منتشر شده در

خرید جی پی اس شخصی

خرید جی پی اس شخصی
1

خرید جی پی اس شخصی

خرید جی پی اس

چرا هنوز خرید یک جی پی اس شخصی با وجود تلفن های هوشمند، کار منطقی ای است ؟

در سال های اخیر، استفاده از نقشه های رایگان بروی تلفن­های همراه جای استفاده از جی پی اس شخصی را برای افراد زیادی گرفته است و بیشتر مردم ترجیح می دهند از تلفن همراه هوشمند خود و اپ­های رایگان آن برای مسیریابی و به عنوان جی پی اس استفاده کنند اما دلایل بسیار محکمی وجود دارد که شما برای مسیریابی هنوز نیازمند یک GPS هستید و هنوز نیاز به استفاده از GPS های شخصی به عنوان مثال در خودرو شخصی خود دارید. دلایلی ما برای خرید GPS شخصی به شرح زیر است:

  1. عمر باطری: استفاده از تلفن هوشمند ساده است، شما به راحتی آن را با خود حمل می­کنید اما درصورتی که به صورت همزمان از چند سرویس بی­سیم استفاده کنید، به سرعت باطری آن مصرف می شود. زمانی که به عنوان مثال از اپلیکیشن Google Map استفاده می­کنید، تلفن شما از ماژول A-GPS به کمک سیستم آنتن­دهی شما برای دسترسی به آنتن­های دیتا برای افزایش اطمینان استفاده می­کند. زمانی که این کار را انجام می­دهید معمولا باطری تلفن شما با سرعت بالایی خالی می­شود.

  1. استفاده همزمان از چند برنامه یک مسئله است. اگر شما همان زمانی که در حال استفاده از تلفن برای مسیریابی هستید یک تماس دریافت کنید، عملیات مسیریابی توسط جی پی اس متوقف می­شود تا تماس شما به پایان برسد. بدون شک شما می توانید در حالی که گفت و گو می کنید اپلیکیشن نقشه را باز کنید اما نمی توانید از سرویس دهی آن اطمینان داشته باشید. هیچ کس نمی خواهد در صورت دریافت یک تماس، خروجی مد نظرش را در بزرگراه از دست بدهد و برای جلوگیری از بروز چنین مشکلاتی شما نیازمند استفاده از یک دستگاه جی پی اس شخصی هستید.
  1. صفحه نمایش بزرگتر و مقیاس­پذیر. درحالیکه صفحات تلفن های همراه در حال بزرگ شدن هستند، بیشتر دستگاه های مسیریابی GPS صفحات نمایش بزرگی دارند، که استفاده از آن­ها در شرایط مختلف راحت می کند، مثل زمان رانندگی. بیشتر جی پی اس های شخصی از نظر اندازه صفحه نمایش مناسب هستند و مشکلی در کار کردن با آن ها در شرایط مختلف ندارید.
  1. مشکلات سرویس­دهی. اگر برای تلفن شما مشکلی به وجود بیاید و شما نیاز داشتید آن را به تعمیرگاه بدهید چه اتفاقی رخ می دهد؟ اگر دزدیده شود چه؟ در چنین شرایطی شما هم تلفن ندارید و هم قادر به مسیریابی نیستید. این یک مشکل عمومی است زمانی که شما به یک دستگاه خاص وابسته می­شوید اما زمانی که به استفاده از نقش­های دیجیتال برای مسیریابی وابسته شدیده اید و موبایل ندارید ممکن است مقصد و راه را گم کنید.
  2. جی پی اس شخصی را می توانید قرض بدهید. اگر کسی نیاز به استفاده از یک GPS داشت می توانید آن را قرض بدهید و نیازی نیست تا موبایل را خود را به او قرض بدهید. یا اگر نیاز دارید به مناطق خارج از شهر سفر کنید که اینترنت همراه در دسترس نیست، استفاده از یک GPS شخصی کار را بسیار ساده می­کند.

 

ایمن ردیاب بزرگترین پخش کننده ردیاب و جی پی اس شخصی در ایران

تلفن تماس : ۴۴۴۲۰۰۰۱ -۰۲۱

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *