منتشر شده در

انواع ردیاب (جی پی اس) خودرو و ماشین:۴ مدل حرفه ای

انواع مدل های ردیاب خودرو (جی پی اس ماشین)
انواع ردیاب (جی پی اس) خودرو و ماشین:۴ مدل حرفه ای
به این مطلب امتیاز دهید!

انواع مدل های ردیاب خودرو (جی پی اس ماشین)

انواع مدلهای جی پی اس خودرو با توجه به نوع کاربری، امکانات و نحوه کارکرد آنها در بازار به مشتریان عرضه می گردد. نحوه کارکرد انواع مدلهای ردیاب خودرو همانند یکدیگر بوده و تفاوت به امکانات و قابلیتهای بیشتر دستگاه جهت ردیابی خودرو بر می گردد. نحوه کارکرد جی پی اس خودرو بدین صورت است که با استفاده از سیستم های آفلاین و یا آنلاین اقدام به ارسال موقعیتهای خودرو و یا نمایش محل خودرو و مسیر حرکت بر روی نقشه می نمایند. دستگاه ردیاب خودرو با استفاده از سیستم GPRS و SMS اطلاعات مکان یابی خودرو را دریافت و از طریق سیم کارت موجود در آن و سیستم های مخابراتی به فرد کنترل کننده ارسال می نمایند.

پست مرتبط : ردیاب (جی پی اس) خودرو چیست ؟!

انواع ردیاب خودرو بطور کلی بر اساس منبع تامین نیرو به دو نوع

 ۱-شارژی و آهنربایی بدون سیم کشی  (نصب زیر خودرو یا درون محموله یا خودرو یا هر وسیله با ارزش دیگر )

در انواع ردیاب خودرو مگنتی و شارژی با توجه به تامین نیروی مورد نیاز از طریق باطری می توان آنرا در قسمتهای مختلف خودرو توسط آهنربای قوی جاسازی و به عبارتی مخفی نمود. در این حالت ردیاب خودرو کاملا به عنوان یک ردیاب مخفی و جهت مکانیابی بکار می رود.

در میان انواع ردیابهای آهنربایی خودرو ردیاب آهنربایی نظامی  GM3000  قویترین و پیشرفته ترین نوع ردیاب بوده که توسط باتری داخلی پر قدرت خود امکان ردیابی خودرو بصورت آنلاین و همچنین شنود داخل کابین را به مدت یکسال فراهم می نمایند.

۲- سیم کشی دار با قابلیت نصب دایمی و فعال سازی روی خودرو

در مدلی از ردیاب خودرو که منبع تامین نیروی برق مورد نیاز خود را از باطری خودرو تامین می نمایند، نیاز به سیم کشی به محل نصب ردیاب می باشد. این ردیاب ها توسط ۲ سیم برق مثبت و منفی که به برق دایمی خودرو متصل هستند کار میکنند و ولتاژ کاری آن ها بین ۶ تا ۳۶ ولت می باشد که میتواند روی موتور سیکلت و کامیون و سواری نصب شود.

معرفی انواع ردیاب های خودرو

 

معرفی انواع ردیاب های خودرو که در شرکت ایمن ردیاب عرضه می گردند:

ردیاب آهنربایی طرح پلیسی GM3000  با یکسال شارژ :

این دستگاه قابلیت شنود داشته و توسط شش آهنربای بسیار قدرتمند به خودرو وصل میگردد و قابلیت نگهداری شارژ را تا به مدت دوازده الی پانزده ماه دارد، این دستگاه به صورت سیار است یعنی نیاز به نصب دائمی به صورت سیم کشی در ‌خودرو را ندارد.

 

ردیاب خودرو قابلیت شنود و خاموش کن GM250 :

این دستگاه ‌دارای کیفیت صدای شنود بسیار بالایی می باشد، قابلیت هشدار باز شدن درب ها را داشته، شارژ باطری داخلی سه شبانه روز (در صورتی که برق خودرو با برداشتن سر باتری قطع شود) ، ردیابی دقیق با نهایت خطای یک متر، دارای دکمه اعلام خطر و انواع هشدار ضربه و روشن شدن و خروج از محدوده و …

 

جی پی اس خودرو با قابلیت خاموش کن مدل GM200 :

امکان شنود داخل خودرو را ندارد اما خاموش کردن خودرو با پیامک از هر جای جهان، موقعیت یابی دقیق خودرو بر روی نرم افزار های شرکت ایمن ردیاب و‌ نقشه گوگل، تعیین سرعت دقیق خودرو و‌مکان طی شده، اعلام هشدار ضربه به خودرو و روشن شدن خودرو توسط پیام به‌کاربر، اعلام هشدار سرقت شدن خودرو و برداشتن سر باطری به کاربر از دیگر کارایی های آن می باشد.

ایمن ردیاب بهترین شرکت برای خرید ردیاب و جی پی اس خودرو (ماشین)

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *