منتشر شده در

باز کردن درب ماشین با موبایل (۶ روش کاربردی برای بازکردن درب خودرو)

باز كردن درب ماشين با موبايل

باز کردن درب ماشین با موبایل

باز کردن درب ماشین با موبایل یکی از متداول ترین سوال هایی بود که کاربران و همراهان ایمن ردیاب ازمون میپرسیدن و سعی کردیم در این پست کامل براتون توضیح بدیم .
این روزها با زیاد شدن دغدغه های افراد، احتمال هر گونه سهل انگاری و مشکل برای این افراد پر مشغله ممکن است پیش بیاید از جمله در مورد خودرو با جا گذاشتن ریموت و نیاز به باز و بسته کردن قفل درب های خودرو می توان اشاره کرد، ما در این مقاله سعی بر این داریم چند راه باز کردن درب خودرو با استفاده از موبایل در صورت نبود ریموت را بیان کنیم.

اولین روش باز کردن درب خودرو با گوشی

۱_در اولین مورد می توان به نصب ردیاب خودرو (جی پی اس ماشین) بر روی خودرو شما اشاره کرد، زمانی که شما ردیاب را بر روی خودرو خود نصب کنید نیاز است تا برنامه نرم افزاری آن را نیز بر روی موبایل اندروید خود نصب کنید که باعث می شود چه در کنار خودرو خود، چه چندین کیلومتر دورتر از آن امکان باز و بسته کردن درب و حتی خاموش و روشن کردن موتور خودرو را نیز داشته باشید، بدین صورت حتی اگر ماشین شما مورد استفاده چند نفر از اعضاء خانواده قرار گیرد و یا در شرکت حمل و نقل نیاز چند نفر به استفاده از خودرو باشد می توان با استفاده از نصب برنامه آن هم زمان بر روی چند گوشی و دریافت موقعیت خودرو از آن استفاده کرد که برای باز و بسته کردن درب ها و خاموش و روشن کردن موتور ماشین و سایر خدمات ردیاب…. نیاز به ریموت نیست و فقط با گوشی موبایل قابل حل است.

دومین روش باز کردن درب خودرو با گوشی

۲_در دومین مورد از باز کردن درب خودرو با استفاده از موبایل به یک مورد آسان و رایج اشاره می کنیم،در صورتی که شما ریموت خود را فراموش کرده اید یا در کنار خودرو هستید و زودتر از سایر اعضاء خانواده به ماشین رسیده اید و ریموت را به همراه ندارید، می توانید به فردی که ریموت را به همراه دارد زنگ زده و بخواهید از آن طرف خط ریموت را برای باز کردن درب ها را بزند و شما با قرار دادن گوشی در حدود یک متری خودرو خود در آن را باز کنید.

سومین روش باز کردن درب ماشین با موبایل

۳_در سومین مورد از راه های باز کردن درب خودرو بدون ریموت و با استفاده از موبایل شخصی می توان به نصب نرم افزاری اشاره کرد که با پیشرفت علم و تکنولوژی وارد این عرصه شده و کمک زیادی در این خصوص می کند، برنامه viper smartstart بر روی موبایل اندروید که بایستی مدل موبایل اندروید شما ۳٫۰٫۱ و بالاتر باشد نصب و همچنین بخش سخت افزاری آن نیز بر روی خودرو نصب کرده تا با استفاده از برنامه آن بر روی موبایل بتوان درب های خودرو را باز و بسته کرد.

چهارمین روش باز کردن درب خودرو با موبایل

۴_در چهارمین مورد راجب شرکت های پیشرفته خارجی که با بروز ترین برنامه ها امکان باز و بسته کردن درب خودرو را بدون ریموت و حتی روشن و خاموش کردن موتور خودرو و تنظیم دمای داخل کابین قبل از رسیدن به خودرو و عجله زیاد را دارا هستند، این سرویس ها شامل سرویس هایی هم چون Mbrace, آئودی کانکت، eservice،blue link، onstar و BMW  آنلاین اشاره کرد که صاحبان این خودرو ها برخی تنظیمات خودرو خود را با موبایل و قبل از رسیدن به خودرو انجام دهند.

پنجمین روش باز کردن درب خودرو با گوشی موبایل

۵_در پنجمین مورد میتوان به استفاده از فناوری بلوتوث اشاره کرد که در با نصب جعبه smart key box بر روی داشبورد ماشین و کدی را که از طریق برنامه نصب شده بر روی موبایل شما تولید می کند دریافت کنید و این قابلیت را داشته باشید که با بلوتوث کد را شناسایی و درب خودرو خود را باز یا بسته و موتور ماشین را خاموش یا روشن کنید.

آخرین روش بازکردن درب ماشین با موبایل

۶_در ششمین مورد از راه های باز و بسته کردن درب خودرو با استفاده از موبایل بدون داشتن ریموت به سیستم های ارتباطی بین خودرو و موبایل اشاره می کنیم که موبایل نقش فرستنده و خودرو گیرنده است شامل وای فای wi_fi، بلوتوث و شبکه مخابرات می باشد که به دلیل محدودیت مسافتی می توان گفت شبکه مخابرات از دو مورد دیگر بهتر عمل می کند و دارای برد نامحدود می باشد و شما با نصب دستگاه  سخت افزاری بر روی خودرو خود و قرار دادن سیم کارت بر روی گوشی می توانید از طریق پیامک از فاصله های بسیار زیاد دستور باز و بسته کردن درب ها و یا روشن و خاموش کردن موتور ماشین را بدون حضور خود داشته باشید.
برای خرید ردیاب خودرو و جی پی اس ماشین میتونید روی ما حساب کنید .
منتشر شده در

ردیاب خودرو بهتر است یا دزدگیر (بیش از ۲۰ دلیل )

ردیاب خودرو بهتر است یا دزدگیر؟

برای جواب به این سوال تا حدی نیاز به بررسی برخی تفاوت های ردیاب خودرو و دزدگیر ماشین را داریم.
در ابتدا چند نکته قابل ذکر در مورد سرقت خودرو،  در بین گزارش های صورت گرفته زمان سرقت خودرو ها توسط سارقین بین ۱۰ تا ۶۰ ثانیه است که زمان بسیار کوتاهی برای عکس العمل است و می توان گفت فرد مالباخته اگر به این نکته که محل پارک خودرو قابل اهمیت است توجه نکند در صورت نبودن سیستم امنیتی بر روی خودرو خود ماشین خود را مسروقه باید در نظر بگیرد.

از معایب و مزایای دزدگیر

معایب و مزایای دزدگیر

بعد از خرید خودرو برای افرادی که سعی بر ایمن کردن و جلوگیری از سرقت خودرو خود را دارند این دوراهی انتخاب دزدگیر و ردیاب به وجود می آید
در ابتدا برای حل این دوراهی انتخابی از مزایای خودرو دارای دزدگیر چند مورد را ذکر می کنیم.
۱_دزدگیر خودرو در مرحله اول قصد سارق برای به سرقت بردن خودرو را به عنوان بازدارنده عمل می کند، به این صورت که اگر شما خودرو خود را در محلی عمومی پارک کرده باشید، سارق با دیدن دزدگیر از تصمیم خود منصرف شده و به فرض اینکه هنگام از کار انداختن دزدگیر و باز کردن درب ها فعال شود کلا منصرف گشته و دست به سرقت نمی زند.
۲_از دومین مزایای نصب دزدگیر می توان به صرفه جویی در هزینه بیمه اشاره کرد، زیرا شرکت های بیمه در صورت اینکه شما دزدگیر نصب کرده باشید هزینه کمتری را بابت بیمه از شما دریافت میکنند زیرا شما یک پله خودرو خود را ایمن تر نسبت به سرقت خودرو کرده اید.
.
۳_در سومین مورد از مزایای نصب دزدگیر می توان به  دزدگیر های تصویری اشاره کرد که به محض مشاهده درب ها، مشاهده پرتاب جسم سنگینی به سمت خودرو و باز کردن درب موتور خودرو به صدا در می آید.
۴_از چهارمین مزایای دزدگیر خودرو می توان به کم هزینه تر بودن آن نسبت به ردیاب اشاره کرد.
در این بخش به معایب دزدگیر می پردازیم
۱_در اولین نکته راجب معایب دزدگیر می توان به این مورد اشاره که سارق آن را می تواند ببیند زیرا دزدگیر بر خلاف ردیاب قابل مشاهده است و فرد سارق خیلی سریع می تواند آن را غیر فعال کند، از
آن جایی که قبلاً هم ذکر کردیم، زمان سرقت خودرو بین ۱۰ تا ۶۰ ثانیه است که سارق با سرعت و کمی مهارت می تواند آن را غیر فعال کند و اگر هم فعال شود با فاصله گیری سریع از محل سرقت می تواند در محلی پارک و با زمان کافی ان را غیر فعال کند.
۲_دومین مورد از معایب دزدگیر می توان به برد کوتاه آن اشاره کرد، اگر شما خودرو خود را در محلی دور از چشم پارک کنید و از ان محل دور شوید، در صورت فعال سازی دزدگیر شما هیچ کس متوجه نشده و سارق با خیال راحت آن را غیر فعال و به سرقت می برد.
۳_ سومین مورد از معایب دزدگیر می توان به ایجاد سر و صدا در مواقع غیر ضروری برای همسایه ها اشاره کرد. که در بیشتر مواقع مورد اعتراض و انتقاد قرار گرفته می شود
۴_چهارمین مورد از معایب دزدگیر می توان به این مورد اشاره کرد که اگه دزدگیر درست نصب نشود باعث اختلال در سیم برق خودرو و اشکالات فنی آن می شود.
۵_پنجمین مورد از معایب نصب دزدگیر می توان به این مورد مهم اشاره کرد که هنگام سرقت خودرو تنها ۵ درصد با سرو صدای خود از سرقت خودرو جلوگیری کرده است،که درصد خیلی پایینی در نظر گرفته می شود.
۶_در ششمین مورد از معایب نصب دزدگیر می توان به عدم توجه به صدای آژیر آن بعد از گذشت مدتهاست، به علت حساس بودن سیستم دزدگیر در صورتی که یک گربه کوچک روی ماشین بپرد به صدا در می آید و بعد از گذشت مدتی به صدا در آمدن آن به امری طبیعی تبدیل می شود.
۷_هفتمین مورد از معایب نصب دزدگیر خودرو می توان به در دسترس بودن آن و قابل غیر فعال سازی راحت دزدگیر خودرو اشاره کرد.
در این قسمت به مزایا و معایب نصب ردیاب برای خودرو می پردازیم

از مزایای نصب ردیاب خودرو (جی پی اس ماشین) :

از مزایای نصب ردیاب خودرو :

۱_در اولین مورد از مزایای نصب ردیاب بر روی خودرو می توان به این مورد اشاره کرد که محل ۹۵ درصد از خودرو های به سرقت رفته دوباره پیدا شده و به مال باخته باز گردانده شده اند.
۲_دومین مورد از مزایای نصب ردیاب بر روی خودرو خود می توان به برد بدون محدودیت آن اشاره کرد، یعنی در این مورد هیچ حد و مرزی برای فعال سازی ردیاب شما نیست.
۳_سومین مورد از مزایای نصب ردیاب بر روی خودرو می توان به مخفی بودن آن اشاره کرد که یکی بهترین مزایای ردیاب به حساب می آید که در بیشتر موارد سارق اصلاً متوجه آن نمی شود.
۴_از چهارمین مزایای نصب ردیاب بر روی خودرو می توان به غیر قابل غیر فعال سازی آن اشاره کرد، در این مورد سارق بر خلاف دزدگیر نمی تواند آن را غیر فعال کند.
۵_پنجمین مورد از مزایای نصب ردیاب بر روی خودرو می توان به عدم ایجاد سر و صدا اشاره که که بر خلاف دزدگیر در این مورد یک حسن به حساب می آید، زیرا سارق متوجه آن نمی شود.
۶_ششمین مورد از مزایای نصب ردیاب بر روی خودرو می توان به توانایی خاموش کردن از راه دور آن اشاره کرد.
۷_هفتمین مورد از مزایای نصب ردیاب بر روی خودرو می توان به زمانی اشاره کرد که سارق درب خودرو را باز می کند و پیام باز شدن غیر مجاز درب خودرو برای شما ارسال میگردد.
۸_هشتمین مورد از مزایای نصب ردیاب بر روی خودرو خود می توان به دریافت پیام مبنی بر روشن شدن غیر مجاز موتور خودرو توسط فرد سارق باشد که به صورت پیامک است
۹_نهمین مورد از مزایای نصب ردیاب بر روی خودرو خود می توان به قابلیت ارسال پیام و قطع برق اصلی خودرو اشاره کرد که باعث توقف خودرو و ناموفق بودن سارق می شود
۱۰_ دهمین مورد از مزایای نصب ردیاب بر روی خودرو خود می توان گفت که ردیاب را می توان بر روی تمامی خودرو ها نصب کرد و مانند دزدگیر محدودیت ندارد.
۱۱_یازدهمین مورد از مزایای نصب ردیاب بر روی خودرو خود می توان به امکان شنود در داخل کابین ماشین اشاره کرد که فقط توسط صاحب ماشین می تواند صورت بگیرد.
۱۲_دوازدهمین مورد از مزایای نصب ردیاب بر روی خودرو می توان به امکان دریابی آن از چند طریق اشاره کرد که این موارد شامل دریابی از طریق سایت، از طریق گوشی اندروید یا آیفون و همچنین امکان ردیابی و گرفتن آدرس خودرو از طریق پیامک می باشد.
۱۳_سیزدهمین مورد از مزایای نصب ردیاب بر روی خودرو می توان به دارا بودن باطری داخلی برای زمان قطع برق و همچنین ردیاب قابلیت ارسال هشدار ضعیف بودن باطری داخلی است.
۱۴_چهاردهمین مورد از مزایای نصب ردیاب بر روی خودرو می توان به نصب نرم افزار کم حجم بر روی موبایل و همچنین نصب بر روی چند موبایل اشاره کرد و همچنین میتواند این امکان را ایجاد کرد که هم زمان چند وسیله نقلیه را به صورت آنلاین مشاهده کنیم.
۱۵_پانزدهمین مورد از مزایای نصب ردیاب بر روی خودرو می توان به امنیت بالا و ضد هک بودن سیستم ردیاب خودرو اشاره کرد.
۱۶_از مهم ترین نکاتی که در آخر مزایای نصب ردیاب بر روی خودرو به آن اشاره می کنیم و دارای اهمیت فراوانی است توجه به پشتیبانی پس از فروش توسط فروشنده ردیاب است، از آن جایی که ردیاب به دو صورت سخت افزار که بر روی خودرو نصب می شود و نرم افزاری که بر روی گوشی نصب می شود نیاز به راهنمایی و پشتیبانی پس از فروش دارد.

از معایب نصب ردیاب بر روی خودرو :

۱_در اولین مورد از معایب نصب ردیاب بر روی خودرو می توان به اگر مورد پشتیبانی از سمت فروشنده قرار نگیرد ایجاد مشکل و سر درگمی می شود.
۲_دومین مورد آن این است که هزینه بیشتری نسبت به دزدگیر باید برای آن در نظر گرفت.
در آخر به چند مورد از موارد قابل استفاده و مفید ردیاب برای شرکت های هم و نقل اشاره داریم:
۱_دارا بودن مانیتور دقیق تمام خودرو ها بر روی نقشه و صفحه نمایش
۲_گزارش ورود و خروج خودرو ها از شرکت
۳_صرفه جویی در مصرف سوخت، نصب سنسور
۴_امکان گزارش گیری از دمای یخچال در کانترهای یخچال دار
۵_هشدار تخلف از طریق سامانه یا پیامک
۶_گزارش از کیلومتر کارکرد خودرو
امید است شما عزیزان با مطالعه این مقاله درک کاملی از تفاوت ها و سود بر بودن این دو محافظ امنیتی خودرو خود اطلاعات کافی را دریافت کرده باشید.

به نظر شما ردیاب خودرو بهتر است یا دزدگیر ؟

با توجه به اینکه تمامی مزایا و معایت هر دو دستگاه رو متوجه شدین کدوم یک بهتر هستند ؟

برای خرید ردیاب خودرو و جی پی اس ماشین میتونید روی ما حساب کنید .

منتشر شده در

راه های جلوگیری سرقت خودرو (بیش از ۲۰ راهکار)

راه های جلوگیری سرقت خودرو

راه های جلوگیری از سرقت خودرو؟

این روز ها با اینکه خودرو های پیشرفته همراه با سیستم های امنیتی بالا روانه بازار شده اند، سارقان خودرو ها نیز از روش های جدیدی برای پیش بردن هدف خود استفاده می کنند، از این رو در این مقاله به چند مورد از مواردی که باعث جلوگیری از سرقت خودرو میشوند اشاره می کنیم :

 ۱۰ راه اول برای جلوگیری از سرقت خودرو 

 10 راه اول برای جلوگیری از سرقت خودرو 

۱_در اولین اقدام برای جلوگیری از سرقت خودرو لازم است به جای پارک خودرو خود توجه نماییم، همیشه سعی کنید تا جای ممکن خودرو خود را در مکان های عمومی و شلوغ پارک کرده و در شب خودرو خود را زیر چراغ برق و یا مکان های روشن پارک نمایید.

 

۲_در دومین مورد از راه های جلوگیری از سرقت خودرو باید به این نکته توجه کرد که در کنار پیشرفت تجهیزات الکترونیکی خودروها، سارقان نیز روش‌های جدیدی به‌کار می‌برند و حتی خودروهای مجهز به سیستم ورود بدون کلید (Keyless entry) نیز از دست افراد سودجو در امان نخواهند بود.برای سرقت خودروهای مجهز به این سیستم، سارقان چند فرستنده‌‌ی رادیویی ویژه در اطراف درها، پنجره‌ها و دیوارهای خانه‌ی مالک نصب می‌کنند. این فرستنده‌ها سیگنال‌های ارسالی از سوئیچ را شدیدتر می‌کنند. فرستنده‌های سارقان در هنگام فعال کردن سوئیچ، عملکرد اصلی سیستم حفاظتی خودرو را تقلید می‌کنند و به سیستم مرکزی پینگ می‌شوند. روش کار به‌این صورت است که یک سارق با فرستنده در نزدیک خودرو و دیگری در نزدیک سوئیچ (احتمالا در کنار در ورودی ساختمان) قرار می‌گیرند.

پس از فرستادن سیگنال از سوئیچ به خودرو، سیستم محافظتی خودرو به‌صورت خودکار به فرستنده پاسخ می‌دهد. در این هنگام سارقی که در نزدیک خودرو ایستاده است، فرستنده‌ی خود را فعال می‌کند. پس از پینگ شدن این فرستنده‌ و دور شدن مالک با سوئیچ، فرستنده‌های سارقان سیگنال رفت و برگشتی می‌فرستند (ارسال سیگنال سیستم دزدگیر خودرو به فرستنده‌ی نزدیک ساختمان) و سپس سارق و فرستنده‌ای که در نزدیکی ساختمان قرار دارد، به سوئیچ سیگنال می‌فرستد. سوئیچ پاسخ فرستنده‌ را می‌دهد که نتیجه‌ی آن  تقویت سیگنال و ارسال به فرستنده‌ی سارق نزدیک خودرو است. در این زمان فرستنده‌ی نزدیک خودرو به راحتی درهای خودرو را  باز می‌کند و دو سارق بدون مشکل به هدف خود می‌رسند.

 

۳_سومین مورد از موارد جلوگیری از سرقت این است که خودرو خود را در پارکینگ های تاریک و خلوت پارک نکنیم زیرا سارقان از موقعیت سو استفاده کرده و با به صدا در آوردن دزدگیر و حضور شما استفاده کرده و با تهدید و زورگیری خودرو شما را به سرقت می برند.

 

۴_در مورد بعدی نصب دزدگیر بر روی خودرو می باشد.در برخی موارد سارقین با مشاهده دزدگیر خودرو در مکان عمومی از تصمیم خود منصرف می شوند زیرا در صورتی که نتوانند آن را به موقع غیر فعال کنند باعث جلب توجه سایرین می شود و به عنوان عامل بازدارنده سرقت استفاده می شود و در برخی موارد هم با در صورت باز شدن صندق عقب و کاپوت به صدا در آمده و سارق ناکام مانده، به هدف خود نمی رسد.

 

۵_در پنجمین مورد از راه های جلوگیری سرقت خودرو باید به نصب ردیاب خودرو (جی پی اس ماشین) اشاره کرد، در این مورد به محض باز شدن غیر مجاز درب ها و روشن شدن موتور خودرو پیام به صاحب خودرو ارسال شده و فرد می‌تواند توانند با ارسال پیام دستور خاموش شدن موتور از راه دور را می دهد، اما اگر شما در حد صورت متوجه نشده و خودرو شما به سرقت رود می توانید با استفاده از GPS محل خودرو را ردیابی کرده و با کمک پلیس آن را باز پس گیرید. به همین صورت حدود ۹۵ درصد از خودرو های سرقتی به صاحبان خود باز گردانده شده اند.

 برای خرید ردیاب خودرو و جی پی اس ماشین میتونید روی ایمن ردیاب حساب کنید .

