ردیاب شخصی افراد مدل GM100 (جی پی اس سالمندان و کودکان)

ردیاب شخصی مدل GM100 نسل جدیدی از ردیاب‌های انفرادی است که به منظور اطلاع از موقعیت‌ جغرافیایی اشخاص طراحی و تولید شده است. جی پی اس کوچک GM100 حساسیت و عملکرد فوق‌العاده‌ای دارد و با اتصال به ماهواره‌ها و داده‌ها ناوبری امکان قطع شدن سیگنال و ارسال اطلاعات را به صفر می‌رساند. در این مقاله […]

3,750,000 تومان

ردیاب شخصی مدل GM100 نسل جدیدی از ردیاب‌های انفرادی است که به منظور اطلاع از موقعیت‌ جغرافیایی اشخاص طراحی و تولید شده است. جی پی اس کوچک GM100 حساسیت و عملکرد فوق‌العاده‌ای دارد و با اتصال به ماهواره‌ها و داده‌ها ناوبری امکان قطع شدن سیگنال و ارسال اطلاعات را به صفر می‌رساند. در این مقاله همراه ما باشید تا بطور اختصاصی ردیاب شخصی بدون نصب مدل GM100 را نقد و بررسی کنیم.

خرید جی پی اس کوچک

خرید جی پی اس کوچک GM100، بهترین ردیاب سالمندان و کودکان

رد یاب GM100 جدید ترین ردیاب‌ شخصی در ایران است که با ابعاد بسیار کوچکی که دارد می‌توان در هر نقطه‌ای از خودرو، جیب و کیف اشخاص و… قرار داد. این جی پی اس کودکان و سالمندان مخفی دارای سیم کارت است و تا 8 ساعت بطور مداوم می‌تواند اطلاعات را به لپ‌تاپ، تبلت و یا هر دستگاهی که ردیاب را با آن کنترل و مدیریت می‌کنید، ارسال می‌کند.

با استفاده از GM100 در هر لحظه امکان ردیابی شخص مورد نظر خود در هر نقطه‌ای از ایران را خواهید داشت. لازم به ذکر است که ردیاب انسان GM100 هیچگونه صدا و چراغی ندارد و پس از روشن شدن، نهایتا تا 60 ثانیه بعد شروع به فرستادن سیگنال می‌کند. ردیاب افراد GM100 دارای دکمه اضطراری است و فرزند یا پرسنل شما در شرایط بحرانی می‌توانند تقاضای کمک کنند.

مشخصات فنی جی پی اس کوچک GM100

ردیاب شخصی GM100 دارای مشخصات فنی زیر است:

 • جی پی اس سالمندان GM100 مجهز به باتری داخلی قدرتمند است و 24 تا ۴۸ساعت شارژ نگه می‌دارد.
 • جی پی اس کوچک GM100 با وجود آهنربای پر قدرت و وزن کم، به راحتی زیر خودرو قایل نصب است.
 • ردیاب شخصی بدون نصبGM100 قابلیت نصب دائم در خودرو را داشته و شارژر آن از طریق برق خودرو تامین می‌شود.
 • با استفاده از جی پی اس همراه سالمندانGM100 امکان شنود با کیفیت بالا را در محیط اطراف و داخل خودرو را خواهید داشت.
 • جی پی اس GM100 مسیر حرکت تا ۱ الی۳ سال گذشته در حافظه داخلی خود ذخیره می‌کند.
 • ردیاب شخصی GM100 بدون هیچ گونه آنتن، چراغ، صدا و سیم کشی است.
 • جی پی اس کودک امکان ارسال آدرس پستی به موبایل کاربر، همراه با نام شهر، خیابان و کوچه را دارد.
 • قیمت بسیار رقابتی(قیمت فروش عمده)، و نصب در کمتر از یک دقیقه انجام می‌شود.
 • ردیاب GM100 کوچک‌ترین ردیاب دنیا، به اندازه ۳ سانتی‌متر در ۳ سانتی‌متر(۳*۳*۱) است.
 • ردیاب کودکان و سالمندانGM100 در سراسر ایران و بدون هیچ محدودیت بردی کار می‌کند. (قابلیت نصب سیم کارت)
 • اعلام هشدار ضربه و اعلام حرکت خودرو به موبایل کاربر
 • قابلیت تعریف حداکثر سرعت خودرو (چنانچه سرعت خودرو از حدی که تعیین کرده‌اید بیشتر شود، به موبایل شما هشداری را ارسال می‌کند.)
 • امکان تعریف محدوده‌جغرافیایی و محدوده‌های حرکت غیر مجاز (اگر خودرو از محدوده تعیین شده خارج شود سریع به گوشی شما هشداری را ارسال می‌کند)
 • جی پی شخصی قدرتمند GM100 از SMS، GPRS، GSM و ۶۵ ماهواره مخابراتی جی پی اس و گلوناس روسیه و گالیله اروپا پشتیبانی می‌کند.

جی پی اس برای سالمندان

مزایا و کاربرد جی پی اس همراه کودک و ردیاب اشخاصGM100

کودکان و سالمندان در دنیای شلوغ و پرهیاهوی شهر‌های امروزی بسیار آسیب پذیرتر هستند. با خرید ردیاب کودک و سالمندان می‌توان تا حد زیادی امنیت این عزیزان را تامین کرد. در ادامه به معرفی بهتر و بیشتر جی پی اس برای سالمندان و کودکان می‌پردازیم:

کوچکترین ردیاب شخصیGM100  مناسب شرکت‌های حمل و نقل

شرکت‌های حمل و نقل جهت اطمینان از عملکرد پرسنل و کنترل فرایند حمل و نقل خود می‌توانند در خودروی پرسنلی از ردیاب مخفی استفاده کنند. با استفاده از ردیاب کودکGM100 به راحتی می‌توان مدیریت کاملی به فرایند امورات اداری و کاری خود داشت.

فروش gps کوچک

کوچکترین ردیاب شخصی بدون نیاز به نصب برای کودکان

کودکانی که روزانه برای رسیدن به مدرسه مسافت قابل توجهی را با سرویس یا وسایل نقلیه عمومی طی می‌کنند باعث دلهره و نگرانی والدین هستند. همراه داشتن ردیاب شخصی بهترین گزینه برای حل این نگرانی است. زیرا با خروج کودک از خانه، والدین می‌توانند با کمک ردیاب اشخاص هر لحظه از مسیر طی شده مطلع و از رسیدن کودک به مقصد خود اطمینان حاصل کنند. در این خصوص استفاده از ردیاب کودک که توجه دیگران را به خود جلب نکند، ضروری است.

جی پی اس همراه کوچک به صورت تیغه کوچک در گردنبند، ساعت مچی، دستبند و…. نصب می‌شود. نحوه استفاده از ردیاب شخصGM100 این گونه است که کوچکترین ردیاب شخصی در وسایل کودک جا‌گذاری می‌شود و نرم‌افزار مخصوص برای مدیریت ردیاب مخفی کودک روی گوشی نصب می شود. چنانچه کودک از مسیر تعیین شده خارج شود، برای شما پیام ارسال شده و شما نیز می‌توانید با ارسال پیام و به صدا در آوردن آژیر ردیاب، کودک خود را متوجه خارج شدن از مسیر کنید.

لازم به ذکر است که در صورت دزیده شدن یا گم شدن فرزند شما هیچ نیازی به نگرانی نیست. زیرا با همراه داشتن جی پی اس شخصی به صورت مخفی در یکی از وسایل شخصی کودک، می‌توان از طریق نرم‌افزار نصب شده بر روی گوشی موقعیت مکانی کودک خود را سریعاً پیدا کنید.

مراقبت از افراد کم توان و بیمار با جی پی اس انسانGM100

از دیگر مزایای جی پی اس شخصی استفاده از آن برای کودکان یا نوجوانانی که دارای مشکلات جسمی، شنوایی یا بینایی و… هستند می توان بهره برد. برای این دست از افراد امکان بروز حادثه یا گم کردن راه وجود دارد و نیاز به توجه شما در برخی موارد را می‌طلبد.

بطورکلی چنانچه وقت کافی برای حضور دائمی در کنار فرزند خود که دارای بیماری خاصی است را ندارید می‌توانید از ردیاب کودک ارزان استفاده کنید. در صورت مفقود شدن یا خارج شدن ناآگاهانه فرزند شما از موقعیت مکانی تعیین شده، سریعاً متوجه شده و به موقع عکس العمل لازم را انجام داده تا از آسیب‌های احتمالی جلوگیری کنید.

ردیاب کوچک شخصیGM100  همیار شما در زمان بحران

ردیاب شخصی بدون نصب به والدین این امکان را می‌دهد که در مواقع سخت و بحرانی فرزندان خود را زودتر پیدا کنند. احتمال این‌که در کشور ما بلایای طبیعی مثل زلزله رخ دهد، همیشه وجود دارد؛  اضطراب و هرج‌ومرج شهری در مواقع بحرانی یکی از عوامل تأثیرگذار در گم‌شدن کودکان است. با وجود یک دستبند جی‌پی‌اس برای کودکان، می‌توانید در سریع‌ترین زمان ممکن فرزند خود را پیدا کرده و او را از خطرات احتمالی نجات دهید.

با ردیاب افراد مراقب فرزند خود باشید

مزیت دیگر ردیاب کودکان آگاهی از حضور آن‌ها در مکان‌هایی است که حضورشان الزامی است. امروزه بسیاری از نوجوانان و حتی کودکان به دلیل حضور در کلاس‌های فوق‌برنامه از خانه خارج می‌شوند؛ اما بسیار اتفاق می‌افتد که کودکان و نوجوانان از کلاس غیبت کرده و در مکان‌های دیگری حاضر می‌شوند. کارگذاشتن یک ردیاب شخصی ارزان در وسایل فرزند خود بدون آن‌که متوجه شود می‌توان از مکان فرزند خود مطلع و از بروز آسیب‌های احتمالی جلوگیری کرد.

جی پی اس کوچک

از ردیاب شخصی می‌توان برای سالمندان مبتلا به آلزایمر استفاده کرد. هنگامی که سالمندان بیمار به تنهایی قصد خارج شدن از خانه را داشته باشند، با استفاده از ردیاب سالمندان GM100 می‌توان موقعیت مکانی آن‌ها را در هر لحظه مشاهده و در صورت احساس نیاز یا خطر با ایشان تماس برقرار کرد. همچنین جی پی اس سالمندان مبتلا به آلزایمر را می‌توان با استفاده از ردیاب و تماس او را راهنمایی و تا رسیدن به مقصد تحت کنترل داشته باشید.

قیمت ردیاب کوچک GM100 چقدر است؟

خرید یک ردیاب شخصی هزینه زیادی را برای خانواده ایجاد نخواهد کرد؛ البته این هزینه باید با فایده دستگاه سنجیده شود. اطمینان از مکان فرزند یا والدین سالمند خود که در صحت و سلامت مشغول فعالیت خود هستند، ارزش بسیار زیادی دارد و می‌تواند شما را از دغدغه‌های روزانه و وسواس فکری نجات دهد. ردیاب سالمندان GM100 با قیمت 3،750،000 تومان در فروشگاه ایمن ردیاب به فروش می‌رسد. پس از خرید کارشناسان ایمن ردیاب با شما تماس گرفته و در سریع‌ترین زمان ممکن ردیاب شخصی برای شما ارسال می‌شود.

قیمت ردیاب سالمندان

خرید ردیاب شخصی GM100 با گارانتی و خدمات پس از فروش

گاهی خدمات پس از فروش از فروش محصول مهمتر می‌شود. گارانتی ردیاب شخصی بدون نصب GM100 شامل یکسال گارانتی طلایی تعویض بدون هیچگونه هزینه جانبی است؛ یعنی چنانچه تا یکسال رد یاب با هر گونه ایرادی مواجه شود، یک ردیاب کودکان و سالمندان جدید دریافت می‌کنید. برای کسب اطلاعات بیشتر می‌توانید با شماره 021-4444 20001 تماس بگیرید.

خرید جی پی اس کوچک برای چه کسانی ضروری است؟

به افراد و خانواده‌هایی که زیر شرح داده‌ایم توصیه می کنیم که از ردیاب شخصی برای فرزندان و سالمندان خود استفاده کرده و خرید gps کوچک را در برنامه خود بگذارند.

 1. پزشکان، پرستاران، وکلا و مدیران پروژه‌های بزرگ یا افرادی که محل کارشان با خانه فاصله زیادی دارند.
 2. شاغلینی که در شهر‌های دیگر مشغول به کار هستند؛ مانند، هنرمندان و بازیگران تلویزیون و سینما، متخصصین فنی، ورزشکاران و مأمورین نیروی انتظامی که برای مأموریت به بیرون از شهر ‌می‌روند.
 3. خانواده‌هایی که فرزند یا والدینشان هر روز مسیر طولانی خارج از خانه طی می‌کنند تا به مقصدی خاص (مدرسه، پارک) برسند.
 4. خانواده‌هایی که فرزندان توان‌خواه داشته و نیاز است که مراقبت و آگاهی از کودکان خود را در همه حال رصد کنند.
 5. خانواده‌هایی که سالمند بیمار قلبی یا فشار خونی داشته و این امکان وجود دارد که در زمان بیرون رفتن از خانه دچار حمله قلبی شده و به بیمارستان منتقل شوند.
 6. کاروان‌های مسافرتی یا تور‌های گردشگری که سالمندان را به مکان‌های زیارتی یا توریستی برده و هر لحظه امکان دارد یکی از آن‌ها راه هتل یا مکان استقرار کاروان را گم کنند.

خرید ردیاب شخصی بدون نصب مناسب کودکان و سالمندان از ایمن ردیاب

همانطور که در این مقاله بطور کامل بررسی کردیم، استفاده از ردیاب شخصی برای بسیاری از خانواده ها ضروری است. با استفاده از ردیاب شخصی امنیت و آسایش روانی را برای خود و خانواده به همراه می‌آورید و بهتر از هر زمان دیگری می توانید به امورات کاری خود بپردازید.

ایمن رهیاب بزرگترین فروشگاه اینترنتی خرید ردیاب در ایران است. چنانچه در خصوص خرید ردیاب شخصی سوال یا نیاز به مشاوره دارید می توانید با کارشناسان ایمن رهیاب به شماره 44420001-021 تماس بگیرید و مشاوره های لازم را دریافت نمایید.

سوالات متداول

ردیاب مخفی GM100 دارای یکسال گارانتی تعویض است، چنانچه تا یکسال ردیاب هر گونه ایرادی پیدا کند بصورت رایگان برای شما تعویض می‌شود. لازم به ذکر است تعویض ردیاب برای شما هیچ‌گونه هزینه‌ی جانبی در پی نخواهد داشت.

خرید ردیاب بسیار کوچک GM100 باتوجه به امکانات و قابلیت‌هایی که دارد، بسیار به‌صرفه است. ردیاب شخصی GM100 با قیمت 3،050،000 تومان در فروشگاه ایمن ردیاب به فروش می‌رسد. پس از خرید کارشناسان ایمن ردیاب با شما تماس گرفته و در سریع‌ترین زمان ممکن ردیاب GM100 برای شما ارسال می‌شود.

ردیاب GM100 24 تا 48 ساعت شارژ نگه می‌دارد و بصورت 8 ساعت مداوم می‌تواند اطلاعات را برای شما ارسال کند.

بله. با ردیاب GM100 با کیفیت بالایی می‌توان صدا را اشخاص مورد نظر خود را شنود کرد.

این محتوا برای شما چقدر ارزشمند بود؟
هرسوال یا نظری دارید برای ما بنویسید ، خوشحال میشیم صدای شمارو بشنویم و پاسخ دهیم.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

+ 14 = 20

دیدگاهها

هیچ دیدگاهی برای این محصول نوشته نشده است.