ردیاب آهنربایی خودرو طرح پلیسی (بدون نیاز به نصب) GM3000

آیا میدانستید بیش از 40 درصد از کل سرقت ها مربوط به خودرو است؟ پس باید بطور جدی به فکر امنیت اتومبیل خود باشید. امروزه بهترین راه برای تامین امنیت خودرو، استفاده از ردیاب است. یکی از بهترین و پرامکانات‌ترین ردیاب‌ها، ردیاب نظامی است. دیگر برای داشتن ردیاب نظامی خودرو، نیازی به هیچگونه مجوزی ندارید […]

4,980,000 تومان

آیا میدانستید بیش از 40 درصد از کل سرقت ها مربوط به خودرو است؟ پس باید بطور جدی به فکر امنیت اتومبیل خود باشید. امروزه بهترین راه برای تامین امنیت خودرو، استفاده از ردیاب است. یکی از بهترین و پرامکانات‌ترین ردیاب‌ها، ردیاب نظامی است. دیگر برای داشتن ردیاب نظامی خودرو، نیازی به هیچگونه مجوزی ندارید و به راحتی می‌توانید برای تامین امنیت خودروی خود انواع جی پی اس‌های نظامی و با کیفیت را تهیه کنید.

اما چرا ردیاب خودرو آهنربایی GM3000 را پیشنهاد می‌کنیم؟ با ما همراه باشید تا جی پی اس نظامی خودرو مدل GM3000 را زیر ذره‌بین ببریم.

چرا به ردیاب خودرو نیاز داریم؟

چرا به جی پی اس آهنربایی خودرو نیاز داریم؟

باتوجه به آمار بالای سرقت خودرو در ایران و حفظ امنیت و آسایش برای خود و خانواده، ضروری است که از ردیاب مطمئنی استفاده کنید، تا بتوانید در هر لحظه از مکان خودرو خود مطلع بود. با خرید ردیاب خودرو در صورت هر گونه سرقتی، به راحتی می‌توانید همراه با پلیس در سریع‌ترین زمان ممکن، خودروی خود را پیدا و سارق را شناسایی و دستگیر کنید.

مشخصات فنی جی پی اس آهنربایی ماشین مدل GM3000

جی پی اس آهنربایی نظامی GM3000 دارای مشخصات فنی زیر است:

 • تحمل دمایی جی پی اس آهنربایی نظامی مدل GM3000 تا 100 درجه سانتی‌گراد است. از آنجا که ردیاب آهنربایی در زیر خودرو نصب می‌شود دما، بسیار بالاتر از داخل خودرو است و به همین دلیل در طراحی ساختار جی پی اس GM3000 از موادی استفاده شده که مقاومت دمایی بسیار بالایی دارد.
 • جنس بدنه ردیاب پلاستیک فشرده مقاوم است که تحمل فشار بسیار بالایی دارد. اگر این ردیاب در حین حرکت خودرو از ماشین جدا شود، به هیچ عنوان به دلیل حرکت ماشین‌ها از روی آن، شکسته نخواهد شد.
 • ردیاب خودرو مانند دزدگیر عمل می‌کند و با کوچک‌ترین حرکت و لرزش، جی پی اس خودرو به کاربر خطای حرکت ارسال می‌کند و به راحتی می‌توانید خودروی خود را کنترل کنید.
 • باتری‌های جی پی اس آهنربایی نظامی GM3000، از نوع لیتیومی کاتد جامد بوده که 12 تا 15 ماه شارژ نگه‌می‌دارد.
 • باتری GM3000 تا دمای 100 درجه سانتی‌گراد به راحتی کار می‌کند و بدون خراب شدن به کار خود ادامه می‌دهد.
 • جی پی اس نظامی GM3000 در ابعاد ۹ * ۴ * ۴٫۵ سانتی‌متر است و بدون هیچ صدا یا نوری کار می‌کند.
 • ردیاب آهنربایی نظامی GM3000 ضد آب است و استاندارد IP67 دارد و در روز‌های بارانی و برفی هیچگونه تداخلی در عملکرد آن بوجود نمی‌آید.

 

جی پی اس خودرو در هر نقطه‌ای از خودرو قابل نصب است.

ردیاب نظامی خودرو مدل GM3000  چگونه نصب می‌شود؟

باتوجه به اینکه سارقین نیز اطلاعات خود را در زمینه غیرفعالسازی دزدگیر‌ها مدام آپدیت می‌کنند، باید از راهکار مطمئنی برای امنیت خودروی خود استفاده کرد. ردیاب آهنربایی نظامی خودرو را می‌توان به عنوان ردیاب دوم نصب کنید. هر چند می‌توانید فقط از جی پی اس نظامی GM300 استفاده کنید، اما به دلیل اینکه اکثر سارقین تصور می‌کنند که یک دزدگیر وجود دارد، بعد از غیرفعالسازی دزدگیر، دیگر فکر نمی‌کنند که ممکن است خودرو ردیاب دومی نیز داشته باشد.

ردیاب نظامی خودرو مدل GM3000 را می‌توان داخل و یا زیر خودرو نصب کرد. در واقع ردیاب ماشین مخفی مدل GM3000 در هر نقطه‌ای از خودرو قابل نصب است. برای نصب ردیاب در زیر خودرو از 6 آهنربای بسیار قدرتمند استفاده می‌شود که به راحتی نمی‌توان آن را جدا کرد.

لازم به ذکر است که کوچک‌بودن و رنگ مات و کدر ردیاب آهنربایی خودرو، اجازه شناسایی زودهنگام دستگاه را به دست نمی‌دهد و پیدا کردن آن بسیار سخت است. معمولا فرد باید به زیر ماشین برود تا ردیاب خودرو را پیدا کند.

2 نکته مهم برای نصب ردیاب نظامی خودرو مدل GM3000

قبل از نصب جی پی اس نظامی خودرو خود به این دو نکته توجه کنید:

 • بهتر است ردیاب خودرو را در جایی که سطح آن صاف بوده و برآمدگی یا تورفتگی نداشته، نصب کنید.
 • ردیاب آهنربایی خود را نزدیک باک یا مخزن بنزین اتومبیل نصب نکنید؛ چراکه امکان آتش‌سوزی وجود دارد. خطر دیگری که ردیاب پلیسی را تهدید می‌کند گرما در نزدیک باک خودرو است که ممکن است به بیش از حد استاندارد برسد.

 

با ردیاب نظامی می توانید سرعت خودرو خود را کنترل کنید.

ردیاب پلیسی GM3000  از چه امکاناتی برخوردار است؟

جی‌پی‌اس ردیاب خودرو GM3000 امکان اتصال به چهار کانال متفاوت ماهواره‌ای را دارد. امکان اتصال به 4 کانال ماهواره‌ای موجب می‌شود در تمام مکان‌ها خودرو، قابلیت ردیابی داشته باشد. مدت زمان ردیابی خودرو با وجود چنین کانال‌های حساسی توسط جی‌پی‌اس، یک تا 24 ثانیه است. یعنی حداکثر تا 24 ثانیه ردیاب می‌تواند خود را به یک ماهواره متصل کند.

امکان کنترل سرعت خودرو با ردیاب نظامی GM3000 وجود دارد. اگر خودرو از سرعت مجاز فراتر برود، ردیاب آهنربایی خودرو آلارم داده و راننده مجبور به کنترل سرعت می‌شود. این نوع کنترل برای افرادی که ماشین خود را به راننده واگذار می‌کنند بسیار مفید است.

با استفاده از ردیاب نظامی GM3000 امکان رمزگذاری برای حرکت خودرو در پیمایش‌های طولانی مدت وجود دارد. به نحوی که اگر خودرو از محدوده جغرافیایی مجاز خارج شد، ردیاب پلیسی آلارم داده و کاربر را جهت خروج از مرز قانونی مطلع می‌کند.

چه سیم‌کارت‌هایی روی ردیاب آهنربایی خودرو GM3000 نصب می‌شود؟

یکی از امکانات بسیار عالی ردیاب خودرو امکان شنود کابین راننده است. امکان شنود کابین راننده بیشتر برای ماشین‌های اجاره‌ای یا کامیون‌ها کاربرد دارد و می‌توان از صدای راننده و مکالمات افراد آگاه شد. لازم به ذکر است شنود صدا در ردیاب خودرو با سیم‌کارت انجام نمی‌شود.

ردیاب آهنربایی با استفاده از سیم‌کارت موقعیت جغرافیایی را برای کاربر ارسال می‌کند. کار شنود صدای داخل کابین توسط میکروفون‌های داخلی ردیاب، شنود می شود. پس نباید این تصور را داشت که سیم‌کارت وظیفه انتقال صوت را به عهده دارد. از هر سیم‌کارتی که امکان فعال شدن GPS یا GPRS با آن وجود داشته باشد، می‌توان روی ردیاب استفاده کرد.

3 نکته مهم برای استفاده از سیم‌کارت در جی پی اس خودرو GM3000

قبل از اینکه از سیم‌کارتی را روی ردیاب خود بیاندازید به 3 نکته‌ی زیر توجه کنید:

 • از جا افتادن سیم‌کارت به طور کامل روی ردیاب مطمئن شوید. چراکه در صورت عدم جا زدن درست سیم‌کارت، این احتمال وجود دارد که در زمان حرکت خودرو، سیم‌کارت از روی ردیاب پلیسی جدا شده و امکان ارسال پیامک از بین برود.
 • سیم‌کارت شارژ ریالی داشته باشد، تا در زمان حرکت با اتمام شارژ پولی امکان ارسال پیامک متوقف نشود.
 • مطمئن شوید که سیم‌کارت قبل از نصب، روی هیچ ردیاب آهنربایی خودرو دیگری نصب نشده است.

قیمت ردیاب خودرو آهنربایی مدل GM3000 چقدر است؟

ردیاب آهنربایی خودرو GM3000 زیر نظر شرکت ایتالیایی CARBELLO ساخته شده و از کیفیت بالایی در سطح جهانی برخوردار است. قیمت ردیاب خودرو آهنربایی ایتالیایی نسبت به دیگر ردیاب‌ها بسیار منصفانه است. چنانچه می‌خواهید ردیاب خودرو مدل GM3000 را خریدای کنید، برای استعلام قیمت و موجودی کالا باید با کارشناسان ایمن ردیاب مشاوره کنید.

خرید پرفروش‌ترین جی پی اس خودرو در ایمن ردیاب

خرید پرفروش‌ترین جی پی اس آهن ربایی خودرو در ایمن ردیاب

در این مقاله بطور کامل ردیاب آهنربای نظامی GM3000 را بررسی کردیم که دارای امکانات بسیار شگفت‌انگیزی است. از مهمترین قابلیت‌های جی پی اس نظامی GM3000 می‌توان به باتری قدرتمند آن که حداقل 1 سال شارژ نگه می‌دارد، ضد آب بودن، تحمل دما تا 100 درجه سانتی‌گراد، امکان کنترل سرعت، ارسال موقعیت جغرافیایی در هر نقطه با پیامک، شنود صدای داخل کابین راننده و… اشاره کرد.

برای خرید بهترین و پرفروش‌ترین جی پی اس خودرو هم اکنون با شرکت ایمن ردیاب تماس بگیرید. چنانچه سوال یا نیاز به راهنمایی بیشتری دارید، می‌توانید با شماره 44420001 –021 تماس گرفته و مشاوره‌های لازم را دریافت نمایید.

سوالات متداول

بله. ردریاب نظامی GM3000 دارای استاندارد IP67 بوده و کاملا ضد آب است.

مدن زمان نگه‌داری با یک شارژ ردیاب خودرو GM3000، 12 تا 15 ماه است.

ردیاب آهنربایی نظامی GM3000 را با 12 ماه گارانتی و 10 سال خدمات پس از فروش از ایمن ردیاب خریداری می‌کنید.

ردیاب GM3000 با 6 آهنربای قدرتمند، در زیر خودرو نصب می‌شود. آهنربای ردیاب GM3000 به حدی قدرتمند است که حتی توسط مرد بالغ بدون کمک هر دو دست قادر به جدا کردن آن از بدنه خودرو نیست و در شدیدترین تکان‌ها نیز از بدنه کنده نخواهد شد.

بله. جی پی اس خودرو GM300 دارای یک میکروفون داخلی با کیفیت نیز هست که امکان شنود با بهترین کیفیت ممکن را به وجود آورده است.

این محتوا برای شما چقدر ارزشمند بود؟
هرسوال یا نظری دارید برای ما بنویسید ، خوشحال میشیم صدای شمارو بشنویم و پاسخ دهیم.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

41 − 37 =

دیدگاهها

هیچ دیدگاهی برای این محصول نوشته نشده است.