۶_در ششمین مورد از راه های جلوگیری از سرقت خودرو می توان به تجهیزاتی که تا حدی احتمال سرقت را کاهش می دهد اشاره کرد :

قفل فرمان >>>باعث عدم حرکت فرمان خودرو می شود و در برخی موارد سارق با مشاهده قفل فرمان و دردسر زمان بر آن برای باز کردنش منصرف میشود.

قفل پدال>>>تا حد بسیار زیادی باعث منصرف شدن سارق میشود زیرا سارق باید سر خود را پایین برده و نمی تواند متوجه شود در بالا آیا فردی حاضر میشود یا نه پس از ریسک کردن خودداری می کند.

 

قفل چرخ>>> این وسیله نیز از وسایلی است که برای ایمنی خودرو موثر واقع می شود زیرا باعث می شود خودرو حرکت نکند.

 

۷_در هفتمین مورد از راه‌ های جلوگیری سرقت خودرو می توان این هشدار را به رانندگان عزیز داد که هر فردی را سوار نکرده و در صورت سوار کردن افراد به آنها زود اعتماد نکنند زیرا در برخی موارد زنان سارق با جلب اعتماد و در بعضی موارد دیگر با خوراندن مواد مسموم، بیهوش کننده یا خواب آور در خوراکی به هدف خود می رسند، گاهی نیز افراد با بردن به مسیر های دور افتاده و زورگیری با سلاح سرد و گرم دست به سرقت می زنند.

 

۸_در هشتمین مورد از راه های جلوگیری از سرقت خودرو باید به این نکته توجه کرد که در صورت خرید خودرو حتماً کلید یدک را از فروشنده تحویل بگیرید.

 

۹_در نهمین مورد از راه های جلوگیری از

سرقت خودرو میشود به این نکته اشاره کرد که اگر در مسیر های دور افتاده افرادی به عنوان مامور راه شما را سد کرده و خواستار گرفتن ماشین شما هستند اول از همه از مامور بودن فرد مطلع شده و بعد اقدام به انجام دستور مامور پلیس کنید.

 

۱۰_در دهمین مورد از راه های جلوگیری از سرقت خودرو به این نکته باید توجه شود که لوازم گرانبها، کیف و مدارک ماشین را در داخل خودرو در معرض دید قرار ندهید زیرا سارق در صورت مشاهده این لوازم برای انتخاب خودرو شما برای سرقت وسوسه می شود. 

 ۱۰ راه دوم برای جلوگیری از سرقت 

 ۱۰ راه دوم برای جلوگیری از سرقت 

۱۱_در یازدهمین مورد از راه های جلوگیری از سرقت خودرو می توان به رانندگانی اشاره کرد که با عجله از خودرو خود دور می شوند و بعد با استفاده از ریموت درب خودرو خود را می بندند،  در این مورد سارق با فاصله گرفتن فرد از خودرو سریع خود را به درب رسانده و در بین دستگیره‌ ی خودرو سکه قرار می دهد و باعث می شود در قفل نشده و سارق با خیال راحت بعد از دور شدن فرد خودرو را به سرقت ببرد.

 

۱۲_در این مورد به محل هایی اشاره می کنیم از قبیل کارواش، تعمیرگاه، یا نمایندگی فروش خودرو که در این موارد ممکن است سارق به طور موقت مشغول به کار شده و بعد تحویل دادن خودرو خود به این مکان ها که از اعتبار برخوردار نیستند مورد سرقت قرار گیرند، پس در هر صورت خودرو خود را به جاهای مجاز و معتبر ببرید.

 

۱۳_در سیزدهمین مورد از موارد راه های جلوگیری از سرقت خودرو باید توجه داشت که سارقان می توانند حتی از شلوغی هم به نفع خود استفاده کنند و خودرو شما را به سرقت ببرند، به این صورت که آن ها در هنگام جشن ها و مراسم های بزرگ خودرو مورد نظر خود را انتخاب کرده و با اعلام شماره پلاک و گفتن اینکه محل پارک خودرو شما مناسب نیست شما را به پارکینگ کشانده و سپس با کمک یکدیگر شما را تهدید و سوار کرده بعد از دور شدن به حد کافی از محل سرقت شما را پیاده و خودرو را به سرقت می برند،در چنین مواقعی لازم است خودرو خود را با اطمینان در محل مناسبی پارک کنید.

 

۱۴_در چهاردهمین مورد از موارد جلوگیری از سرقت خودرو می توان به ایجاد تصادف ساختگی توسط دو فرد اشاره کرد، به این صورت که فردی خود را جلو ماشین شما انداخته یا با ماشینی به آرامی به ماشین شما ضربه می زند و در هنگام پیاده شدن شما، با سرگرم کردن فرد دیگر سوار ماشین شما شده و خودرو را به سرقت می برد، در این مورد باید حواس خود را جمع کرده و به راحتی از خودرو خود فاصله نگیرید.

 

۱۵_ در پانزدهمین مورد از راه های جلوگیری سرقت خودرو می توان به این مورد اشاره کرد، در صورتی که شما خودرو کارکرده ای را از فرد غریبه و غیر قابل اعتماد خریده اید حتماً قفل درب ها و صندق عقب خودرو کارکرده را تعویض نمایید.

 

۱۶_در این مورد به سو استفاده سارقین از دزدگیر در ساعات بعد از نیم شب است اشاره میتواند کرد، به این صورت که سارق در ساعات ۳،۴ صبح دزدگیر را به صدا در می آورد، که در بیشتر مواقع فرد برای اذیت نشدن همسایه ها آن را از کار می اندازد اما حتماً توصیه می شود که حتماً بعد از متوجه شدن صدا به آن توجه کنید و با استفاده از فرمان‌ جداشونده، بازدید همراه با کمین برای بررسی و. استفاده از کیل سوئیچ (برق قطع ‌کن مخفی ) از سرقت خودرو خود جلوگیری کنید.

 

۱۷_در هفدهمین مورد به فروش خودرو اجاره ای مشابه خودرو سرقتی اشاره داریم، به این صورت که سارق خودرویی اجاره کرده و بعد خودرویی مشابه همان به سرقت می برد سپس با تعویض کد شناسایی و کد شناسایی اصلی، خودرو را به دفتر اجاره باز گردانده و دیگری را به فروش می رساند، در این مورد باید پلاک مخصوص vin که در بخش بدنه نصب شده را پوشانده و در اختیار هر فردی قرار ندهید.

 

۱۸_در این مورد به افرادی که در پارکینگ آن ها به صورتی است که باید فرد پیاده شده و درب پارکینگ را باز کرده و مجدداً به سمت خودرو باز گردد، حتماً درب خودرو را در این مورد قفل کند زیرا ممکن است سارق با دانستن این موضوع در کمین باشد. 

 

۱۹_در این مورد به امر بکسل کردن ماشین اشاره داریم، در این مورد نباید از هر فرد یا هر مکانی برای بکسل کردن درخواست بدهیم زیرا ممکن است فرد سارق باشد.

 

۲۰_ در بیستمین مورد باید توجه داشت که می توان خودرو خود را زیر دوربین مداربسته پارک کنید تا مانع سرقت خودرو خود شوید، ولی اگر باز هم خودرو شما به سرقت رود، در صورتی که دوربین چهره فرد سارق را گرفته باشد با در اختیار دادن آن به پلیس می توانید به عملیات باز پس گیری خودرو مسروقه خود کمک کنید زیرا در بیشتر مواقع سارقین سابقه دار بوده و در پلیس آگاهی شناخته شده باشند.

منتشر شده در

چگونه ماشین دزدیده شده را پیدا کنیم؟ (۶ نکته کاربردی)

چگونه ماشین دزدیده شده را پیدا کنیم؟ (6 نکته کاربردی)

چگونه ماشین دزدیده شده را پیدا کنیم؟

چگونه ماشین دزدیده شده را پیدا کنیم  یکی از سوال های مهم فرد مال باخته هست، در اینجا به چند مورد از موارد مهم در یافتن خودرو به سرقت رفته اشاره میکنیم.

قدم اول پیدا کردن ماشین دزدیده شده

۱_در اولین اقدام فرد موظف به تماس یا اطلاع حضوری به پلیس برای یافتن خودروی مسروقه میباشد که با پر کردن فرمی از مشخصات خودرو و در دست داشتن مدارک صورت می گیرد اما چند نکته قابل تامل در مورد اقدام سریع و به موقع به پلیس این است که  در اولین فرصت اگه سارق با خودرو سرقتی جرمی مرتکب شود در صورت عدم گزارش به پلیس، این تخلف به نام مالک خودرو ثبت شده و باعث دردسر برای مالک اصلی خودرو میشود. و مورد بعد اینکه مدارک خودرو را به هیچ عنوان در داخل آن نگهداری نکنیم زیرا اگر خودرو مسروقه همراه با مدارک باشد، برای اثبات ادعا و جستجوی آن بسیار مشکل ایجاد میشود.

در پست مراحل پیگیری سرقت خودرو مفصل توضیح دادیم.

دومین فعالیت برای پیدا کردن ماشین به سرقت رفته

ردیاب خودرو : بهترین راهکار برای سوال چگونه ماشین دزدیده شده را پیدا کنیم

۲_دومین اقدام کاربردی که باعث جلوگیری از سرقت خودرو میشود، مجهز بودن آن به ردیاب است و در این مورد لازم به ذکر است که این روزها با افزایش سرقت خودرو که داری محدوده جغرافیایی هم نیست و حتی در کشور های پیشرفته ای هم چون آمریکا هم آمار بالایی دارد گزارش سرقت خوردو افزایش یافته اما شرکت جنرال با نصب ردیاب بر روی خودرو ها باعث برگشت ۹۵ درصدی خودروهای سرقتی شده است، شرکت ایمن ردیاب در زمینه خرید و فروش ردیاب خودرو (جی پی اس ماشین) فعالیت میکند و یکی از بهترین شرکت های این حوزه میباشد.

در این زمینه لازم به ذکر است که ردیاب ها کاربردی تر از قفل فرمان و دزدگیر و…هستند و امروزه ردیاب هایی در بازار یافت میشود که در صورت عدم حضور شما با باز شدن درب ها یا روشن شدن موتور خودرو برای شما پیامی ارسال می کنند که شما می توانید موتور ماشین را خاموش کرده و از سرقت آن جلوگیری کنید و یا با بررسی موقعیت خودرو و گزارش آن به پلیس آگاهی، به راحتی می توانید آن را پیدا و باز پس گیرید.

سومین اقدام

دوربین مدار بسته: راهکاری برای پیداکردن ماشین دزدیده شده

۳_در سومین اقدام برای پیدا کردن خودرو مسروقه میتوان از دوربین های کار گذاشته شده در اطراف آن محل استفاده کرد زیرا در بیشتر مواقع سارقین خودرو سابقه دار بوده و با دارا بودن تصویر چهره سارق از طریق دوربین و قرار دادن آن به پلیس آگاهی به پیدا کردن خودرو خود کمک قابل توجهی کرد. تعداد قابل توجهی از سرقت ها به کمک پیگیری از دوربین های مداربسته منجر به دستگیری سارق شده است.

چهارمین

۴_در چهارمین مورد از پیدا کردن خودرو سرقت شده می توان به اوراقی ها و مالخران خودرو اشاره کرد که در بیشتر مواقع خودرو سرقتی و یا وسایل به سرقت رفته از خودرو را خریداری میکنند که با دارا بودن شماره قطعات و نمره سند که برای برخی قطعات خودرو درج میشود می توان آن را پیدا کرد.

پنجمین

۵_در پنجمین مورد از راه‌ های پیدا کردن خودروی مسروقه می توان به سامانه همیاب ۲۴ که تحت نظر معاونت اجتماعی و پیگیری قوه قضاییه است مراجعه کرد.

ششمین

۶_در ششمین اقدام برای پیدا کردن خودرو به سرقت رفته می توان به این مورد اشاره کرد که سارقان بعد از سرقت خودرو می توانند آن را با مدارک خودرویی که از قبل دست دوم خریده اند بفروشند با سند نمره کردن به این صورت که قطعاتی از ماشین مانند شاسی،  تنه و…را با ماشین اوراق عوض کرده و برای فروش می گذارند و جالب اینکه حتی بنگاه های معاملات ماشین هم این عمل را متوجه نمی شود ولی با مراجعه فرد خریدارنده به مراکز تعویض پلاک این مورد تشخیص داده شده و خودرو را می توان یافت.

آیا شما رهکاری برای جواب یه سوال << چگونه ماشین دزدیده شده را پیدا کنیم >> دارید ؟

اگر جوابی دارید خوشحال میشیم در بخش کامنت ها برامون بنویسید .

منتشر شده در

بهترین ردیاب خودرو و بهترین شرکت جی پی اس ماشین ایران (سال ۲۰۱۹)

بهترین ردیاب خودرو و جدیدترین جی پی اس ماشین

بهترین ردیاب خودرو

ردیاب خودرو یا GPS یکی از مهم ترین آپشن هایی می باشد که امروزه در وسیله های نقلیه از آن استفاده می شود. ردیاب خودرو یک دستگاه بسیار کوچکی بوده که با داشتن سیستم بسیار ساده ی خود، به راحتی نصب و مورد استفاده قرار می گیرد. برای فعال سازی آن می توانید از سیم کارت های مختلف استفاده نمایید و مهم نیست که سیم کارت شما اعتباری یا دائمی باشد. شرکت های خودروسازی نیز به اهمیت کارکرد و کاربرد این وسیله ی کوچک پی برده اند و به همین دلیل این وسیله را در اولویت های خود قرار می دهند تا به عنوان یک آپشن به خودروی تولیدی خود اضافه کنند. امروزه شرکت های داخلی و خارجی بسیار زیادی به دنبال تولید و طراحی انواع ردیاب خودرو هستند که هریک از این شرکت ها سعی بر آن دارند تا بهترین و با کیفیت ترین نوع ردیاب را برای خودروهای گوناگون تولید کنند. هم چنین علاوه بر اینکه این وسیله بر روی خودروها نصب می شود امروزه می توان آن را بر روی دوچرخه ها و موتورسیکلت ها نیز نصب کرد و مورد استفاده قرار داد. توجه داشته باشید که شما با نصب این دستگاه بر روی وسایط نقلیه خود، به صورت لحظه ای می توانید از وضعیت و مکان وسیله نقلیه خود با خبر باشید. در مقاله سعی بر آن داریم تا یکی از بهترین ردیاب های خودرو را برای شما عزیزان معرفی کنیم. شرکت ایمن ردیاب با طراحی بهترین ردیاب خودرو ایرانی توانسته است سهم بزرگی از بازار ردیاب خودرو را به دست بیاورد و رضایت کامل مشتریان را جلب نماید. در ادامه مقاله سعی بر آن داریم تا اطلاعات بیشتری در مورد انواع ردیاب خودرو، فواید استفاده از آن و خرید بهترین ردیاب خودرو موجود در بازار را برای شما همراهان ما بازگو نماییم. با ما همراه باشید.

بهترین شرکت ردیاب خودرو

شرکت ایمن ردیاب خودرو با عرضه ی انواع بسیار متنوعی از ردیاب های خودرو توانسته است یکی از بزرگترین عرضه کنندگان در این حوزه باشد. شما می توانید با نصب این محصول بر روی وسایط نقلیه خود، آرامش و اطمینان خاطر داشته باشید. متخصصان و افراد با تجربه و حرفه ای در شرکت های تولید کننده با فراگیری از آخرین و به روزترین فناوری دنیا، در تلاش هستند تا بهترین و جدیدترین ردیاب خودرو را برای انواع مختلف برندهای خودروی تولید و طراحی نمایند. انواع بسیار مختلفی از ردیاب ها تولید و عرضه بازار می شود که شما علاوه بر اینکه می توانید از این محصولات بر روی وسیله نقلیه خود استفاده نمایید، می توانید آن را به همراه نیز داشته باشد و به عنوان ردیاب شخصی مورد استفاده قرار دهید. از انواع مختلف ردیاب خودرو که امروزه توسط متخصصان شرکت ایمن ردیاب عرضه می شود می توان به موارد زیر اشاره نمود:

–          ردیاب آهنربایی طرح پلیسی GM3000

–          ردیاب خودرو با قابلیت خاموش کن مدل GM200

–          ردیاب شخصی مدل GM110

–          ردیاب خودرو با قابلیت شنود و خاموش کن مدل GM250

شرکت ایمن ردیاب با داشتن قراردادهای بلند مدت با انواع شرکت های خودروسازی و سایر وسیله های نقلیه، توانسته است سالانه میلیون ها نمونه از انواع مختلف این محصول را تامین و عرضه کند برای خرید ردیاب خودرو و جی پی اس ماشین بدون شک گزینه ی خوبی هستیم. برخی از این ردیاب ها شارژی بوده و شما بایستی هر چند وقت یک بار آن را در شارژ قرار دهید و برخی دیگر نیز با نصب به سیستم برقی خودرو و سایر وسیله های نقلیه به صورت مستقیم شارژ می گردد.

بهترین شرکت ردیاب خودرو

بهترین ردیاب خودرو ایرانی و نحوه عملکرد آن :

شما می توانید با استفاده از این محصول بی نظیر و شگفت انگیز در وسیله های نقلیه ی خود، محافظ مال و جان خود باشید. به خاطر داشته باشید که هر چقدر امکانات ردیاب بیشتر و پیچیده باشد، نصب آن نیز سخت تر خواهد بود و برای نصب این محصول بایستی از افراد متخصص در این زمینه استفاده نمایید که این محصول به درستی نصب گردد و به راحتی بتوانید از آن استفاده کنید. توجه داشته باشید که این محصول در مواقع بسیار مختلف هشدارهای خود را اعلام می کند که از جمله ی این مواقع می توان به مواردی از جمله زیر اشاره کرد:

–          روشن شدن خودرو

–          تصادف کردن خودرو

–          خارج و یا وارد شدن به یک منطقه خاص

–          کم شدن باطری اضطراری داخلی ردیاب

شما می توانید به وسیله این محصول، حتی از وضعیت باز و یا بسته بودن درب خودروی خود اطلاع پیدا کنید. همچنین می توانید با کمک این محصول، راهنمایی لازم را در جهت پیدا کردن مسیرهایی که که با آنها آشنا نیستید، داشته باشید. هم چنین تمام محصولات شرکت ایمن ردیاب با داشتن گارانتی ها و خدمات  بسیار بلند مدت خود توانسته است خدمات پس از فروش بسیار فوق العاده ی را برای مشتریان و مصرف کنندگان خود ارائه دهد. به طوری که در صورت به وجود آمدن مشکلی می توانید با نمایندگی و همکاران ما در قسمت خدمات پس از فروش تماس حاصل کرده و برای حل مشکل به آنها مراجعه نمایید.

بهترین ردیاب خودرو ایرانی و نحوه عملکرد آن

جدیدترین ردیاب خودرو  و فواید استفاده از آن :

یکی از مهم ترین استفاده هایی که از این محصول صورت می گیرد، استفاده ی آن در شرکت های اجاره خودرو می باشد که این خودروها توسط افراد و گردشگران زیادی مورد استفاده واقع می شود. از فواید استفاده از ردیاب خودرو می توانیم به موارد زیر اشاره کنیم:

–          کاهش هزینه های بیمه

–          کاهش هزینه نگهداری ماشین

–          افزایش رضایتمندی مشتریان

–          حداکثر استفاده از وسیله نقلیه

–          اطلاع از میزان دمای حرارت ماشین

–          آگاهی از میزان سوخت خودرو برای مسافت های مختلف

–          کاهش کاغذ بازی

–          اطلاع از میزان باد لاستیک ها

–          بهبود ایمنی خودرو

–          سفری بسیار راحت و اطمینان

شما می توانید با خرید و نصب این محصول بی نظیر و شگفت انگیز بر روی وسیله نقلیه خود، از تمام فواید ذکر شده در فوق بهره مند شوید. شرکت ایمن ردیاب با در نظر گرفتن موارد مذکور، سعی بر آن دارد تا با عرضه ی  بهترین و به روز ترین ردیاب خودرو، برند خود را جهانی کرده و صادرات های خود را به کشورهای مختلف دنیا گسترش دهد.

نحوه عملکرد ردیاب خودرو

پس از نصب ردیاب خودرو در محل مورد نظر باید نرم افزار GPS را از طریق شرکت تهیه کرده یا دانلود نمائید و بر روی گوشی موبایل خود نصب کنید.بعد از ایجاد پنل کاربری مخصوص،خودرو را تحت کنترل کامل قرار دهید.

مزایای استفاده از نرم افزار،قبلا در این مقاله آمده که باید حتما مطالعه شود.اما نکته تاکیدی ما در این مقاله استفاده از قابلیت تعیین محدوده مکانی است که اگر خودروی شما به سرقت رفت و از آن محدوده خارج شد به شما از طریق پیامک یا ایمیل اطلاع رسانی شود.با در اختیار قرار دادن اطلاعات نرم افزار به پلیس،از پیدا شدن خودرو اطمینان کامل تری پیدا کنید.

هدف از ردیابی

بسیار اهمیت دارد که بدانید دقیقا ردیاب ماشین قرار است به کدام نیاز شما پاسخ دهد. تنها در صورتی که نیاز خود را بشناسید می توانید ویژگی های جی پی اس خودرو مورد نیاز خود را مشخص کنید.

