستان بپرسید.

برای خرید ردیاب خودرو و ردیاب شخصی میتونید روی ایمن ردیاب حساب کنید.

سوالات متداول

عجیب و بسیار سخت می باشدددددددددددددددددد

از 500 هزار به باتلاااااااااااااااا

تست کریم بسیار عالی بود سخت نگیرید

شرکت ما واقعا واقعا 18 ماه گارناتی تعویض حرفه ای روی ردیاب ها ارایه میده

این محتوا برای شما چقدر ارزشمند بود؟
ردیاب شخصی مدل GM100 (جی پی اس سالمندان و کودکان)
4.3 از 13 رای
هرسوال یا نظری دارید برای ما بنویسید ، خوشحال میشیم صدای شمارو بشنویم و پاسخ دهیم.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

− 4 = 3

نقد و بررسی‌ها

هیچ دیدگاهی برای این محصول نوشته نشده است.