ردیاب خوردو آهنربایی طرح پلیسی (بدون نیاز به نصب) GM3000

ردیاب آهنربایی طرح پلیسی (بدون نیاز به نصب)

ردیاب آهنربایی خودرو به‌عنوان یک ردیاب دوم روی ماشین نصب می‌شود. با توجه به این‌ که بسیاری از سارقین امروزه متوجه ردیاب‌ها هستند و ردیاب داخل خودرو را پیدا کرده و اتصال آن را قطع می‌کنند، ردیاب آهنربایی نظامی می‌تواند به‌عنوان ردیاب پلیسی زیر ماشین نصب شود. هرچند استفاده از این دستگاه به‌عنوان ردیاب اصلی […]

4,980,000 تومان

ردیاب آهنربایی خودرو به‌عنوان یک ردیاب دوم روی ماشین نصب می‌شود. با توجه به این‌ که بسیاری از سارقین امروزه متوجه ردیاب‌ها هستند و ردیاب داخل خودرو را پیدا کرده و اتصال آن را قطع می‌کنند، ردیاب آهنربایی نظامی می‌تواند به‌عنوان ردیاب پلیسی زیر ماشین نصب شود. هرچند استفاده از این دستگاه به‌عنوان ردیاب اصلی نیز رواج دارد. از جمله قابلیت‌های این ردیاب می‌توان به موارد زیر اشاره کرد.

ردیاب خودرو بدون سیم کشی

 • ردیاب آهنربایی خودرو GM3000 به شکل آفلاین کار می‌کند. ردیاب بدون دسترسی به شبکه اینترنت می‌تواند اطلاعات را برای کاربر ارسال کند.
 • ردیاب آهنربایی خودرو قابلیت اتصال به هر نقطه از ماشین را دارد. نصب این دستگاه نیز بسیار ساده است. هر شخص می‌تواند آن را به ماشین متصل کند.
 • این ردیاب خودرو بدون نیاز به سیم کشی درون خودرو نصب و جاسازی می‌شود یا اینکه توسط ۶ آهنربای بسیار قدرتمند خود به زیر ماشین چسبانده شده و شروع به ردیابی خودرو به مدت ۱۲-۱۵ ماه می‌کند.
 • دستگاه در صورتی که داخل خودرو نصب شود قابلیت شنود مکالمات راننده را دارد.
 • این محصول دارای کارت ضمانت ۱۲ ماهه و ده سال خدمات پس از فروش و سرور رایگان است.
 • دستگاه دارای ۳ سال حافظه ذخیره مسیر های حرکت است.
 • ردیابی آنلاین و توسط گوشی و کامپیوتر هر ساعت موقعیت آپدیت می‌شود.
 • این ردیاب دارای آنتن داخلی بوده و بدون نیاز به کوچترین سیم‌کشی لحظه به لحظه مسیر های خودروی شما را نشان می‌دهد.

ذکر دو نکته در مورد نصب ردیاب GM3000 الزامی است:

  • ردیاب در مکانی نصب شود که سطح آن صاف بوده و برآمدگی یا تورفتگی ندارد.
  • ردیاب نزدیک باک یا مخزن بنزین اتومبیل نصب نشود، زیرا امکان آتش‌سوزی وجود دارد. خطر دیگری که ردیاب پلیسی را تهدید می‌کند گرما در آن نقطه از خودرو است که می‌تواند به بیش از حد استاندارد برسد.
 • کوچک بودن و رنگ مات و کدر ردیاب آهنربایی خودرو اجازه مشاهده دستگاه را به هر شخص نداده و برای همین پیدا کردن آن بسیار سخت است. معمولا فرد باید به زیر ماشین برود تا ردیاب خودرو بدون سیم‌کشی را پیدا کند.
 • با نصب سیم ‌کارت روی ردیاب خودرو آهنربایی، این دستگاه موقعیت مکانی خودرو را برای کاربر دستگاه ارسال می‌کند.
 • یکی دیگر از قابلیت‌های ویژه ردیاب آهنربایی خودرو، خاموش‌ کردن دستگاه از هر نقطه دنیا است. شما از هر مکانی که اراده کنید، می‌توانید دستگاه را خاموش کرده و مجددا روشن کنید.
 • این دستگاه دارای حافظه آفلاین بوده و اگر به هر دلیلی ردیاب بدون نیاز به شارژ نتواند اطلاعات خودرو را برای کاربر ارسال کند، بعد از دستیابی به ردیاب می‌توان آن را به سیستم کامپیوتری نصب کرد و اطلاعات مکانی دستگاه را استخراج کرد.