آیا قصد شما از خرید ردیاب این است که نوجوانان و جوانان خانواده را زمانی که از اتومبیل استفاده می کنند کنترل کنید؟

آیا قصد دارید تا همه ماشین های شرکت و موقعیت آن ها را تحت کنترل داشته باشید؟

یا هر لحظه نگران سرقت خودروی پارک شده خود در خیابان هستید؟

با توجه به شرایط شما، بعضی از سیستم های ردیابی بهتر از سایرین به کار شما می آیند. در نهایت تمام اینها بستگی به نیاز های شما دارد. قبل از بررسی نکات خرید ردیاب خودرو، حتما قصد و هدف خود را مشخص کنید.

بهترین محل نصب ردیاب خودرو

پس از گفتن قابلیت ها و امکانات ردیاب خودرو شاید این سوال برای شما پیش آید که بهترین محل نصب جهت پوشش دهی بیشتر و هم چنین عدم آسیب رسانی به آن کجا می باشد؟

 • یکی از گزینه های پیشنهادی برق کاران جهت نصب ردیاب خودرو به دلیل سادگی در برقراری اتصال،داخل داشبورد می باشد.این حالت از نصب برای کسانی که می خواهند دستگاه GPS بصورت پنهان در ماشینشان باشد،گزینه مناسبی نبوده و از نظر ظاهری نیز دلخواه اکثریت رانندگان نمی باشد.
 • بسته به شکل ظاهری و نوع ساخت بدنه و با تائید برق کار جهت نصب ردیاب خودرو در داخل سپر ماشین،این گزینه می تواند مکان مناسب تری برای نصب دستگاه GPS باشد.
 • گزینه های پیشنهادی سرویس کاران متخصص جهت پوشش وسیگنال دهی بالاتر به طور معمول درها و صندوق عقب خودرو می باشد.در این دو حالت علاوه بر پوشش سیگنال بیشتر،از نظر ظاهری نیز شکل مناسب تر و همچنین عدم آسیب رسانی به دستگاه ردیاب خودرو را در پی خواهد داشت.

لازم به ذکر است که محل نصب ردیاب خودرو بستگی به نوع ردیاب نیز دارد.در ردیاب هایی که برق مورد نیاز از طریق باتری مجزا تامین می شود،هیچ محدودیتی در محل نصب ندارند.ولی با مشکل اتمام شارژ باتری رو به رو خواهند شد.برای همین ردیاب هایی وجود دارند که از پورت دیاگ خودرو تغذیه می شوند و در هر زمان قابلیت جدا شدن و اتصال به خودروی دیگر را دارند.در این حالت هم برق مورد نیاز از طریق باتری خودرو تامین می شود و هم نصب بسیار ساده ای دارند که نه نیازی به تغییر سیم کشی خودرو بوده و هم به راحتی توسط کاربر قابل نصب می باشند.

بهترین قیمت ردیاب خودرو

توجه داشته باشید که هر ردیابی که سه ویژگی، یعنی قیمت مناسب و خدمات پس از فروش و کارآیی متناسب با نیاز شما را داشته باشد، اما کیفیت و دقت خوبی نداشته باشد، نمی‌تواند بهترین ردیاب خودرو برای شما محسوب شود.

یادتان باشد دستگاه خریداری شده باید دارای نرم افزار اختصاصی باشد که سرور آن داخل کشور باشد و سرعت و امنیت کار بالاتر برود. چیپ استفاده شده در دستگاه را هم باید مورد دقت قرار داد که از انواع قدیمی و منسوخ آن نباشد و با اپراتور های کشورمان مشکل نداشته باشد. طبیعتا یکی از مسائل مهم در خرید هر چیز قیمت آن است. در بحث ردیابی خودرو نیز قیمت ردیاب خودرو مطرح می شود. این سوال پیش می آید که با چه قیمتی می توانیم یک ردیاب خودرو با کیفیت و با امکانات مناسب خریداری کنیم؟!

حداقل امکاناتی که می توان از یک ردیاب خودرو انتظار داشت عبارتند از:

 • قابلیت ردیابی بر اساس GPS و سیمکارت
 • دارای پنل مدیریتی برای دریافت گزارش موقعیت های مکانی
 • دارای ضمانت کارکرد
 • دارای پشتیبانی فعال و پاسخگو
 • کیفیتی ساخت بالا و به ویژه کیفیت ساخت بدنه

این امکانات از حداقل امکاناتی است که انتظار می رود تا یک ردیاب خودرو داشته باشد.اما چنین ردیابی با چی قیمتی قابل خریداری است.

مقاله مرتبط : لیست قیمت ردیاب خودرو 

بهترین ردیاب خودرو  موجود در بازار و مزیت های استفاده از آن

یکی از مهمترین موضوع و مسئله ای که وجود دارد خرید بهترین ردیاب خودرو موجود در بازار می باشد. بایستی توجه داشته باشید که از یک شرکت معتبر و قابل اعتماد خرید خود را انجام دهید. امروزه برخی از شرکت ها هستند که با تولید محصولات فیک و غیر استانداردی، سود زیادی را به دست بیاورند که بایستی توجه زیادی را در هنگام خرید این محصول داشته باشید. شما می توانید با مراجعه به وب سایت رسمی شرکت ایمن ردیاب، بهترین مدل های این محصول را مشاهده کرده و با توجه به نیاز و علاقه خود یکی از محصولات ایمن ردیاب را خریداری کرده و آن را مورد استفاده قرار دهید. در خرید محصول مورد نظر خود توجه داشته باشید که محصول خریداری شده دفتر راهنمای استفاده داشته باشد به طوری که شما با مراجعه به این دفترچه به راحتی بتوانید از اپلیکیشن های این محصول استفاده نمایید. شرکت ما سعی بر آن داشته است تا این محصول را با بازه قیمت های بسیار متفاوتی به بازار عرضه نماید تا افراد و مصرف کنندگان با هر توان مالی و بودجه خود بتوانند به راحتی آن را خریداری کنند و مورد استفاده قرار دهید.

مزیت های استفاده از ردیاب خودرو در صنعت حمل و نقل

 • کاهش هزینه های مدیریتی:

با نصب ردیاب خودرو(GPS) دیگر نیازی به کنترل حضوری و استخدام آن ها جهت سرپرستی نیروها نبوده و می توانید با استفاده از اینترنت از وضعیت لحظه ای و آنلاین خودروها و موقعیت جغرافیای آن ها مطلع شوید که همین امر موجب کاهش هزینه های مدیریتی می شود.

 

 • برآورد هزینه های نگهداری و کاهش آن:

همانطور که قبلا نیز اشاره شد با گرفتن گزارشات روزانه و استفاده از داده های ردیاب خودرو اعم از میزان مصرف سوخت،دمای حرارت ماشین،دور موتور،تعویض فیلتر و لاستیک و روغن،می توان با کنترل دقیق و هر روزه جلوی اتلاف هزینه های اضافی را گرفت.

 • بالا رفتن ایمنی خودرو ها:

با وجود ردیاب خودرو و با چک کردن آنلاین آن ها بر روی نقشه دیگر نگرانی شما از سرقت ماشین ها بی مورد خواهد بود زیرا در صورت دزدیده شدن سریعا آن را ردیابی کرده و بدون هیچ دغدغه ای حتی می توانید خودرو را خاموش کنید.

 • کنترل کامل رانندگان:

با گرفتن گزارشات دقیق زمان توقف و خاموش و روشن شدن های ماشین و سرعت غیر مجاز،دیگر کنترل کامل نیروها در دستان شما خواهد بود و در صورت شکایات مشتری مدارک معتبری خواهید داشت.

 • دریافت آلارام:

با نصب نرم افزار GPS بر روی کامپیوتر،تبلت و گوشی موبایل،در صورت هر گونه تصادف و گذشتن از سرعت غیر مجاز،یک پیامک یا ایمیل برای شما ارسال می گردد.

 • بالا رفتن سرعت توزیع و بهره وری :

با یک برنامه ریزی کامل از طریق نقشه GPS خودرو می توان کوتاه ترین مسیر ها را پیدا کرده و با کم کردن زمان رفت و برگشت خودروها از انبار،دیگر نگران کمبود ماشین برای پخش های بعدی در طول روز نباشید.

با مزایای گفته شده از ردیاب خودرو برای صنعت پخش و توزیع و همچنین شرکت های باربری و حمل و نقل،دیگر نگران مدیریت این واحد نبوده و می توانید بهره وری بسیار بالایی داشته باشید.

 

این مقاله در مورد بهترین ردیاب خودرو و موارد مورد استفاده آن می باشد که امیدواریم با مطالعه ی آن اطلاعات مفیدی را به دست آورده باشید.

 

منتشر شده در

ارزانترین ردیاب خودرو و جی پی اس ماشین در ایران (بیش از ۱۰ ها نکته مهم)

ارزانترین ردیاب خودرو و جی پی اس ماشین در ایران

شما هم به دنیال ارزانترین ردیاب خودرو در ایران هستید؟

در این مقاله تصمیم گرفتیم ارزان ترین ردیاب خودرو در ایران رو معرفی کنیم و تمامی جزییات رو توضیح بدیم براتون .

ردیاب خودرو بدون شک یکی از بهترین ابزار هایی است که در سال های اخیر برای کنترل خودرو ها و بالا بردن امنیت آن ها وارد بازار شده است. خرید ردیاب خودرو ارزان قیمت می تواند در عین حال که از خودروی شما در مقابل سارقین محافظت می کند، در هزینه های شما نیز صرفه جویی کند.

ردیاب خودرو که آن را احتمالا با نام GPS خودرو نیز می شناسید وسیله ای کوچک است که درون خودرو قرار می گیرد و به وسیله ی آن می توانید در هر لحظه از موقعیت مکانی خودروی خود مطلع باشید. ممکن است شنیده باشید که خودروی یکی از دوستان یا آشنایان شما دزدیده شده است. در چنین مواقعی معمولا اولین کار اطلاع دادن به پلیس است. اما فکر می کنید چند درصد احتمال دارد که ماشین خود را به صورت سالم و در زمان کوتاه بتوانید پیدا کنید. در اکثر شرایط ماشین شما هرگز پیدا نخواهد شد و یا بعد از ماه ها ماشینی که تمام قطعات آن توسط سارق جدا شده است پیدا می شود. شما می توانید با نصب ردیاب خودرو ارزان قیمت، در کوتاه ترین زمان ممکن اتومبیل خود را پیدا کنید. این ردیاب ها مکان دقیق اتومبیل شما را نشان خواهند داد.

ارزانترین جی پی اس خودرو همیشه آنهایی نیستند که پایین ترین کیفیت را دارند. گاها پیش می آید که با جستجوی بیشتر و خرید از فروشگاه های خاص، می توانید ارزانترین ردیاب ماشین را برای اتومبیل خود خریداری کنید.

ردیاب خودرو ارزان قیمت

ردیاب خودرو ارزان قیمت

مدل های متنوعی از ردیاب های خودرو در بازار موجود است و هر کدام از این دستگاه های ردیاب ویژگی های منحصر به فردی دارند که در موقعیت های خاص به کار شما می آیند. اینکه بتوانید ارزانترین ردیاب خودرو را خریداری کنید بستگی به شناخت کامل شما از این مدل های مختلف دارد. همچنین شما در ابتدا باید نیاز خود را شناسایی کنید و بر اساس آن اقدام به خرید کنید. ردیاب هایی که امکانات بسیار زیادی دارند می توانند بسیار گران قیمت باشند. اما اگر شما نیازی به امکانات پیشرفته ی آنها ندارید، دلیلی وجود ندارد که هزینه ی اضافی خرید آن را بپذیرید. نیاز خود را مشخص کنید تا قادر باشید ارزانترین ردیاب خودروی موجود که به کارتان می آید را خریداری کنید. ردیاب ها را به شیوه های مختلفی می توان به خودرو متصل کرد که بعضی از این روش ها شامل موارد زیر می باشد:

 • اتصال ردیاب به پورت OBD خودرو دیاگ
 • اتصال ردیاب به سیستم برقی خودرو
 • استفاده از ردیاب آهنربایی

ارزانترین جی پی اس خودرو

زمانی که صحبت از خرید ردیاب خودرو ارزان قیمت برای اتومبیل به میان می آید، باید مشخص کنید که به چه شیوه ای قصد دارید ردیاب را به اتومبیل خود متصل کنید. شما می توانید در مکان های مختلفی این دستگاه را نصب کنید. معمولا برای اینکه سارقان نتوانند به راحتی محل ردیاب را پیدا کنند، آن ها را در مکان های مختلفی در خودرو نصب می کنند. اتصال به پورت OBD یکی از شیوه های رایج نصب ردیاب ماشین ارزان قیمت است.

ردیاب OBD خودرو دیاگی

ارزانترین جی پی اس خودرو :ردیاب OBD خودرو دیاگی

دستگاه ردیاب دیاگی نیاز به دسترسی به منبع برق مستقیم دارد. مطمئن ترین منبع پاوری که در خودروی شما وجود دارد، پورت OBD خودرو است. از آنجایی که اغلب از این قسمت خودرو هیچ استفاده ای نمی شود، می توانید از آن به عنوان منبع برق دستگاه ردیاب خود بهره ببرید. با این شیوه نیاز شما به شارژ ردیاب از بین می رود. می توانید ردیاب را به پورت OBD دوم که معمولا در داشبورد قرار دارد متصل کنید.که از دید سارق و راننده مخفی باشد.

این ردیاب قیمت مناسبی دارد و می توانید آن را به راحتی به خودرو متصل کرده و به راحتی از آن جدا کنید. این مدل را معمولا پشت داشبورد نصب می کنند که پیدا کردن آن کار راحتی نباشد. اگر به دنبال ردیاب خودرو ارزان قیمت هستید که کارایی خوبی هم داشته باشد، برخی از مدل های این ردیاب ها ارزانترین جی پی اس خودروی موجود در بازار هستند.

ردیاب ماشین ارزان قیمت

ردیاب هایی که به سیم کشی خودرو متصل می شوند.

دسته ای دیگر از ردیاب خودرو در بازار موجود است که به سیم کشی برق خودرو متصل می شود و منبع تغذیه ی آن در واقع از این راه تامین می شود. انواع ردیاب ماشین ارزان قیمت را می توانید در این مدل پیدا کنید. اگر از فروشگاه مناسبی خرید کنید هر چیزی امکان پذیر خواهد بود و ردیاب ارزان قیمت ، دست نیافتنی نیست .

همانطور که از نام این محصول پیداست ، ردیاب هایی که نیاز به سیم کشی  دارند نیاز است که به صورت دستی به سیستم الکترونیکی خودرو متصل شوند تا راه اندازی شوند. مزیت اصلی این روش نصب این است که می توانید یک ورودی برق قابل اطمینان و دایمی برای ردیاب ،پیدا کنید. همچنین ردیاب خودروی شما از دید سارقان خودرو دور می ماند.

شاید این مدل ارزانترین جی پی اس خودرو نباشد، اما جزو  ردیاب های  محبوب به حساب می آید و افراد به دلیل اتصال برق مطمئن و اینکه به سادگی قابل پنهان شدن است، آن را خریداری می کنند.

ارزان ترین ردیاب خودرو آهنربایی

ارزان ترین ردیاب خودرو آهنربایی

ردیاب آهنربایی یکی از مناسب ترین دستگاه ها جهت ردیابی خودرو و وسایلی است که قسمتی از آن ها از فلز ساخته شده است . اگر به دنبال یک ردیاب خودرو ارزان قیمت با ویژگی ها و قابلیت های بالا جهت نصب آسان و پنهان کردن ردیاب هستید، مدل آهنربایی انتخاب مناسبی برای شماست. این جی پی اس  ها در واقع عملکردی مشابه با سایر محصولات دارند و مکان خودرو یا وسیله ی شما را که ردیاب به آن وصل شده است را پیدا کرده و روی اپلیکیشن موبایل به کاربر نشان می دهد. نکته ی قابل توجه این است که ردیاب آهنربایی بسیار منعطف است و می توان به واسطه ی آن از بسیاری دارایی ها محافظت کرد. می توانید این ردیاب را به سادگی به زیر خودروی خود متصل کنید و مطمئن باشید که کسی متوجه آن نخواهد شد. شاید بتوانید ارزانترین ردیاب آهنربایی موجود در بازار را از فروشگاه های اینترنتی تهیه کنید. این فروشگاه ها به دلیل مزایایی که در فروش دارند می توانند اقدام به فروش ردیاب خودرو ارزان قیمت کنند.

آهنربای این ردیاب ها بسیار قوی است. باید ضربه ی فوق العاده سنگینی به آن ها وارد شود که کنده شوند (احتمال کنده شدن این ردیاب ها بسیار ضعیف است). همچنین اتومبیل تنها وسیله ای نیست که می تواند به وسیله ردیاب آهنربایی ردیابی شود. شما می توانید تمام دارایی ها و وسایل ارزشمند خود که امکان اتصال به ردیاب آهنربایی دارند را مجهز به این نوع ردیاب کنید. به علاوه تشخیص این ردیاب ها و اینکه در کجا جاساز شده اند برای دزدان و سارقان نیز امری بسیار مشکل و گاها نشدنی خواهد بود.

قیمت ردیاب آهنربایی خودرو

انواع ردیاب آهنربایی در بازار وجود دارند که توسط برند های مختلف تولید و عرضه می شوند. اینکه شما کدام برند را خریداری کنید، بستگی به ویژگی های مد نظر شما و بودجه ای است که در اختیار دارید. یکی از راه های خرید ردیاب خودرو ارزان قیمت ، خرید ردیاب آهنربایی است. با این ردیاب ها به طور کامل آشنا شدید و در اینجا قصد داریم تا بیشتر با نحوه ی عملکرد این مدل از ردیاب های خودرو آشنا شویم :

به طور کلی این ردیاب ها به واسطه ی یک نرم افزار کار می کنند. این نرم افزار بر روی گوشی هوشمند شما یا روی سیستم کامپیوتر شما نصب می شود. به طور معمول نحوه عملکرد ردیاب آهنربایی به این گونه است که با استفاده از یک سیم کارت راه اندازی می شود . پس از آن لازم است با نام کاربری و پسورد خود وارد نرم افزار شده و مکان یابی را شروع کنید. البته قبل از همه ی این ها حتما ردیاب آهنربایی را کامل توسط شارژر مخصوص ، شارژ کرده و سپس در موقعیت مناسب و خارج از دید نصب کرده اید .

گفته شد که ردیاب های آهنربایی قدرت چسبندگی بالایی دارند. ممکن است شما این ویژگی را در یک ردیاب خودرو ارزان قیمت هم بتوانید پیدا کنید. بنابراین می توانید آن را حتی زیر خودرو نیز نصب کنید. توجه داشته باشید که ردیاب را زیر مخزن خودرو یا قسمت هایی که آهن ضعیفی دارند نصب نکنید. بعلاوه برای اینکه ردیاب بر اثر تماس با آب و دیگر مایعات خراب نشود ، با وجود اینکه این محصول ضد آب می باشد ولی بهتر است یک کاور روی آن بکشید تا آب باران اسیدی ، به مرور زمان به ردیاب نفوذ نکند. با رعایت این نکات مشکلی برای استفاده از ردیاب نخواهید داشت.

خرید ردیاب خودرو ارزان قیمت

خرید ردیاب خودرو ارزان قیمت

بر اساس نیازی که دارید:

با ردیاب های خودرو، ویژگی های مختلف و نحوه ی نصب آنها آشنا شدید. بار ها در طول این متن به نحوه خرید ردیاب خودرو ارزان قیمت اشاره کردیم و گفتیم که شما می توانید ارزانترین جی پی اس خودرو را برای اتومبیل خود خریداری کنید. اما واقعا چگونه ممکن است؟ آیا قیمت پایین به معنای کیفیت پایین تر محصولات نیست؟ در پاسخ باید گفت که قیمت پایین همیشه برابر با خرید محصول بی کیفیت نیست ، همانطور که قیمت بالا نیز همیشه نمی تواند به معنای درست ترین خرید ممکن باشد.

یکی از راه های خرید ردیاب خودرو ارزان قیمت این است که دقیقا بر اساس نیازمان خریداری کنیم. در بازار مدل های بسیار متنوع از این محصول موجود است که هر کدام از برند های گوناگونی هستند. این ردیاب ها گاها ویژگی های بسیار پیشرفته و منحصر به فردی را چه بر روی دستگاه ردیاب و چه بر روی نرم افزار مخصوص  آن دارا می باشند . اما واقعیت این است که شما احتمالا تنها می خواهید از مکان اتومبیل خود مطلع باشید و نیازی به ویژگی های اضافی و پیشرفته ی آن ندارید. بنابراین خرید ردیاب خودرو ارزان قیمت را با انتخاب ردیابی مناسب با نیاز خود می توانید تجربه کنید . نیازی نیست با تهیه یک مدل پیشرفته که از بسیاری از امکانات آن استفاده نمی کنید، پول خود را دور بریزید.

خرید اینترنتی ردیاب خودرو آهنربایی

یکی از راه هایی که می توانید خرید ردیاب خودرو ارزان قیمت را تجربه کنید، خرید اینترنتی است. به طور معمول ردیاب ماشین ارزان قیمت در فروشگاه های آنلاین یافت می شود و دلایلی برای این قیمت ارزان وجود دارد.

 1. این فروشگاه های آنلاین بسیاری از هزینه های سربار نظیر اجاره ی مغازه، پول آب، برق و گاز، هزینه ی دکور و تجهیزات، هزینه ی کارمند و… را ندارند. حذف این هزینه ها به خودی خود می تواند قیمت تمام شده ی محصول را کاهش دهد و خرید ردیاب خودرو ارزان قیمت را ممکن سازد.
 2. فروشگاه های اینترنتی باعث می شوند که دستگاه های ردیاب با کمترین واسطه به دست مصرف کننده برسد و افراد کمتری در این بین ذی نفع باشند. همین عرضه ی نسبتا مستقیم و گاها تماما مستقیم محصولات یکی دیگر از دلایل کاهش قیمت ها و ارائه ی ردیاب خودرو ارزان قیمت است.

در کنار دو دلیلی که در بالا مطرح شد، علاوه بر اینکه می توانید ارزانترین ردیاب ماشین را از فروشگاه های اینترنتی تهیه کنید، این فروشگاه های آنلاین عموما رنج وسیع تری از محصولات را ارائه می کنند و مشتری قادر است بر اساس بودجه و نیازی که دارد، مناسب ترین و ارزانترین ردیاب ماشین را خریداری کند.

ارزانترین ردیاب ماشین و امکانات آن

دیگر مزایای ردیاب خودرو

حال که با شیوه های خرید ردیاب خودرو ارزان قیمت آشنا شدید، باید بدانید که این ردیاب ها فقط به منظور جلوگیری از سرقت وسیله ی نقلیه در خودرو نصب نمی شود و در برخی موقعیت های دیگر نیز کارایی دارند. بعضی از شرکت ها به دلیل کنترل وضعیت تردد اتومبیل های خود نیاز به خرید و استفاده از ردیاب خودرو دارند.

شرکت های اجاره و حمل و نقل اتومبیل یکی از این شرکت ها هستند. اتومبیل پس از اینکه به فردی تحویل داده می شود باید تا محدوده ی خاصی برده شود و تردد خارج از محدوده غیر مجاز است. همچنین این شرکت ها نیاز دارند تا به خاطر محاسبه ی هزینه ی اجاره، رفت و آمد ها را کنترل کنند.

شرکت های بیمه و ناوگان های حمل و نقل درون و برون شهری نیز از دیگر شرکت هایی هستند که به خرید ردیاب خودرو ارزان قیمت برای تمام وسایل نقلیه ی خود نیاز دارند. این شرکت ها به ترتیب وظیفه ی حفظ جان و مال مردم را بر عهده دارند و با کمک ردیاب اتومبیل این مهم به بهترین نحو ممکن انجام خواهد شد.

منتشر شده در

مراحل پیگیری سرقت خودرو (۹ مرحله)

مراحل پیگیری سرقت خودرو

مراحل پیگیری سرقت خودرو

مراحل پیگیری سرقت خودرو رو در این پست براتون آوردیم ولی امیدواریم هیچ وقت بدون ردیاب خودرو درگیر این موضوع نشید !

تماس با پلیس ۱۱۰

اولین کاری که باید انجام بدین اینه که به پلیس ۱۱۰ تماس بگیرید ، خیلی از عزیزان اشتباهات بزرگی میکنند ، مثلا خودشون به دنبال دزد میگردن یا به خانواده و دوستان زنگ میزنند !!! اصلا از این اشتباهات بچه گانه نکنید و در مرحله اول سریع با پلیس تماس بگیرید . اصلا تو این بخش درنگ نکنید .

اطلاع محل و زمان دزدی به پلیس

بعد از اینکه تماس گرفتید اطلاعات دقیق محل و زمان دزدیده شدن رو به مامور بگید تا فرایند پیگیری سرعت خودرو شروع بشود .

ثبت اطلاعات توسط پلیس

بعد از تماس شما مامور پلیس اطلاعاتی که شما در اختیارش قرار میدین رو کامل ثبت میکنه و به همکاران خودش در واحد گشت اطلاع رسانی میکنه .

پست مرتبط : سامانه اعلام سرقت خودرو اینترنتی

ارسال نیروی گشت به محل مورد نظر (صبور باشید و تا رسیدن پلیس عجله نکنید )

بعد از ثبت اطلاعات توسط پلیس و اطلاع رسانی به نیروهای گشت ، ماشین گشت به محل ذکر شده اعذام میشود .

فقط موضوعی که هست باید صبور باشید و عجله نکنید !  طبق مباحث روانشناسی گفته شده که برای شما که در اون وضعیت هستید زمان خیلی کند میگذره و عذاب آور هست .

پس سعی کنید تا رسیدن ماموران کار احمقانه ای نکنید !!!

تهیه گزارش توسط مامور

بعد از رسیدن ماموران گزارش کاملی از وضعیت رخ داده تهیه میشه .

ارائه برگ از گزارش به مال باخته

یک نسخه از گزارش به مال باخته داده میشود که برای مراجعه به کلانتری هست .

مراجعه به نزدیک ترین کلانتری به محل سرقت و گزارش سرقت (برای اینکار مدارک به همراه داشته باشید)

بعد از دریافت نسخه گزارش سریع به نزدیک کلانتری که در اطرافتون هست رجوع کنید و اونجا گزارش سرعت رو بدین بهشون .

فقط نکته ی خیلی مهم که وجود داره حتما مدارک ماشین به همراه داشته باشید .

ارجاع به بخش تجسس کلانتری

در این مرحله موضوع شما به بخش تجسس کلانتری ارجاع می‌شود و در آنجاست که باید مدارک ماشین، مدارک شناسایی خود و اطلاعاتی که از سرقت دارید را به مامور تجسس بگویید .

مامور کلانتری + مدارک + شاکی به سمت آگاهی

از آنجایی که کشف این پرونده به عهده آگاهی میباشد ، مال باخته(شاکی) به همراه مامور کلانتری و همچنین مدارک به آگاهی میروند برای ادامه ی فرایند پیدا کردن خودرو به کمک ماموران و کارکنان خبره این واحد نیاز داریم .

بهترین وسیله برای جلوگیری از سرقت اتومبیل

ارزشمند ترین وسیله ای که میتونم بهتون پیشنهاد بدم ردیاب خودرو هست که در پست ردیاب خودرو چیست مفصلا در موردش صحبت کردیم .

اما خیلی خلاصه اگر شما ردیاب خودرو خریده بودید و روی ماشین خودتون نصب کرده بودید به راحتی و بدون هیچ ناراحتی میتونستید ماشین رو پیدا کنید ، علاوه بر اون سارق رو هم دستگیر میکردین !

ایمن ردیاب به عنوان بزرگترین تولید کننده و پخش کننده ردیاب خودرو هست که اگر تصمیم به خرید ردیاب خودرو دارید میتونید روی کمک ما حساب کنید .

امیدواریم هیچوقت بدون ردیاب خودرو درگیر این اتفاقات بد نشید !

مراحل پیگیری سرقت خودرو کامل توضیح داده شده بود؟ آیا مرحله ای بود که ننوشته باشیم؟

اگر کمبودی در پایخ به این سوال میبینید ممنون میشیم در کامنت ها باهامون به اشتراک بذارید .

منتشر شده در

سامانه اعلام سرقت خودرو اینترنتی میشود (سال۹۸)

سامانه اعلام سرقت خودرو اینترنتی

سامانه اعلام سرقت خودرو اینترنتی میشود !

با اینترنتی شدن اعلام سرقت خودرو ، مراحل سریعتر پیگیری میشود و متضررین خیلی بهتر و راحت تر میتونن این مشکل رو پیگیری کنند .

به گفته ایسنا : رئیس پلیس پیشگری ناجا در مورد راه اندازی سامانه برای ثبت مشخصات اشخاص و ماشین های تحت تعقیب بصورت پایلوت در ۳ استان کشور خبر داده است .

سردار محمد اشرفی در این مورد گفته : این سامانه که با همت کارکنان اداره فناوری اطلاعات و ارتباطات پلیس پیگیری ، آماده شده است و عرض یک ماه بصورت تست در سه استان کشورد مورد استفاده قرار گرفته شده است .

ایشون گفتن : این سامانه برای شفاف سازی و یکپارچه کردن اطلاعات(طبق گفته خودشون یکی از مهمترین نتایج این پروژه همین موضوع هست)، سوابق افراد و ماشین های تحت تعقیب و همچنین در راستای بهره‌گیری هرچه بیشتر از فناوری‌های روز، بهره برداری شده است که از نخستین روزهای راه‌اندازی آن شاهد بازخوردهای مثبتی در این حوزه بوده‌ایم. با اینکار، حتی گرفتن خدمات پلیسی از مراکز پلیس +۱۰ که در واقع مراکز اداری هستند نیز مشروط به تایید این سامانه خواهد بود.

برای استعلام خودروی سرقتی میتوانید از سامانه زیر استفاده کنید :

میتوانید به سایت postyafteh.post.ir مراجعه کنید یا به سامانه پیامکی ۱۱۰۱۰۶۰۶۰ ارتباط برقرار کنید

مراحل پیگیری سرقت خودرو

مراحل پیگیری سرقت خودرو در پست مربوطه کامل توضیح دادیم ولی خیلی خلاصه اینجا میگیم

 • تماس با پلیس ۱۱۰
 • اطلاع محل و زمان دزدی به پلیس
 • ثبت اطلاعات توسط پلیس
 • ارسال نیروی گشت به محل مورد نظر (صبور باشید و تا رسیدن پلیس عجله نکنید )
 • تهیه گزارش توسط مامور
 • ارائه برگ از گزارش به مال باخته
 • مراجعه به نزدیک ترین کلانتری به محل سرقت و گزارش سرقت (برای اینکار مدارک به همراه داشته باشید)
 • ارجاع به بخش تجسس کلانتری

بهترین وسیله برای جلوگیری از سرقت اتومبیل

مطمئا خیلی دغدغه بزرگی هست و نمیتونیم بگیم ساده هست ! تا به این مشکل دچار نشیم سختیش رو درک نمیکنیم

حقیقتا در این پست یک پیشنهاد عالی بهتون میدم که اگر ماشینتون دزدیه هم بشه پیدا کردنش براتون مثل آب خوردنه !

بهترین وسیله برای جلوگیری از سرقت اتومبیل ردیاب خودرو هست ، برای این سوال در پست ردیاب خودرو چیست کامل توضیح دادیم براتون ولی خیلی خلاصه بگم که با خرید ردیاب خودرو میتونید اون رو روی ماشینتون نصب کنید و درصورتی به سرعت رفت به راحتی از روی نقشه اون رو پیدا کنید !

شرکت ما مشتریان خیلی زیادی داشته با داشتن همین وسیله ی ارزشمند از شر خیلی از دردسر ها خلاص شدن و زمانی که ماشینشون سرقت رفت به راحتی تونستند به اداره پلیس مراجعه کنند و با ارائه اطلاعات ردیاب ماشین رو پیدا کنند و سارق رو دستگیر کنند .

 

ایمن ردیاب بزرگترین شرکت تولید کننده و پخش ردیاب خودرو هست و اگر تمایل به خرید ردیاب خودرو یا جی پی اس ماشین دارید میتونید روی ما حساب کنید

 

 

منتشر شده در

دستگاه ردیاب خودرو از زبان مشتریان

دستگاه ردیاب خودرو از زبان مشتریان

دستگاه ردیاب خودرو از زبان مشتریان

ما از مشتریان خود خواستیم تا تجارب و نظرات خود را برای ما ارسال کنند.

شما هم میتوانید تجربیات خود را برای ما ارسال کنید تا در اینجا قرار گیرد.

دستگاه ردیاب از زبان مشتریان ایمن ردیاب:

دستگاه ردیاب رو برای چندین ماشین از ناوگان حمل و نقل خود گرفتیم٬ بعد از نصب دستگاه ردیاب متوجه شدیم که زمانی که رانندگان برای ناهار خود گزارش میدادند دوبرابر بود. با داشتن مدرک برای توقف های بیجا و بیش از اندازه در روز برای ناهار٬ صرف تنقلات و حتی کار های شخصی به راحتی توانستیم سرعت حمل و نقل هر راننده را به ۲ ساعت افزایش داده و در عرض کمتر از ۳ هفته سود دهی این موضوع هزینه های خرید دستگاه ردیاب را جبران کرد.

ما همچنین نیز میتوانیم زمان دقیق حرکت٬ رسیدن و توقف های راننده را به صورت نمودار در آخر هر روز و یا ماه بازرسی کرده و نسبت به آن راننده را جریمه و یا پاداش دهیم. همچنین در بعضی مواقع که رانندگان از سرعت مجاز عبور میکنند به آنها اختار میدهیم و سرعت خودر را کم میکنند. در کل تهیه دستگاه ردیاب هم برای ما و هم برای شرکت و امنیت رانندگان مفید واقع شد و ای کاش زودتر با این دستگاه آشنا میشدم!

محمد امین ش – شیراز.

 

من دستگاه ردیاب رو برای تمام ون های شرکت خریداری کردم. تیم ما هر روز گزارشات هر ون رو چک میکنه٬ گزارشاتی اعم از سرعت هر ون در طول مسیر٬ تعداد و زمان توقف در طول کار و مسیر یابی رانندگان.

همایون ایزدی – ایلام.

 

همسر من یک شرکت حمل و نقل اساسیه منزل در رشت داره. در طول این ۹ سال تا به حال ۴ کامیون از ما دزدیده شده بود. خرید دستگاه ردیاب برای اساس کش ها نه تنها خیالمون رو از دزدیده شدن راحت میکنه بلکه با استفاده از دستگاه ردیاب به هنگام ثبت سفارش نزدیک ترین ماشین رو به محل اعزام میکنیم.
سمیه سواری – رشت.

دستگاه ردیاب خودرو از زبان مشتریان

خیلی مفید و کاربر پسند. دستگاه ردیاب اطلاعات کاملا مفیدی رو ارسال میکنه که برای هر پدر و مادری که نگران رفت و آمد بچه های خود هستن میتونه مفید واقع بشه. من این دستگاه رو برای دختر ۱۹ ساله خودم خریداری کردم که همیشه خیالم با استفاده از اطلاعاتی که این دستگاه به ما میده راحت. اطلاعاتی مانند سرعت رانندگی٬ محل توقف٬ زمان توقف و …. به عنوان یک پدر این دستگاه رو کاملا پیشنهاد میکنم.
امینی – تهران.
دستگاه عالی! من دستگاه ردیاب رو بعد از تصادفی که پسرم داشت و نزدیک بود از دستش بدیم تهیه کردم. متاسفانه پسرم همیشه با سرعت بالا رانندگی میکنه و خیلی توی رانندگی بی احتیاط. بعد از تصادف خیلی اصرار بر رانندگی دوباره داشت تا اینکه یکی از آشنایان این دستگاه ردیاب رو به ما معرفی کرد. بعد از نصب و تست این دستگاه با خیال راحت به پسرم اجازه رانندگی دوباره رو دادم. هر لحظه که از سرعت مجاز عبور کنه به من به صورت آنلاین اطلاع داده میشه و چون خودش هم از این موضوع مطلع هست در طول این ۳ ماه حتی یک بار هم با سرعت بالا رانندگی نکرده.
سهیلا نامدار – تهران.

 

برای خرید ردیاب خودرو میتونید روی ایمن ردیاب حساب کنید .

منتشر شده در

چرا از ردیاب خودرو استفاده کنیم؟(۵دلیل مهم)

چرا از ردیاب خودرو استفاده کنیم؟

چرا ردیاب ها در مدیریت ناوگان ها بسیار مهم است؟

ردیاب و یا GPS یک اختصار شناخته شده است که برای سیستم موقعیت یابی جهانی استفاده میشود. هیچ اسمارت فون و یا رایانه ای نیست که با GPS سازگاری نداشته باشد. بسیاری از برنامه ها٬ سیستم های ناوبری را برای نقشه برداری و انتقال اطلاعات استفاده میکنند، همچنین برای نظارت بر ناوگان ها نیز از این تکنولوژی استفاده میکنند.

 برای این سوال جواب های متعددی وجود دارد ولی مهمترین و اصلی ترین دلیل آن هماهنگی و نظارت آنلاین بر ناوگان ها میباشد. ۵ دلیلی که میتوان نام برد عبارت است از:

 

۱.پیگیری موقعیت مکانی
۲.عملکرد راننده
۳.عملکرد خودرو
۴.کاهش هزینه های بیمه
۵.ردیابی پشتیبان داده ها

 

در حالی که اکثر افراد از ردیاب و GPS برای اهداف روزمره خود مانند مسیریابی و آدرس یابی استفاده میکنند٬ مدیران کسب و کار های بزرگ و کوچک از این تکنولوژی برای بهینه سازی٬ پیگیری٬ هماهنگی و صرفه جویی در هزینه های هنگفت بیمه سرقت استفاده میکنند. استفاده از سیستم های ردیاب در میان شرکت هایی که ناوگان هایی مانند اتوموبیل٬ کامیون و وانت در اختیار دارد بسیار رایج است.

پست پیشنهادی : ردیاب خودرو (جی پی اس ماشین) چیست ؟

استفاده از ردیاب در کسب و کار ها به خصوص حمل و نقل محبوبیت بسیاری دارد که تمام مزایای اصلی این سیستم در لیست زیر ذکر شده است.

توجه داشته باشید که اگر شما علاقه مند به دریافت اطلاعات بیشتر یا مشاوره در مورد سیستم های ردیاب ما هستید٬ همکاران ما به صورت تلفنی پاسخگوی شما نیز هستند.

 

ردیاب

۱. ردیابی وسایل نقلیه و یا افراد در هرزمان و مکانی به صورت آنلاین.

از آنجا که سیستم های ردیاب GPS از ماهواره ها استفاده می کنند که سیگنال ها را پخش می کنند، اطلاعات جمع آوری شده در زمان واقعی بدون توجه به شرایط آب و هوایی ارائه می شود. این به شما این امکان را می دهد که موقعیت دقیق هر وسیله نقلیه را در هر زمان مشخص کنید. شما می توانید ناوگان خود را ردیابی کنید، اگر وسیله نقلیه در حال حرکت است یا خیر، اگر در مسیر صحیح باشد، اگر به آدرس صحیح رسیده باشد و خیلی بیشتر.

۲. سرعت رانندگی را کنترل کنید و خطر تصادف را کم کنید.

با یک ردیاب GPS شما به راحتی می توانید سرعت وسایل نقلیه در حال حرکت را در ناوگان خود کنترل کنید. این می تواند اطمینان حاصل کند که رانندگی کارکنان شما بیش از حد سریع و یا خیلی آهسته نیست. ردیاب GPS از مصرف سوخت ناکارآمد و در نتیجه هزینه های اضافی سوخت نیز جلوگیری میکند.

علاوه بر این، تجاوز از محدودیت سرعت ممکن است به جریمه و حوادث حالت منجر شود. به همین دلیل است که ردیابی وسایل نقلیه می تواند ایمنی جاده ای را افزایش داده و احتمال جریمه شما را به صفر برساند.

۳. مدیریت زمان

برای شرکت های مرتبط با حمل و نقل لازم است اطلاعات مربوط به زمان دقیق خروج و ورود وسایل نقلیه را داشته باشند تا بتوانند به طور موثر برنامه ریزی و استفاده از نیروی کار را بهینه کنند. با توجه به ردیابی GPS، مشتریان می توانند در شرایط دقیق مطلع شوند چه هنگامی یک بسته ارسال شده است.

دانستن دقیق زمان رانندگی کارکنان شما می تواند به شما در ارزیابی کسب و کارتان و همینطور افزایش یا کاهش حقوق راننده بر اساس عملکرد کمک شایانی کند.

پست پیشنهادی : انواع ردیاب خودرو 

چرا از ردیاب خودرو استفاده کنیم؟

۴. جلوگیری از دزدیده شدن وسایل نقلیه شما

ردیابی ناوگان GPS می تواند هزینه های بیمه را با افزایش امنیت ناوگان شما کاهش دهد.  شرکت هایی که در یک ناوگان بزرگ سرمایه گذاری زیادی می کنند، نیاز به حفاظت در مقابل خرابکاری دارند. که ردیاب های ایمن ردیاب برای این موضوع برنامه ریزی شده اند.

 

۵. استفاده از داده ها برای تجزیه و تحلیل و گزارش ها

با استفاده از سیستم ردیابی GPS شما همیشه به تاریخچه اطلاعات ناوگان شرکت خود دسترسی دارید. ردیابی فاصله و زمان صرف شده، تعداد وظایف تکمیل شده، تعداد توقف ها و میانگین سرعت رانندگی از طریق ردیابی GPS همگی به صورت کامل ثبت و ذخیره می شود.

بسته به نوع ردیاب GPS، شما می توانید به انواع اطلاعات مربوط به استفاده از وسیله نقلیه دسترسی داشته باشید. این داده ها برای برنامه ریزی منابع، بهینه سازی رانندگی و مدیریت زمان بسیار مفید است. شما می توانید داده ها را استخراج کرده و نمودار ها و تجزیه و تحلیل ها را انجام دهید که به تیم شما کمک می کند که یک نمای کلی از عملکرد ناوگان خود داشته باشید.

برای خرید ردیاب خودرو میتونید روی ایمن ردیاب حساب کنید .


به این مطلب امتیاز دهید!