مشخصات فنی جی پی اس نظامی خودرو مدل GM3000

ردیاب GM3000 مانند هر وسیله دیگری دارای خصوصیت فنی است. مشخصه فنی این ردیاب آهنربایی در بعضی از موارد بی‌همتا است و در کمتر ردیابی نظیر آن را می‌توان پیدا کرد. تحمل دمایی ردیاب بسیار بالا است. از آنجا که این ردیاب به زیر خودرو اتصال پیدا می‌کند و در زیر خودرو بسیار داغ است ردیاب آهنربایی GM300 مقاومت دمایی بسیار خوبی دارد.

ردیاب آهنربایی خودرو

جنس بدنه ردیاب پلاستیک فشرده مقاوم است که تحمل فشار بسیار بالایی دارد. اگر این ردیاب در حین حرکت خودرو از ماشین جدا شود به هیچ عنوان به دلیل حرکت ماشین‌ها از روی آن شکسته نخواهد شد.

ردیاب پلیسی

ردیاب خودرو مانند دزدگیر عمل می‌کند. با کوچک‌ترین حرکت و لرزش، ماشین به کاربر خطای حرکت ارسال می‌دهد و کاربر می‌تواند ماشین خود را کنترل کند.
باتری‌های این ردیاب لیتیومی کاتد جامد بوده که امکان نگه‌داری شارژ برای زمان‌های طولانی را امکان‌پذیر می‌کند. این باتری‌ها توان کارکردن تا دمای صد درجه را داشته و بدون خراب‌ شدن به کار خود ادامه می‌دهند.

 • اندازه آن به نسبت بسیار کوچک بوده ( ۹ * ۴ * ۴٫۵ ) سانتی‌متر و بدون هیچ صدا یا چراغی کار می‌کند.
 • دستگاه استاندارد ضد آب IP67 داشته و تا ۱٫۵ متر ارتفاع ضربه را تحمل کرده و به هیچ وجه توسط آب از کار نمی‌افتد.
 • شما این ردیاب را هر  ۱۲ الی ۱۵ ماه یکبار برداشته و توسط شارژر مخصوص ،شارژ می‌کنید و تا یک سال دیگر نیازی به شارژ برقی ندارد.

امکانات ردیاب آهنربایی خودرو

سیستم جی‌پی‌اس ردیاب خودرو GM3000 امکان اتصال به چهار کانال متفاوت ماهواره‌ای را دارد. تعداد کانال بالای ماهواره‌ای موجب می‌شود در تمام مکان‌ها خودرو قابلیت ردیابی داشته باشد. مدت‌ زمان ردیابی خودرو با وجود چنین کانال‌های حساس توسط جی‌پی‌اس یک تا 24 ثانیه است. یعنی حداکثر 24 ثانیه ردیاب می‌تواند خود را به یک ماهواره متصل کند. دیگر امکانات ردیاب عبارت است از:

 • مشاهده آنلاین موقعیت مکانی خودرو در هر لحظه
 • کنترل سرعت ماشین و قدرت کنترل سرعت مجاز ماشین: اگر خودرو از سرعت مجاز فراتر رود، ردیاب آهنربایی خودرو آلارم داده و راننده مجبور به کنترل سرعت می‌شود. این نوع کنترل برای افرادی که ماشین خود را به راننده واگذار می‌کنند بسیار مفید است.
 • رمزگذاری برای حرکت خودرو در پیمایش‌های طولانی‌ مدت، به ‌نحوی‌ که اگر خودرو از محدوده مجاز خارج شد، ردیاب پلیسی آلارم داده و کاربر را به خروج خودرو از مرز قانونی مطلع می‌کند.

چه سیم‌ کارت‌هایی روی ردیاب آهنربایی خودرو GM3000 نصب می‌شود؟

یکی از امکانات بسیار عالی ردیاب خودرو امکان شنود کابین راننده است که بیشتر برای ماشین‌های اجاره‌ای یا کامیون‌ها نصب می‌شود و می‌توان از صدای راننده و مکالمات افراد آگاه شد؛ اما این کار توسط سیم‌ کارت انجام نمی‌شود. سیم ‌کارت ردیاب آهنربایی خودرو که در زیر ماشین نصب می‌شود برای کنترل حرکتی ماشین است. کار شنود صدای داخل کابین توسط میکروفون‌های داخلی ردیاب است پس نباید این تصور را داشت که سیم ‌کارت وظیفه انتقال صوت را به عهده دارد. بلکه سیم‌کارت ردیاب پلیسی برای آن نصب می‌شود که با فعال‌ کردن جی‌پی‌اس اطلاعات جغرافیایی خودرو را برای کاربر پیامک کند.

می‌توان نتیجه‌گیری کرد که هر ردیاب خودرو آهنربایی که امکان فعال‌ شدن GPS یا GPRS وجود دارد می‌تواند روی ماشین نصب شود.

تنها باید چند نکته را در مورد استفاده از سیم‌ کارت مدنظر داشت.

 1. از جا افتادن سیم‌کارت به طور کامل روی ردیاب مطمئن شوید. لق بودن این احتمال را دارد که در زمان حرکت سیم‌ کارت از روی ردیاب پلیسی جدا شده و امکان ارسال پیامک از بین برود.
 2. سیم‌ کارت شارژ نقدی شود تا در زمان حرکت با اتمام شارژ ارسال پیامک متوقف نشود.
 3. مطمئن شوید سیم‌ کارت قبل از نصب روی هیچ ردیاب آهنربایی خودرو دیگری نصب نشده است.

قیمت ردیاب آهنربایی خودرو بدون نیاز به سیم‌کشی

امروزه با یک جستجوی کوچک می‌توان قیمت هر محصولی را به ‌درستی پیدا کرد؛ اما نکته‌ای که نباید فراموش کرد اصل و کیفیت کالا است که در جستجوی اینترنتی نمی‌توان به آن پی برد. خوشبختانه ردیاب آهنربایی خودرو GM3000 یک ردیاب زیر نظر شرکت ایتالیایی CARBELLO و از کیفیت بالایی در سطح جهان برخوردار است. قیمت این دستگاه ایتالیایی نسبت به دیگر ردیاب‌ها منصفانه قیمت‌گذاری شده است. برای آگاهی بیشتر از قیمت ردیاب با کارشناسان ایمن ردیاب تماس گرفته و از مزایای دیگر این دستگاه مطلع شوید.

خرید ردیاب خودرو آهنربایی با گارانتی و پشتیبانی از ایمن رهیاب

ردیاب آهنربایی خودرو GM3000 تنها ردیابی است که ۱۲ ماه ضمانت داشته و ۱۰ سال خدمات پس از فروش دارد. شرکت ایمن ردیاب یکی از شرکت‌های ردیاب نسل اول است که ردیاب‌های پیامکی را ابداع کرده است. کادر فنی ایمن ردیاب متشکل از فارغ‌التحصیلان دانشگاهی است که در زمینه علوم الکترونیک مدارج عالی دارند. کارکنان ایمن ردیاب تعهد دارند مشکلات مشتری را برطرف کرده و در زمان نیاز به همکاری کمک خود را دریغ نکنند.

خرید ردیاب آهنربایی خودرو

برای اطلاعات بیشتر با شماره  ۱ ۲۰۰۰ ۴۴۴- ۰۲۱ تماس حاصل فرمایید.

فیلم آموزش نصب ردیاب آهنربایی طرح پلیسی بدون نیاز به نصب رو در ویدئو زیر ببینید:

ایمن ردیاب: بهترین شرکت خرید ردیاب خودرو ( جی پی اس ماشین)

سوالات متداول

محصولات ما جزو بهترین ردیاب های ایران هستند مخصوصا GM3000

برای بعضی محصولات 18 و برای بعضی محصولات 12 ماهه

خیر سرور ها تو شرکت ما کاملا رایگانه

این محتوا برای شما چقدر ارزشمند بود؟
ردیاب خوردو آهنربایی طرح پلیسی (بدون نیاز به نصب) GM3000
4.6 از 8 رای
هرسوال یا نظری دارید برای ما بنویسید ، خوشحال میشیم صدای شمارو بشنویم و پاسخ دهیم.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

48 − = 45

نقد و بررسی‌ها

هیچ دیدگاهی برای این محصول نوشته نشده است.